(+371) 67 334 337

Trīs galvaspilsētas "Vīne- Budapešta- Bratislava"

Bratislava… Ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Īpaši burvīga klusās senatnes un modernās trauksmainās dzīves atmosfēra.

Vīne… Tā ir apburoša. Izsmalcināta impērijas arhitektūra. Reibinošs kafijas, štrūdeļu un šokolādes aromāts! 

 Brīnišķīgā Buda un majestātiskā Pešta – tā ir "Donavas pērle" Budapešta!


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 145.00€

 Rezervēt   Drukāt

Datums : 22.12.2019
5  dienas
visas naktis viesnīcās


Bratislava… Ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Baudiet īpaši burvīgo Ziemassvētku atmosfēru Ziemassvētku tirdziņā, kur gaisā virmo skuju, vaniļas, karstvīna un desiņu aromāts! Vīne… Tā ir apburoša. Izsmalcināta impērijas arhitektūra. Reibinošs kafijas, štrūdeļu un šokolādes aromāts! Brīnišķīgā Buda un majestātiskā Pešta – tā ir "Donavas pērle" Budapešta!
 
MARŠRUTS:       Rīga – Lietuva – Polija – Slovāki­ja – Polija – Lietuva – Rīga.
 
1. diena. 6:00. Izbraukšana no Rīgas. Brau­ciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena. Brokastis viesnīcā.Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Bratislavā. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu… Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava... Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Apmešanās viesnīcā.
Vakarā mes degustēsim nacionālos vīnus ar uzkodiem vienā no mājīgajiem Bratislavai tipiskajiem vīna pagrabiņiem. Pēc tam pēc velešanas mēs varam doties pastaigāties un apskatīt vēsturiskās ievērojamās vietas vakara svētku noskaņas apgaismojumā ,izbaudīt burvīgus skatus. Mums iedegsies "Donavas pērles" apgaismojums.
Nakts viesnīcā Bratislavā.
3. diena. Brokastis viesnīcā. Izbraukums uz Budapestu. Senās Budapeš­tas apskates ekskursija ar vietējo gidu. Budapešta ir viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām. Ungāru lepnums. Dona­va sa­dala pilsētu divās daļās – vecā Buda un jaunā Pešta. Pilsētas Budas daļas panorāma ar skatu uz Donavu ir ietverta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Budas kalnā paceļas Karaliskā pils un viduslaiku kvartāls. Peštas pusē Donavas krastā atrodas viens no Budapeštas simboliem – Ungārijas parlaments, un šeit sakoncentrēta galvaspilsētas kultūras un sabiedriskā dzīve. Budapešta ir dinamiska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzīvo atgādinājumi par senajiem romiešiem, turku valdīšanas laika pieminekļi. Jums būs iespēja redzēt: Sv.Matiaša baznīca, Zvejnieku bastions, Matiaša strūklaka, Varoņu laukums, Sv.Gelerta statuja, Vaidahuņadas pils, Sv.Ištvana katedrāle. Iesakam brīvajā laikā doties izbraucienā ar kuģīti pa Donavu. Pēc tam mūs gaida Ziemassvētki Ungārijas gaumē labākā ungāru viesmīlības tradīcija - pusdienas jautras čigānu mūzikas pavadījumā (par papildus samaksu 20 Eur, lūgums savlaicīgi rezervēt un apmaksāt vietas krodziņā- firmā “INDI” līdz 01.12.).
Jums bus iespēja iegādāties suvenī­rus un lieliskus ungāru vīnus.
Atgriezīsimies nakšņot Bratislavā.
 
4. diena. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz slaveno Austrijas imperatoru un talantīgo mūziķu, mūzikas, valšu, greznu parku un brīnišķīgu vīnu pilsētu… Mūs uzaicina Vīne! Vīne ir skaista jebkurā gadalaikā, jo šeit vienmēr ir īpaša atmosfēra, bet tieši decembra dienās pirms Jaungada – pilsēta ir neaizmistami krāšņa! Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols – sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J. Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri. Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.
 
5. diena. Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Po­li­jai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā no­rādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.
 
 
Brauciena cenā ietilpst:
• komfortabls autobuss  (WC, video)
• ceļu nodokļi
• 2 naktis viesnīcā Bratislavā divvietīgos numuros (TV, WC, duša, telefons)
• 2 naktis  viesnīcās Polijā
• brokastis viesnīcās
• grupas vadītāja pakalpojumi   
  

Papildus izdevumi:             

 - veselības apdrošināšana         -   5 euro

 ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā

 min.cilveku skaits ekskursijas-25

Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .- 30 % 
    

IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%. 
Atlaides nesummējas.
                
Bratislava apskates eksk.          20 euro
Bratislava  vakara-  brauciens uz vīna  pagarbiņu (transfers)  -             5 euro
Budapesta izbraukuma eksk.     35 euro
Vine  izbraukuma   eksk.          25 euro
                                                      
 
Sv. Matiaša baznīca600
Zvejnieku bastions350
Brauciens ar kuģīti pa Donavu11 eur
Vīnu degustācija Bratislava vīnu pagrabā (ar uzkodam)13 EUR


Ziemassvetki ungarijas gaumē – 20 euro (palinka,guļaša zupa,gaļa,deserts *šomloi galuška*,vīns,dzīva mūzika nac.restorāna     čarda )

 1 Euro =~   HUF 305        

Iesakām paņemt līdz ne mazāk kā 150 eur (muzeju apmeklēšanai,ēšanai un suvenīriem.)
 – papildus vieta autobusā – 90 €
– piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā –40   €
 
Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:
- Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie¬šanās no ceļojuma.
- Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.
-   LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs derīgas braucieniem uz ārzemēm!
                            min.cilveku skaits grupā -42

Rezervēšana

Bratislava… Ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Īpaši burvīga klusās senatnes un modernās trauksmainās dzīves atmosfēra.

Vīne… Tā ir apburoša. Izsmalcināta impērijas arhitektūra. Reibinošs kafijas, štrūdeļu un šokolādes aromāts! 

 Brīnišķīgā Buda un majestātiskā Pešta – tā ir "Donavas pērle" Budapešta!


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 145.00€
Datumi