(+371) 67 334 337

Sanktpēterburgas pilsētas svētki!


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 215.00€

 Rezervēt   Drukāt
Sanktpēterburgas pilsētas svētki!
25.05.17-29.05.17
 
 1. diena. 25.05.17. „ Viduslaiku pilis ”
 
Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pietura Tartu- Igaunijas otrā lielākā pilsēta. Tartu lepojas ar senu vēsturi, jo ir viena no vecākajām pilsētām Baltijā, pirmo reizi minēta jau 1030.g. Iebraucam Narvā. Narvas  cietokšņa apmeklējums. Tajā upes krastā (un robežā) atrodas Ivangorodas cietoksni,kuru  dibināja Ivans III. 1492. gadā.  Tas ir pasaules praksē unikāls gadījums, kad ienaidnieku cietokšņi bija uzbūvēti šāviena sasniedzamības attālumā. Vakarā iebraucam Krievijas ziemeļu galvaspilsētas – Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā.
 
 1. diena. 26.05.17  „Brīnišķīgā  Sanktpēterburga".
 
Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu. Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums.
Ekskursija uz Imperatora Porcelāna Fabriku, kura dibināta 1844. gadā. Jūs nokļūsiet pašā fabrikas sirdī, iepazīsieties ar unikālām tehnoloģijām porcelāna izgatavošanai,  kā arī ar tās slepenajām leģendām, ar kurām ir apvīti ilggadīgā uzņēmuma neatkārtojamie izstrādājumi. Fabrikas muzejs ir bagāts ar savu ekspozīciju – Krievijas porcelāna vēsturi. Apmeklēsim arī fabrikas veikalu, pat, iespējams, nopirksim krūzīti piemiņai. Atgriežamies centrā. Pastaiga pa Vasaras parku. Tālāk piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem.  Brīvajā laikā līdz vakaram ir ar ko nodarboties - piedāvājam apmeklēt „Spas na Krovi” katedrāle un  prestižas vietas: „Tu samuju pišečnuju” (Tos pašus eļļas raušus-kafejnīca, kura ir  ierakstīta Pēterburgas  pazīstamo vietu Sarkanajā grāmatā,  ar norādījumu - aizliegts izmainīt).  Apalīti (eļļas rauši) ir garšīgi! Gastronomu  Nr. 1 - pats skaistākais pārtikas veikals Pēterburgā: Voļfa un Beranže konditoriju  (slaveni apmeklētāji); Grāmatu Namu Ņevas prospektā. Naksnīgā ekskursija ar autobusu “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu. Nakts viesnīcā.                
 
3.diena.  27.05.17. „ Ar dzimšanas dienu mīļa pilsēta! ”
 
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils - visā savā greznībā, redzēsiet slaveno Dzintara zāli,  kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists visos gadalaikos!
Atgriežamies Sanktpēterburgā. Šajā nedēļas nogalē –  norisinās tradicionālie Sankpēterburgas svētki, piedāvājot daudz interesantu pasākumu: koncertus, teātru izrādes, tirdziņus, izstādes... Aicinām pavadīt vakaru pilsētā centrā svētku noskaņojumā. Sanktpēterburga svin savu 314 g.!
 
4.diena. 28.05.17. „Mākslas šedevri ”
 
 Brokastis viesnīcā. Krievijas muzeja apmeklējums.  Krievijas muzejs – pirmais valsts mākslas muzejs, kurš dibināts Sanktpēterburgā 1895. gadā pēc imperatora Nikolaja II. pavēles. Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili,  Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana mājup. Nakts ceļā.
 
5. diena. 29.05.17. Agri no rīta mēs esam Rīgā.
 
Brauciena cena:  215 EUR (viena vieta)
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
 • brauciens ar  tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;
 • nakšņošana 2*-3* viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,
 • 3 brokastis viesnīcā;
 • Narvas cietoksnis –ekskursija vietējā gida vadībā
 • apskates ekskursijas Sanktpēterburgā vietējā gida vadībā
 • Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga
 • gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)
 
Papildus izdevumi (apmaksāta tūres pasūtījuma laikā) :
Ieejas biļetes un ekskursijas:
 • Ekskursija uz Carskoe selo( Katrīnas pils un parks) 30 EUR/15 EUR bērniem līdz 16g.
 • Pēterhofā (Ekskursija pa parku) 15 EUR/10 EUR bērniem līdz 16g.
 • Imperatora porcelāna fabrika+muzejs -15 EUR
 • Krievijas muzejs -10 EUR
 
Papildus izdevumi pēc vēlēšanas (apmaksa Sanktpēterburgā):
 • „ Spas na Krovi ” - 250 RUB
 • Īzaka katedrāle - 250 RUB
 • Ekskursija ar  kuģīti - 600 RUB
 
Firmas patur tiesības mainīt apskates objektu secību.  Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!!
 Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 
 
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
 
 • LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
 • ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt;
 • nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.
 • Krievijas vīzas LR pilsoņiem ~75 EUR (noformēšana 9 darba dienas)
 • med. apdrošināšana  nepilsoņim 1.70 EUR
 
1 EUR~60 RUB
 
 
 
          
 
 
 
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 215.00€
Datumi