(+371) 67 334 337

Hevīza ezers lotosu ziedos

ATPŪTA HEVĪZAS EZERĀ un termalie baseini Horvātijā un Slovākijā
Šoprona - Hevīza ezers - Balatona Zelta un Sudraba krasts - Varaždinske Toplice - Zagreba – Kestheja
- grāfu Festeči pils -Tapolca - Tavarsbarlang ala - Esterhāzi vīna pagrabs un degustācija - Bori pils –
Šekešfehervara - Bešenovas termālais baseins

Dienu skaits: 7
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 229.00€

 Rezervēt   Drukāt

7 dienas VISAS NAKTIS VIESNĪCĀ
 24.09.2017.
Ceļojumu cena € 320
  • € 229.00 (AKCIJAS cena no 15.08. lidz 31.08. 10-13 rindas vietam)
  • € 256.00 (AKCIJAS cena no 15.08. lidz 31.08. 1-9 rindas vietam)

1.diena. 30.04. “Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pauze ēšanai.. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā.  Brno. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 01.05. „Gotiskā pilsēta Šoprona ”
Brokastis*. Laiks ceļā. Mūsu ceļš uz Hevīzu . Apstāšanās Šopronā. Šoprona ir viena no vecākajām pilsētām  valstī. Tās vēsturiskais centrs veidots baroka stilā, ar tradicionālām viduslaiku mājiņām, gotiskām baznīcām ar  tornīšiem. Sv. Trīsvienības kolonna ir Ungārijas baroka šedevrs, bet viens no skaistākajiem neo – gotikas  pieminekļiem ir 19. gadsimta Orsolyta baznīca. Šī skaistā Ungārijas kūrortpilsēta ir populāra, pateicoties  ārstnieciskajam, veldzējošajam gaisam, kalnu avotiem un tuvumā esošam Ferto ezeram. Ceļa turpinājums.  Ierašanās Hevīza apkaimē. Atpūta un relaksācija Hevīza baseinos. Nakts viesnīcā 2-3* Hevīzas  apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 02.05. „Šodien – atpūta un relaksācija Balatona un Hevīza”
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Balatonu ( par papildus samaksu 30 €). Šiofoka-Balatona vasaras galvaspilsēta un komponista Imres Kalmāna dzimtene.Pilsētas simbols Ūdenstornis un strūklaka "Venēras  dzimšana".Neparastās Imres Varga metāla skulptūras, Balatona Nāriņa, Jokai parks un Balatona Zelta krasta  pludmale. Balatons-lielākais ezers Viduseiropā, savukārt Balatona ūdenim ir ārstniecisks efekts.Tas palīdz pret  anēmiju un nogurumu, bet kopā ar sauli tas dod par 150 %lielāku iedegumu. Otrajā dienas pusē relaksācija  Hevīzā. Hevīza ezers-atrodas vulkāna krāterī un ir otrs lielākais termālais ezers pasaulē tūlīņ aiz Taravera ezera  Jaunzēlandē. No maija līdz oktobrim ezera virsma klāta ziedošiem, no Indijas ievestiem lotosiem.Ūdens  temperatūra vasarā +33-+35 C. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Hevīzas apkaimē.
4.diena.  " Neliels ieskats horvātu zemē."
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija uz Varaždinske Toplice un Zagrebu (par papildus samaksu 40 €) Varaždinske Toplice —termālais kūrots neskartas dabas ielokā Horvātijas ziemeļrietumu daļā ir pats senākais  un zināmākais termālais kūrorts valstī. Jau senie romieši šeit labprāt ieradās ārstēties. Varaždinske Toplice termālie  avoti ir brīniškīga vieta, kā aktīvai, tā arī relaksējošai ,atslābinošai un ārstnieciskai atpūtai.  Zagreba. Svētā Stepana Katedrāle- ar XIII gs freskām , Zagrebas simbols-Sv.Marka baznīca ar daudzkrāsainu  dakstiņu mozaikas jumtu, vecās pilsētas centrs un Lotrščaka skatu tornis, no kura paveras neaprakstāms skats uz  pilsētu,pilsētas vārti un bana Josifa Jelačiča laukums. Brīvajā laikā iesakām nobaudīt horvātu nacionālo virtuvičevapčičus,  kobasicu vai friteli, apmeklēt Štrossmaiera galeriju,kur apskatāmi El Greko,Goijas u.c. slavenu  mākslinieku darbi, kā arī izstaigāt vienu no labākajām mākslas galerijām Eiropā-Mimras muzeju. Pilsētā ir daudz  skaistu parku. Viens no lielākajiem ir Maksimirs, kura platība 18 ha, bet paši parka pirmsākumi meklējami 18.gs.  Šeit arī brīniškīgs Zooparks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3*viesnīcā Hevīzas apkaimē.
5.diena. "Greznība, pazemes noslēpumi un vīns."
Brokastis*. Izbraukuma eksursija ( par papildus samaksu 30 €). Kestheja-pati senākā reģiona pilsēta Balatona  Sudraba krastā. Neo-baroka stilā celtā grāfu Fešteteči pils un pils parks,kā arī apskates vērtais Ungārijas  Parlamenta makets,kas veidots no 5 miljoniem gliemežvāku un Balatona Sudraba krasta pludmale.Piedāvājam  apmeklēt Kadiljaku muzeju un Eiropā senāko etnogrāfisko Leļļu muzeju. Tapolca. Tavarsbarlang-unikāla 400
m gara pazemes ala un brauciens mazās laiviņās(max 3 personas) pa pazemes upi,pilsētas centrs un seno  romiešu mākslīgi veidotais Malima ezers,Eiropā senākās ūdensdzirnavas, baroka stilā celtā Svētā aka,bronzas  skulptūra Mazā princese. Szigliget. Relaksācijai vīna degustācija, bagātīgas vakariņas folkloras šovs, liegas  čigānu melodijas un neaprakstāmi jautrs teatralizēts priekšnesums Esterhazi vīna pagrabā. Atgriešanās viesnīcā.  Nakts 3*viesnīcā Hevīzas apkaimē.
6.diena. " Mūžīgās mīlestības simbols-Bori pils un Bešenovas termālais baseins..."
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Brauciens līdz Šekešfehervarai. Mūžīgās mīlestības simbols-Bori  pils. No pils torņa augstumiem Jūsu priekšā pavērsies brīniškīgā Šekešvehervaras apkārtnes ainava. Staigājot pa  pili, Jūs visapkārt sajutīsiet uzticības, skaidrības un mīlestības atmosfēru. Tā ir vieta, kur pazūd laiks un Jūs  nokļūstat pasakā, pasakā par mīlestību.Tālāk ceļš mūs ved līdz Slovākijas Bešenovas termālo baseinu
kompleksam, kas atrodas zem klajas debess. Jums noteikti pazudīs nogurums! Bešenovas atklātie termālie  baseini darbojas visu gadu. Ūdens tiem tiek ņemts no 1987 m dziļuma un zemes virspusē nonāk 70 C temperatūrā. Tas tiek atdzesēts, lai būtu vairāk piemērots cilvēka organismam. Zinātniski pierādīta šī minerālūdens  labvēlīgā ietekme uz gremošanas sistēmu, tam piemīt arī kosmētisks efekts. Nakts viesnīcā 2/3* Polijas teritorijā.
Krakovas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
7.diena. „Un atpakaļ uz mājām...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.
Samaksas kārtība:
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC,
duša/vanna numurā), Plānotais Ierašanās laiks nakts mītnēs 22-24.00 un atkarīgs no maršruta specifikas, laika un
ceļas apstākļiem
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc
grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi,
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 75 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 80 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5,40 € (pēc 65 gadu vecuma 10.80 €).
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija " Neliels ieskats horvātu zemē." 40 €, Izbraukuma ekskursija uz Balatonu 30 €;
Izbraukuma ekskursija "Greznība, pazemes noslēpumi un vīns." 30 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 100 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
Ieejas biletes nav iekļauts izbraukumā ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas,
gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Tavarbarlang ala un brauciens ar laiviņu 8 €; Hevīza ezers no 10 €; Esterhazi vīna pagrabs 30 €; Bešenovas  termālais baseins 17 €. Leļļu muzejs Kesthejā 500 HUF; Kadiljaku muzejs 1500 HUF.
2016.gada rudens izmaksas
*Ja izbraukuma ekskursijā dodas mazāk kā 30 ceļotāju, tad ekskursijas izmaksas sadārdzinās par 5 €.
 

Rezervēšana

ATPŪTA HEVĪZAS EZERĀ un termalie baseini Horvātijā un Slovākijā
Šoprona - Hevīza ezers - Balatona Zelta un Sudraba krasts - Varaždinske Toplice - Zagreba – Kestheja
- grāfu Festeči pils -Tapolca - Tavarsbarlang ala - Esterhāzi vīna pagrabs un degustācija - Bori pils –
Šekešfehervara - Bešenovas termālais baseins

Dienu skaits: 7
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 229.00€
Datumi