(+371) 67 334 337

Neatklātā Zagreba

Balttour Akcija - no 28.01 līdz 10.02:
Neatklātā Zagreba Lieldienās (Horvātija) - 40€ atlaide avio biļetei VAI 50€ atlaide ceļojuma komplektam. Komplekta rezevācijām PAPILDUS dāvanā Samoboras ekskursija!

 

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 549.00€

 Rezervēt   Drukāt
Horvātijas galvaspilsēta veidojusies no divām uz līdzās esošiem pakalniem uzbūvētām viduslaiku pilsētām - Kaptolas un Gradecas, kas gadsimtiem ilgi cīnījās viena ar otru, bet 17. gs. apvienojās. Abas senās pilsētas aizņem tā saukto Augšpilsētu, kur tagad atrodas Parlaments un Prezidenta pils, bet Zagrebas zemākajā daļā atrodas laukumi, parki, mākslas galerijas un teātri. Jau no senseniem laikiem, izmantojot atrašanās vietu krustcelēs starp Adrijas jūru un Centrāleiropu, pilsēta apvienoja labāko, ko nesa katrs gadsimts, un mūsdienās te var apskatīt viduslaiku torņus, 19. gs. baroka pilis, tirgus laukumus, art-deko stila ēkas un senlaicīgas baznīcas. Bet laikam tieši Zagrebas īpašā atmosfēra un viesmīlība ir galvenais, kas katram tūristam liek justies īpaši gaidītam.
Ceļojums piemērots: visiem, kuriem patīk Viduseiropas senās pilsētas ar labi saglabātu vēsturisko centru un visām mūsdienu ērtībām. Tas patiks arī tiem, kuri vēlas apskatīt krāšņo un neskarto Horvātijas dabu ārpus atpūtnieku pārblīvētiem kūrortiem.
Gaisa temperatūra: ap 16 - 20C dienā, ap 8 - 10C naktī, lietus iespējamība ~ 30%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: 1 EUR = 7.41 HRK ( Horvātijas kuna)
Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Zagreba: 2h 25 min  
Zagreba  - Rīga: 2h 15 min 

0.04.2019
Rīga 06.00 - 07.25 Zagreba
23.04.2019
Zagreba 22.30 - 01.45 Rīga


Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža  
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
20. aprīlis plkst. 07:25 transfers no lidostas uz viesnīcu 
23. aprīlis plkst. 20:00 transfers no viesnīcas uz lidostu
Cena:
Tikai lidojums - 339 € (lidojums turp un atpakaļ, nodevas, uzkodas, bagāža)
Lidojums +4* viesnīca - 549 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 3 naktis 4*viesnīcā Double Tree by Hilton  ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 140 €)
Lidojums +5* viesnīca - 589 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 3 naktis 5*viesnīcā  The Westin Zagreb Hotel ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 100 €)

The Westin Zagreb Hotel ar brokastīm

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
The Westin Zagreb 5* atrodas 15 min pastaigas attālumā no Zagrebas pilsētas centra, līdzās muzejiem un Botāniskajam dārzam. Viesnīcas ērtajās istabās atrodams viss nepieciešamais - apkure/ gaisa kondicionieris, fēns, seifs, minibārs, TV, bezmaksas WI-FI un piederumi tējas vai kafijas pagatavošanai. Veselības Akadēmijas centrā, kas atrodas viesnīcā, ir iekšējais baseins, džakuzi, turku un somu saunas, kā arī fitnesa centrs, ko viesi var izmantot bez maksas. Skaistumkopšanas pakalpojumi un 16 dažādu veidu masāžas pieejamas par papildus samaksu. Bagātīgu brokastu bufeti un vakariņas var nobaudīt restorānā, bet dzērienus – bārā. Viesnīcā pieejams arī valūtas maiņas automāts. Te var noīrēt automašīnu, ko pa nakti iespējams atstāt viesnīcas maksas stāvvietā.

Ekskursiju programma pēc izvēles:
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

   Zagrebas pilsētas ekskursija

     20.04.2019 09:30 no viesnīcas
    Cena: 30 EUR
    Cenā iekļauts: transports un krieviski runājošs gids.
   Ekskursijas laikā dosimies, lai apskatītu Augšpilsētas un Lejas pilsētas ievērojamākās vietas.     Pēc divu stundu pastaigas pa Zagrebas centru, autobuss mūs aizvedīs uz Mirogoja kapsētu, kas atzīta par vienu no skaistākajām kapsētām Eiropā. Šeit atdusas Horvātijas ievērojamākās personības mūziķi , rakstnieki un dzejnieki un dzejnieki, kuriem bija nozīmīga loma horvātu valodas izveidē laikā, kad valsts teritorija ietilpa Austroungārijas impērijas satāvā. Ekskursijas ilgums ~3 stundas.
Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 15.decembrim, Zagrebas pilsētas ekskursija DĀVANĀ!

 

  Ekskursija uz Samoboras pilsētu

   20.04.2019 15:00 no viesnīcas
   Cena: 35 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un kafijas pauze Samoborā ar horvātu slaveno kūku "Kremšnita"
 Pirmās ceļojuma dienas otro daļu veltīsim, lai apskatītu Samoboru – nelielu pilsētu, kura izvietojusies Samobora kalnu grēdas piekājē, apmēram 20 km attālumā no Zagrebas. Samoborai ir nozīmīga loma Horvātijas vēsturē. Šī vieta tika apdzīvota jau no Akmens un Dzelzs laikmeta, bet mežos virs pilsētas atrodas Samoboras pils drupas. Viduslaikos karalis Bela IV izdeva hartu, kas Samoborai piešķīra Karaliskās brīvpilsētas tiesības. No tā laika pilsētas vēsturiskais un kultūras mantojums tika rūpīgi krāts un pavairots. Pēc pilsētas apskates laiku veltīsim nesteidzīgai kafijas pauzei ar horvātu slaveno kūku "Kremšnita". Ekskursijas ilgums ~ 3,5 stundas.

    Plitvices ezeru nacionālais parks

      21.04.2019 09:00 no viesnīcas
      Cena: 85 EUR
      Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, Rastokas mazpilsētas tūrisma nodoklis, ieejas maksa Plitvices nacionālajā parkā, Plitvices nacionālā parka angļu valodā runājoša gida pakalpojumi, pusdienas vietējā restorānā ( ūdens un vīns iekļauts)
  Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim Plitvici, kas vienmēr piesaistījusi dabas mīļotāju uzmanību. 1949. gadā šis reģions kļuva par pirmo Horvātijas nacionālo parku, bet 1979. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Plitvices nacionālo parku pārsvarā klāj mežs un tikai vietums skatienam paveras pļavas. Slavenie Plitvices ezeri aizņem vien 1% no parka teritorijas, bet veido veselu kaskādi no 16 vārdā nosauktiem un vēl virknes vārdā nenosauktiem ezeriem. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

  Ekskursija uz Slovēnijas galvaspilsētu Ļubļanu

  22.04.2019 09:00 no viesnīcas
  Cena: 65 EUR
  Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā (ūdens un vīns iekļauts)
   Horvātijas kaimiņvalsts Slovēnijas galvaspilsēta Ļubļjana ir viena no pašām zaļākajām un dzīvošanai patīkamākajām Eiropas galvaspilsētām. Ne velti 2016. gadā Eiropas Komisija piešķīra tai Eiropas Zaļās galvaspilsētas titulu. Pilsētas centrā noliegta autosatiksme un smaragda krāsas Ļubļjanicas upes, kas plūst cauri pilsētai, krasti ir atstāti kājāmgājēju un riteņbraucēju rīcībā. Žozē Plečniks – Slovēnijas slavenākais arhitekts un agrīnā modernisma meistars - atstājis pilsētai brīnišķīgus tiltus pār upi, interesanta dizaina ēkas kā arī dažādus pilsētu rotājošus elementus – pilārus, piramīdas un laternu stabus. Vairāk nekā 50000 studentu padara pilsētas dzīvi atraktīvāku, savukārt, Ļubļjanas muzeji un restorāni ir vislabākie valstī. Pēc Ļubļjanas apmeklējuma, dosimies uz Novo Mesto vēl vienu pilsētu Slovēnijā, kas ir īsts dārgakmens no arheoloģijas mīļotāju viedokļa. Pilsētu, kas ir Dolenjskas reģiona centrs, ieskauj Krkas upe. Novo Mesto vecpilsētas kodolu veido krāšņs Centrālais laukums, ko rotā to norobežojoša ēku arkādes un vainago pilsētas Dome. Apskates vērta ir Sv. Nikolasa katedrāle, Franciskāņu baznīca, Dolenskas muzejs un Jakčeva mājas galerija. Skaisti izskatās arī mājas, kas uzbūvētas Krkas upes krastos un kuru atspulgu var vērot upes nemierīgajā straumē. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

   Ekskursija uz Trakoščanu un Varaždinu

     23.04.2019 09:00 no viesnīcas
     Cena: 60 EUR
     Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Trakoščanas pilī, Trakoščanas pils oficiālā, angļu valodā runājoša gida pakalpojumi un pusdienas vietējā restorānā (ūdens un vīns iekļauts)
  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Trakoščanas pili, kas ir svarīgs Horvātijas kultūras mantojums un vienā veselumā apvieno pili, tai līdzās esošo ēku, pils parku un meža parku ar ezeru. Trakoščanas pils tika uzbūvēta 13. gs otrajā pusē un iekļauta ziemeļrietumu Horvātijas aizsardzības sistēmā kā neliels novērošanas cietoksnis, lai uzraudzītu ceļu no Ptujas uz Bednjas ieleju. Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Horvātijas ziemeļu pilsētu Varaždinu, kas novietojusies Dravas upes dienvidu krastā. Tā ir viena no pilsētām, kas noteikti jāredz Horvātijā. Varaždina tiek saukta par „ mazo Vīni”, jo to raksturo baroka arhitektūra, jaunatne, mūzika, ziedi un velosipēdi. Ar apmēram 47 tūkstošiem iedzīvotāju un gada vidējo gaisa temperatūru +10C, Varaždina ir viena no pašām pievilcīgākajām Horvātijas pilsētām, ko apmeklēt vai kur dzīvot. Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.
 




 

Rezervēšana

Balttour Akcija - no 28.01 līdz 10.02:
Neatklātā Zagreba Lieldienās (Horvātija) - 40€ atlaide avio biļetei VAI 50€ atlaide ceļojuma komplektam. Komplekta rezevācijām PAPILDUS dāvanā Samoboras ekskursija!

 

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 549.00€
Datumi