(+371) 67 334 337

Kadisa un Andalūzija Valsts svētkos


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 599.00€

 Rezervēt   Drukāt
Lidojums + viesnīca 599 EUR Cena par lidojumu un trīs naktis 4* viesnīcā SPA Cadiz Plaza divvietīgā istabā ar brokastīm.
Rezervē savu ceļojumuPirmā iemaksa tikai 140 EUR, atlikums mēnesi pirms ceļojuma.
Pēc izvēles piedāvājām arī lielisku ekskursiju programmu katrai dienai! 

Programma
 
Heresas pilsētas ekskursija un vīna darītavas apmeklējums
17. novembris 

10:00 ierašanās Heresas de la Fronteiras lidostā 
Izbraukšana uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā 

Izbraukšana ekskursijā no lidostas 
Pirmās dienas ekskursijas laikā apskatīsim Heresas pilsētas vēsturisko centru - tās Alkazaru (  12.gs. būvēto cietoksni) un visu, kas tajā atrodas - mošeju, arābu pirtis, dārzus, dzirnavas, astoņstūraino torni, utt. 
Pēc pusdienām apmeklēsim vīna darītavu „  Tio Pepe”, kur mums pastāstīs par vīna darināšanas procesu, parādīs vīna uzglabāšanas pagrabus, mākslas galeriju,   kā arī ekskursijas noslēgumā varēsim degustēt kādu no slavenajiem Heresas vīniem. 
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas) 

Cena: 60 € 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Alkazarā un vīna darītavā
Kdisa un Vehera de la Frontera
18. novembris 

09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Kadisas vecpilsētu – tās viduslaiku kvartālus, atsvišķas vietas, kas saglabājušās no feniķiešu un romiešu laikiem, veco katedrāli un citu populārākos pilsētas apskates objektus. 
Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Veheru de Fronteiru – ciematu, kurā labi saglabājusies arābu laika arhitektūras paraugi. Kājām izstaigāsim ar aizsargsienu apjozto agrajos viduslaikos izveidoto teritoriju. 
(Ekskursijas ilgums ~8 stundas) 

Cena: 65€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Kadisas katedrālē
Ekskursija uz Seviļu
19. novembris 

09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā apskatīsim daļu no pašām pazīstamākajām Seviļas vietām – UNESCO pasulvēsturiskā mantojuma sarakstā ierakstīto katedrāli, Spānijas laukumu, kurā notika 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstāde, Zelta torni, kurā saglabāti nozīmīgas liecības par pilsētas navigācijas vēsturi, kā arī Santa Kruž kvartālu, kur sensenos laikos mitinājās ebreji, bet, kas mūsdienās ir kļuvis par vinu no skaistākajiem un tipiskākajiem Seviļas vecpilsētas kvartāliem 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 

Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Seviļas katedrālē un Zelta tornī
Ekskursija uz Gibraltāru
20. novembris

09:00 izbraukšana no viesnīcas 
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Gibraltāru, pa ceļam vērojot Āfrikas krastus, kas paveras otrpus šaurumam. 
Galamērķī apmeklēsim Gibraltāra klinti, tās dabas rezervātu, kur mitinās magoti – Gibraltāra pētiķi. Apskatīsim Herkulesa stabus un Sv. Miķeļa alas, kas ir vienas no skaistākajām Eiropā un ar lielisku akustiku, kas piemērota dažādu koncertu un citu pasākumu norisei. Gibraltāra klintī apmeklēsim arī Princeses Karolīnas artilērijas bateriju, kas Gibraltāra aizsardzībai te tika izvietota 1732. gadā. 
Ekskursijas noslēgumā interesentiem būs iespēja apskatīt 2. Pasaules kara tuneļus  (par papildus maksu) vai pilsētas centru. 
(Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas) 

Cena: 80€ 
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts) 
17:30 izbraukšana no viesnīcas uz lidostu 
20:15 izlidošana uz Rīgu
 
Papildus informācija par ceļojumu 

Ceļojums piemērots: visiem, kam patīk senas, tipiskas Spānijas pilsētas ar bagātu vēsturisko mantojumu, kā arī lieliskas pludmales Atlantijas okeāna krastā ar garām promenādēm pa kurām pastaigājoties var baudīt vēlīnas atvasaras siltumu 

Lidojumu izpilda avio kompānija SmartLynx Airlines ar Airbus A320 tipa lidmašīnu. 

Lidojuma ilgums: 
Rīga - Heresa: 5h 00 min  
Heresa  - Rīga: 4h 35 min 
 
Atļautais bagāžas apjoms : 6 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža

Gaisa temperatūra: ap 17 C dienā, ap 13 C naktī 
Ūdens temperatūra: ap 18 C 
Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 33% , diezgan vējains 

Jāņem līdz: sauļošanās kostīms, ja plānojat laiku pavadīt pludmalē, siltākas virsdrēbes vakara pastaigām, lietussargs 

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda 

Valūta: EUR

Tā kā reģionā nav licenzētu krievu valodā runājošu gidu, ekskursijas tiks vadītas angļu valodā. Pie vajadzības gida stāstījumu latviski vai krieviski tulkos grupas vadītāji, kuri pavadīs grupu no Rīgas.


Ieceļošanai Gibraltārā Latvijas valsts nepilsoņiem ir nepieciešama vīza! Vīzas izmaksas nav iekļautas ekskursijas cenā un tās noformēšanu jākārto Lielbritānijas vēstniecībā Rīgā. Detalizēta informācija pa tālruni 67774700.

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 599.00€
Datumi