(+371) 67 334 337

Strūklaku svētki Pēterhofā-Brīnišķīgā Sanktpēterburga

visas naktis viesnīcā!

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 235.00€

 Rezervēt   Drukāt

Ceļojuma programma
 
1. diena. 12.09.18.
No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā  pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.
 
2. diena. 13.09.18.
Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila  cietokšņa apmeklējums. Tālāk pastaiga pa Vasaras parku. Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu  Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.
 
3. diena. 14.09.18.
Brokastis. Ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku  vēsumu.
Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.
 
4.diena. 15.09.18.
Brokastis viesnīcā. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā!
 
Vakarā Jūs gaida brīnišķīgs piedzīvojums - Strūklaku svētki Pēterhofā! Šovs gaismas un mūzikas pavadījumā.  Nakts viesnīcā.
 
5. diena. 16.09.18.
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atbraucam Rīgā.
 
Ceļojuma cena:
235 EUR -1 vieta autobusā,
15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.
70 EUR - papildvieta autobusā
 
Informācijai: Ieejai Pleskavas-Pečoras vīriešu klosterī sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem - garās bikses !!!
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi;
• nakšņošana tūristu klases viesnīcās, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis;
• Pleskavas kremļa un Pečoras klostera apmeklējums (ekskursija),
• apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,

• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)
 
Papildus izmaksas:
Ekskursijas pakete-ieejas biļetes un ekskursijas 65 EUR pieaugušajiem, 45 EUR bērniem līdz 16g. /50
EUR bērniem 16-18 g.studentiem ar ISIC! Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:
• Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video)
• Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)
• ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju
• naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”,
 
Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas): tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~75 EUR
 
Papildus izdevumi:
biļete uz kuģīti ~600 RUB
Īzaka katedrāle ~250 RUB
Biļete uz Strūklaku svētkiem Pēterhofā ~1000 RUB
 
 

Rezervēšana

visas naktis viesnīcā!

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 235.00€
Datumi