(+371) 67 334 337

Atpūta pie jūras Sorento piekrastē, Amalfi, Kapri, …


Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 795.00€

 Rezervēt   Drukāt
09.09. – 16.09.2018.  (7 naktis / 8 dienas)
 
Atpūta pie jūras Sorento piekrastē – Interesantas izbraukumu ekskursijas: Neapole – Kapri sala – Amalfi piekraste – Sorento – Pompeju arheoloģiskās zonas apmeklējums.
 
Dzīvošana viesnīcā Sorento piekrastē. Jums būs iespēja peldēties jūrā vai baudīt viesmīlīgās kafejnīcas, kā arī iespēja doties interesantās un aizraujošās ekskursijās.
Sorrento - neliela Kampānijas pilsētiņa jūras klinšu līcī, tūristu vispievilcīgākais un visvairāk apmeklētākais kūrorts, pilsēta, kurā Jums noteikt gribēsiet atgriezties ... Sorrento klintis, antīkās villas un luksusa viesnīcas saistījušas šeit ne vienu vien slavenību…

Garantētais izbraukuma datums:  09.09. – 16.09.2018.
Rīga – Roma: 14:05 – 16:10 / Roma – Rīga: 17:40 – 21:50
 
1.diena / 09.09.2018.
Izlidošana no Rīga plkst. 14:05. Ierāšanas Romas lidostā plkst. 16:10. Transfers/Pārbrauciens uz Sprento piekrasti, iekārtošanās viesnīcā un atpūta. Nakts viesnīcā Sorento piekrastē (Vico Equense, Castellammare di Stabia, Piano di Sorrento).
 
2. – 7.dienas / 10.09. – 15.09.2018.
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanas iespējams piedalīties papildus izbraukumu ekskursijās.
 
Interesantas izbraukumu ekskursijas (pēc vēlēšanas un par papildus samaksu):
 
- Amalfi piekraste
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija “Amalfi piekraste” (par papildus samaksu: 57 €).
Pēc brokastīm mēs dodamies ekskursijā uz gleznaino Amalfi piekrasti (UNESCO) - šauras ieliņas, kas vijas augšup un lejup gar klinšainajiem krastiem, mazie ciematiņi klinšu nogāzēs, senas baznīciņas, citronu audzes.... tas ir Amalfi piekrastes šarms, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. Foto pauze pie Pozitāno. Panorāmas autobusā mēs nolaidīsimies pie jūras un apskatīsim piekrastes iespaidīgāko pilsētu Amalfi –seno jūras navigācijas centru.
Amalfi pilsētiņā, kas slavena ar savu izroboto krastmalu, tirkīzzilajiem līča ūdeņiem, dārzu aromātiem un senākas jūras republikas vēsturi.
Jums būs iespēja peldēties jūrā un iegriezīsieties slavenajā Sv. Andreja katedrālē.
 
- Kapri
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija “Kapri sala” (par papildus samaksu: 95 €).
Brauciens ar kuģīti uz Kapri salu, kur vienmēr ir saulains laiks gluži kā Edenes dārzā. Kapri sala tiek uzskatīta par vienu no slavenākajām un greznākajām pasaules salām un tās skaistums vienmēr ir vilinājis cilvēkus. Tā ir bijusi gan imperatoru rezidence ar pasakainām villām un klosteru mītnēm, gan arī trimdas vieta. Skaistos Augusta dārzus, kaut arī tie ir pavisam neliels iekopts ziedošu apstādījumu pakalns, ir vērts apmeklēt tieši tās panorāmas laukuma dēļ: acis priecē smaragd zilais jūras līcis un majestātiskās Farglioni klintis. Vieta, no kurienes ceļotāji sāk salas apskati ir Marina Grande – salas osta. Viduslaiku kvartāla šauro ieliņu labirinti aicina tajos paklejot, ļaujoties to burvīgumam. Pastaiga pa Kapri kņada centru: Umberto laukums, ielas, veikali romiešu termas, greznās viesnīcas, Augusta dārzi, mini laukums "Piazzetta" ar blakus kvartāliem. Jums būs iespēja peldēties jūrā vai baudīt viesmīlīgās kafejnīcas, kas piedāvā tai skaitā pašu noķertas un grillētas zivs ēšanu, uzdzerot ledaino „Lacrima Christi”, kas gatavots no Vezuva nogāzē augušām vīnogām vai „Limončello” – šim reģionam raksturīgu alkoholisku dzērienu no citrona, cukura, spirta un ūdens.
 
- Neapole un Pompeji
Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija “Neapoles pilsēta un Pompeji, Arheoloģiskās zonas apmeklējums” (par papildus samaksu: 85 € / bērniem līdz 18.g. 65 €).
Pēc brokastīm mēs dodamies ekskursijā pa Neapoli, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīties ar Neapoles interesantākajām vietām. Neapole ir Dienviditālijas galvaspilsēta, vienā vecumā ar Romu. Neapole – Itālijas raksturs. Neapoles pilsētas ekskursija kopā ar vietējo gidu: ar autobusu aizbrauksim uz skaistākajām vietām, kur vērosim Neapoles panorāmu un ar kājām apskatīsim pilsētas monumentālo daļu: Plebescito laukums, Umberto I galerija, Karaliskā pils, San Karlo teātris un Jaunā pils.
Pompeji pilsētu, kuru 79. gadā nopostīja Vezuva vulkāna izvirdums. Laika gaitā pilsēta atrakta no pelniem un atklāj seno iedzīvotāju dzīvesveidu. Arheoloģiskās zonas apmeklējums.
 
8.diena / 16.09.2018.
Agrās brokastīs viesnīcā. Izbraukšana uz Romu. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu (kr.valodā, ilgums: 3 st.). Mūžīgā Roma "Dvēseles pilsēta" tā nosauca Romu Džordž Bairons. Kolizejs, Romas forumi, Konstantīna triumfa arka, Kapitolija pakalns, Trevī strūklaka, Panteons, Navona laukums, Venēcijas laukums, Sv.Pētera katedrāle.
Transfers uz lidostu. Apkalpošanas beigas. Izlidošana no Romas plkst. 17:40. Ielidošana Rīgā plkst. 21:50.
 
 
Ceļazīmes cena: 795 EUR (uz cilv. dzīvojot 2-vvietīgā numurā)
 
 
Ceļazīmes cenā iekļauts:
- Avio pārlidojums Rīga – Roma – Rīga, reģistrētā bagāža + rokas bagāža;
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Dzīvošana viesnīcā - 7 naktis / 8 dienas, ar brokastīm;
- Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu val. un latviešu val.);
- Transfers ar autobusu uz / no lidostas – viesnīcu Sorento piekrastē;
- Apskates ekskursija Romā, prof. gida pavadījumā krievu valodā, transports, audio sistēma/austiņas.
 
Ceļojuma cenā neietilpst / Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Papildus ekskursijas pēc izvēles;
- piemaksa par vakariņam (~ 15,00 € / par vakaru no 1 cilv.);
- vienvietīga dzīvošana, piemaksa par SNGL – 150,00 € / no cilv.;
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem;
- tūrisma kūrorta nodeva (jā tāda tiks paredzēta).
 
Izbraukuma ekskursija “Amalfi piekraste” 57 €
Iekļauts: transports, audio sistēma/austiņas, prof. gida pavadījumā krievu valodā.
 
Izbraukuma ekskursija “Neapoles pilsēta un Pompeji, Arheoloģiskās zonas apmeklējums” 85 € / bērniem līdz 18.g. 65 €
Iekļauts: transports, audio sistēma/austiņas, prof. gida pavadījumā krievu valodā, ieejas biļete arheoloģiskā zonā Pompeji.
 
Izbraukuma ekskursija “Kapri sala” 95 €
Iekļauts: transports, audio sistēma/austiņas, prof. gida pavadījumā krievu valodā, prāmis uz/no Kapri, funikulieris Kapri salā.
 
 
Ieejas biļetes/ papildus servisi pēc vēlēšanās:
- Svētā Andreja katedrāle Amalfi – 3 €;
- ieejas biļetes Villa San Michele Kapri salā – 7.00 €;
- ieejas biļetes Giardini di Augusto Kapri salā – 1.00 €

 
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 795.00€
Datumi