(+371) 67 334 337

Riohas vīnu zeme Vitorija Lieldienās

Balttour Akcija - no 28.01 līdz 10.02:
Riohas vīnu zeme - Vitorija (Spānija) - 40€ atlaide avio biļetei VAI 50€ atlaide ceļojuma komplektam!

 

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€

 Rezervēt   Drukāt
Vitorija - Gasteis jeb īsāk sakot Vitorija ir faktiskā Basku zemes galvaspilsēta (lai gan nav oficiāli nominēta). Tā atrodas Spānijas ziemeļos, Basku zemes dienvidos un nepilnu 200km attālumā no Francijas robežas.
Pateicoties neskartajam viduslaiku pilsētas izkārtojumam, 1996.gadā vecpilsētai tika piešķirts Monumentālā kompleksa statuss. Tā saņēmusi arī trīs ES balvas par kultūras mantojuma saglabāšanu (Europa Nostra).
Vitorija ir ne tikai izejas punkts ekskursijām pa slaveno Riohas vīna reģionu un uz citām, iespējams, plašāk zināmām pilsētām Bilbao un San Sebastjanu. Pati pilsēta pēdējos gadus nemainīgi ierindojas to Spānijas pilsētu vidū, kur ir visaugstākais dzīves un viszemākais bezdarba līmenis. Vitorija bija pirmā Spānijas pilsēta, kurai 2012. gadā tika piešķirts Eiropas Zaļās galvaspilsētas tituls. Tā pēc aptaujām atzīta par piekto labāko pilsētu Spānijā, kur dzīvot.

Ceļojums piemērots: visiem, kuri ilgojas pēc saules siltuma jau aprīlī, kuriem patīk Spānijas senās pilsētas ar tieši Basku zemei raksturīgām īpatnībām un kuriem garšo vīns, kas darināts vienā no pašiem slavenākajiem vīna tradīciju reģioniem - Riohā 

Gaisa temperatūra: ~15 C  
Laikapstākļi: iespējams vējains, lietus iespējamība 33% 
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR 
Grupu  pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā
Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Vitorija: 3h 40 min 
Vitorija - Rīga: 3h 45 min 

18.04.2019
Rīga 02:15 - 05:00 Vitorija
22.04.2019
Vitorija 14:45 - 19:25 Rīga


Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 17 kg reģistrētā bagāža
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
18. aprīlis, plkst. 05:00 no lidostas uz viesnīcu 
22. aprīlis, plkst. 13:15 no viesnīcas uz lidostu

Cena:
Tikai lidojums - 339 € (lidojums turp un atpakaļ, nodevas, uzkodas, bagāža)
Lidojums +3* viesnīca - 649 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 4 naktis 4*viesnīcā  ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 170 €)

Hotel NH Canciller Ayala Vitoria ar brokastīm

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00
Vienīcu ķēdei NH Hotels piederošā 4*** viesnīca Hotel NH Canciller Ayala Vitoria atrodas ideālā vietā – pašā Vitorijas pilsētas centrā līdzās Floridas parkam. No viesnīcas logiem paveras skats uz Vitorijas Katedrāli un Basku parlamentu.
Tā piedāvā moderni iekārtotas un plašas istabas ar gaisa kondicionieri/apkuri, TV, bezmaksas WI-FI, minibāru, seifu un fēnu. Brokastu bufetes gardumus un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā „Quejana”. Dzērienus var iemalkot bārā, bet uzkodas piedāvā kafetērijā.
Automašīnu viesnīcas stāvvietā var novietot par papildus samaksu.

Ekskursiju programma pēc izvēles:
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

  Vitorijas pilsētas ekskursija

  18.04.2019 09:30 no viesnīcas
  Cena: 30 EUR
  Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Vitorijas katedrālē un tornī
Pirmo divu ekskursijas stundu laikā ar kājām izstaigāsim Vitorijas pilsētas vēsturisko centru. Vispirms apskatīsim pilsētas centrālo – Spānijas laukumu ar tā neoklasicisma manierē būvētajām ēkām un pilsētas domi. Pilsētas vecākajā kvartālā apskatīsim Kāršu muzeju ( Museo Furnier), dažas Renesanses stilā būvētas pilis un gotisko San Migela baznīcu, kas veltīta Vitorijas svētajam aizbildnim.
Dodoties tālāk cauri Baltās Jaunavas laukumam, šķērsosim vietu, kur pilsēta paplašinājās 19. gadsimtā un iegriezīsimies Jaunajā katedrālē. Ceļš turpināsies pa Paseio de la Senda, kur varēsim redzēt daudz ievērības cienīga – t. sk. 1821. gadā izveidoto Floridas parku, kā arī Zuluetas un Ajuria Enea pilis.  Ekskursijas pēdējo pusotru stundu pavadīsim, apskatot Vitorijas Katedrāli un tās torni.  Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

Sāls ieleja un Alavas rietumu ciemati

19.04.2019 09:30 no viesnīcas
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa sāls raktuvēs, pusdienas (vīns, ūdens, kafija iekļauts)
Ekskursijas laikā apmeklēsim Ananas Sāls ieleju, kas ir viena no iespaidīgākajām un vislabāk saglabātajām šāda tipa ainavām Eiropā. Ielejas vērtība ir ne vien tās unikālajā arhitektūrā, 6500 gadus garajā dokumentētajā vēsturē, ģeoloģiskajā raksturojumā vai godalgotajā bioloģiskajā daudzveidībā, bet visu šo aspektu vienotībā un harmonijā.
Starp aprīli un oktobri Sāls ielejas apmeklējums iekļauj arī iespēju baudīt Sāls spa ārstnieciskos efektus, kas palīdz roku un kāju sāpju mazināšanai.
Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Villananes mazpilsētu, kas senāk bija saistīta ar Valdegoviju. Villananes nomalē joprojām zaļo ozols, zem kura tika izlemti reģiona iedzīvotājiem svarīgākie jautājumi.
Pēc pusdienām dosimies uz Quejanas vēsturisko pieminekļu kompleksu, kur 11. gs. bija mājas vienam no visas provinces slavenākajām personībām - Pedro Lopesam de Aijalam, kurš bija dzejnieks, četru karaļu hronists un padomnieks, diplomāts, karavīrs un Renesanses pionieris.
Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Riohas vīna tūre

20.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre  vīna darītavās un vīnu degustācija, pusdienas ( ūdens, kafija un vīns iekļauts)
Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.
Tālāk dosimies apskatīt gan veco, gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šet degustēsim vietējā ražojuma vīnus.
Pēc pusdienām apmeklēsim moderno un inovatīvo Baigori vīna darītavu, kuras ārējo veidolu radījis un pašu vīna darītavu projektējis arhitekts Iñaki Aspiazu.
Iespaidīgais stikla skatu laukums ļauj vērot plašu apkārtni ar bezgalīgiem vīnogulāju laukiem un Kantabrijas kalniem pamalē. Ietilpīgās un skatienam atvērtās ēkas septiņos stāvos, apmeklētāji var vērot, cik tīrs un kārtīgs ir visur. Tai ir arī izglītojoša loma, jo šeit var uzzināt par katru vīna darīšanas procesa soli. Apmeklējuma nobeigumā degustēsim divus no vīna darītavā gatavotajiem vīniem, klāt nobaudot vietējā šefpavāra gatavotās tapas ( spāņu uzkodas).
Pirms vai pēc Baiguri vīna darītavas apmeklējuma aizbrauksim arī uz 10 km attālo Ysios vīna darītavu – vienīgo vīnadarītavu, ko projektējis pasaulslavenais arhitekts Santjago Kalatrava un kas pilnībā integrēta apkārtējā ainavā. To varēsim no ārpuses nofotografēt.
Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas
 

Bilbao pilsētas ekskursija

21.04.2019 09:00 no viesnīcas
Cena: 77 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas.Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Gugenheima Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs, apskatīsim no ārpuses.
Pēc pusdienām dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci.
 Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas
 
Vitorija FlyMeAway
 18.04.2019 05:30
 Cena: 80 EUR
Iespēja iegādāties agro iereģistrēšanos viesnīcas numurā 18.aprīlī uzreiz pēc ierašanās. Cena norādīta par istabu (DBL un SGL). Par pakalpojuma izmaksām trīsvietīgam numuram lūgums interesēties individuāli.

Pakalpojumu nodrošinām tikai tiem klientiem, kas iegādājušies ceļojuma komplektu (aviobiļete + mūsu piedāvātā viesnīcā).
 

Rezervēšana

Balttour Akcija - no 28.01 līdz 10.02:
Riohas vīnu zeme - Vitorija (Spānija) - 40€ atlaide avio biļetei VAI 50€ atlaide ceļojuma komplektam!

 

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€
Datumi