(+371) 67 334 337

Maija brīvdienas Sanktpēterburgā


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 210.00€

 Rezervēt   Drukāt

Ceļojuma programma

1. diena. 01.05.19.
No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā  pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies  Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.
 
2. diena. 02.05.19.
Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras  pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti  pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa  apmeklējums.  Kā arī apmeklēsim pērli  starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas  kanāliem. Nakts viesnīcā.
 
3. diena. 03.05.19.
Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina):  Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu  meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un  skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku –  noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.
Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi,  ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.
 
4.diena. 04.05.19.
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā  marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām.
Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa  parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku  vēsumu. Vakarā izbraukšana mājup.

5. diena. 05.05.19
Agri no rīta mēs esam Rīgā.

 

Ceļojuma cena:

210 EUR -1 vieta autobusā,
15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.
50 EUR - papildvieta autobusā

Informācijai:

Ieejai Pleskavas-Pečoras vīriešu klosterī sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem - garās bikses !!!

Ceļojuma cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi;
• nakšņošana tūristu klases viesnīcās, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis;
• Pleskavas Kremļa un Pečoras klostera apmeklējums (ekskursija),
• apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

Papildus izdevumi:

Ekskursijas pakete-ieejas biļetes un ekskursijas 70 EUR pieaugušajiem, 45 EUR bērniem līdz 16g. / 50 EUR bērniem 16-18 g., studentiem ar ISIC! Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:
 
  •  Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video)
  • Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)
  • ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju
  • naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”,

 Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas): tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~75 EUR
biļete uz kuģīti ~600 RUB
Īzaka katedrāle ~250 RUB
 
T.B.Viesturdārzs patur tiesības mainīt apskates objektu secību.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!!
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

• LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
• ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt;
• nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Rezervēšana


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 210.00€
Datumi