(+371) 67 334 337

Jaunais 2020.gads Šveices Alpos un Elzasā!

€ 275.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi )

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 275.00€

 Rezervēt   Drukāt
Jaunais 2020.gads Šveices Alpos un Elzasā!
Rotenburga pie Tauberes – Reinas ūdenskritums – Cīrihe –Lucerna – Montrē – Berne – Bāzele – Kolmāra
Izbraukšana: 28.12.2019 - 02.01.2020 (6 dienas / visas naktis viesnīcā)

Aicinām Jūs veldzēties Jaungada pasakas noskaņās, kur priežu skuju smarža piesātināta ar ingvera piparkūku aromātu, karsto šokolādi un karstvīnu, bet gaisā virmo jautrības, burvības un svētku gars. Jauno gadu Šveicē sagaida ar jautru ballīti, šampanieti un uguņošanu.

1 diena: 28.12.2019.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Ierašanās viesnīcā Polijā.

2 diena: 29.12.2019 . Rotenburga pie Tauberes.
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Ziemassvētku muzeja pilsētiņai Rotenburgai pie Tauberes, kas pamatoti  iemantojusi skaistākās Dienvidvācijas viduslaiku pilsētas slavu. Pilsēta-muzejs zem debesu juma ar viduslaiku mūri,  pilsētas vārtiem, rātsnamu, dievnamiem un laukumiem. Visa gada garumā šeit ir iespēja apmeklēt viskrāšņāko  Ziemassvētku dāvanu veikaliņu, kurā ir pieejams pilnībā viss, kas nepieciešams Ziemassvētku noskaņai: piramīdas,  riekstkoži, figūriņas aromātiskajām svecēm, sveces, svinīgas galda drānas un, kurā var nogaršot ceptās „sniega  pikas”. Nakts viesnīcā.

3 diena: 30.12.2019. Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna.
Brokastis viesnīcā.  Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: "Reinas ūdenskritums - Cīrihe -Lucerna" (par papildus samaksu: 50 EUR).
Ceļā uz Cīrihi būs iespēja izbaudīt Reinas ūdenskrituma skaistumu. Varenā ūdenskrituma pasakainās ainavas,  mutuļojošās ūdens straumes, svaigums, kas paceļas gaisā un dabas varenums liek apbrīnā sastingt uz vietas. Ne  velti šīs krāšņās ainavas iedvesmojušas daudzus rakstniekus un dzejniekus.
Brauciens uz Cīrihi – Šveices finanšu galvaspilsētu, mākslinieku pilsēta un bohēmas centrs pie Šveices ezera. Cīrihe – pilsēta ar augstu dzīves kvalitāti. Tas ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties  unikālajām ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Ērti iegūlusi starp diviem kalniem  un Limatas upei to pāršķeļot pa vidu, pilsēta kā amfiteātris ceļas augšup pa pakājēm. Labos laika apstākļos, virs  ezera pie horizonta paveras spožās Šveices Alpu sniegotās kores. Pastaiga pa pilsētu – Grossmünster katedrāle, Frauminsteres baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām, pašu senāko Cīrihes vietu – Linderhof, slavenā Bahnhofstrasse  iela ar neskaitāmiem veikaliņiem.
Brauciens uz Lucernu – galvenā pilsēta centrālajā Šveicē. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie  Fīrvaldšteterezera. Tas ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par  neatzīto Šveices galvaspilsētu. Īsa Lucernas apskates ekskursija: Mirstošās lauvas piemineklis, Gulbju laukums,  jezuītu katedrāle, Rītera nams u.c. apskates vietas. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4 diena : 31.12.2019. Šokolādes fabrika - Montrē - Berne - Jaunais gads Bāzele!
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: "Šokolādes fabrika - Montrē – Šijonas pils - Berne" (par papildus  samaksu: 50 EUR).
Dienu sāksim ar Cailler šokolādes fabrikas apmeklējumu , kur Jūs varēsiet ne tikai noskatīties kā tiek gatavots šis gardais produkts, bet arī paši nobaudīt šo slaveno Šveices šokolādi, kā arī to iegādāties. Pēc tam brauciens uz Montrē , kuru mēdz dēvēt par Šveices rivjēras pērli. Šis burvīgais kūrorts ir slavens ar muzikāliem festivāliem. Pasakainā daba ir iedvesmojusi māksliniekus, dzejniekus un mūziķus.
Brauciens uz Šveices sirdi – Berni.
Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām.
Ceļojot pa Šveici 1779.gadā, Gēte atzīmēja: „No visām redzētajām pilsētām, šī ir visskaistākā.” Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti. Pastaiga pa pilsētu un galveno apskates objektu iepazīšana: katedrāle, lāču bedre, pulkstens tornis, vecpilsētas arkāde un valsts ēka. Bernes vecpilsētas arhitektūras ansamblis ir iekļauts UNESCO.
Noslēgumā brauciens uz ainavisko Šveices pilsētiņu - Bāzeli, kur mēs sagaidīsim Jauno 2020.gadu!
Pirms pusnakts sanāksim Reinas upes krastos, lai noskatītos svētku uguņošanā un apsveiktu viens otru ar Jaunā gada atnākšanu! Šampanietis un apsveikums no ceļojumu organizatoriem! Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5 diena : 01.01.2020. "Brīnumskaistā mazā Venēcija – Kolmāra".
Brokastis viesnīcā. Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta un viens no populārākajiem galamērķiem Francijā gan izcilās  arhitektūras, gan interesantās vēstures dēļ. Brīnumskaistā mazā Venēcija – tā tiek saukta viduslaiku pilsēta  Kolmāra Francijā. Un pilnīgi pamatoti, jo cauri pilsētai gar senām, gleznainām pildrežģu mājām un zaļiem krastiem, kur sēru vītoli noliekuši savus zarus – vijas kanāli, kuros slīd laivas. Tas viss pilsētai piešķir īpašu šarmu. Kolmāra  atgādina skaistu bilžu grāmatu – to caurvij senatnīgas ielas un ieliņas ar namiem, ko  rotā krāsainas izkārtnes. Tāpat šajā reģionā aug brīnišķīgas vīnogas, un vērts izbaudīt 170 kilometrus garo vīna ceļu, kas ved cauri arī Kolmārai. Pastaiga vecpilsētā. Brauciens uz viesnīcu Polijā. Vēlu vakarā ierašanās  viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6 diena. 02.01.2020.
Brokastis. Brauciens uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 330.00 (1 vieta autobusā)
€ 450.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu
nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem).
Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: "Reinas ūdenskritums - Cīrihe - Lucerna": 50 EUR;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: "Šokolādes fabrika - Montrē - Berne": 50 EUR;
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “Ekskursiju paketē” iekļautās
izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 90.00 €.
“par papildus samaksu”:
- Šokolādes fabrikas apmeklējums: 9 €;
- Reinas ūdenskritums: 3 €;
- Ziemassvētku muzejs: 4 €
 

Rezervēšana

€ 275.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi )

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 275.00€
Datumi