(+371) 67 334 337

Brīņišķīgā Sanktpēterburga – Jūras Flote svētki!


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 245.00€

 Rezervēt   Drukāt
Brīņišķīgā Sanktpēterburga Jūras Flote svētki!
23.07.20-26.07.20
5 dienas
visas naktis viesnīcā

Ceļojuma programma
 
1. diena. 23.07.20
Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pietura Tartu. Ierodamies Narva. Livonijas cietokšņa apmeklējums. Tajā upes krastā (un robežā) atrodas Ivangorodas cietoksnis, kurš dibināts 14.gadsimtā. Cietoksni dibināja Ivans III 1492. gadā. Tas kļuva iespējams pēc dažām nopietnām uzvarām, pateicoties kurām tika uzveikts Livoniešu karaspēkus. Pēc celtniecības mēroga acīmredzami, ka Ivangorodas cietoksnis politiski bija noteikts kā priekšējā  līnija ar Krievijas valsts robežu Tas ir pasaules praksē unikāls gadījums, kad ienaidnieku cietokšņi bija uzbūvēti šāviena sasniedzamības attālumā. Vakarā iebraucam Krievijas ziemeļu galvaspilsētas – Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā.
 
2. diena. 24.07.20.
Brokastis viesnīcā. Kultūras un arhitektūras pieminekļiem, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, Vasaras parks, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papildu samaksu Pētera un Pāvila katedrāle apmeklējums. Šajā dienā apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Piedāvājam arī izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu  Venēcijas kanāliem.Braucienu pavada aizraujoši gida stāsti par maršrutā redzamajiem objektiem un to īpašnieku likteņiem. Nakts viesnīcā.
 
3. diena. 25.07.20.
Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā!  No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.
Naksnīgā autobusu ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.
 
4.diena. 26.07.20.
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Brīvais laiks. Pēc tradīciju, pēdējas brīvdienas jūlijā Krievija notiek Karas jūras flote svētki. Un Sanktpēterburgā  notiek svētku pasākumi visu dienu garumā! Nakts viesnīcā.
 
5. diena.  27.07.20.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cena:  245 EUR -1 vieta autobusā,
15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.
70 EUR - papildvieta autobusā
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi;
• nakšņošana 2-3*, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis;
•  apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)
 
Ekskursijas pakete - ieejas biļetes un ekskursijas 85 EUR pieaugušajiem/ 70 EUR studentiem ar ISIC/60 EUR bērniem līdz 16g. Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:  (Ir iespējams neņemt visu pakete, bet pasūtīt ekskursijas pēc izvēlēs!)

•    Livonijas cietoksnis (Narva)-9 EUR
•    Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video) -11EUR/0*
•    naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”-10 EUR,
•    Katrīnas pils un parks (ieejas biļetes,  ekskursija ar vietējo gidu) - 35 EUR
•    ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju -20 EUR/10EUR bērniem līdz 16g.

 *Ermitāža bērniem līdz 18g. un studentiem ar ISIC –ieeja ar dokumentu bezmaksas.
 
Krievijas E -vīza (noformēšana 5 darb.dienas) -10 EUR
Apdrošināšana -1.70 EUR (līdz 65g.)

Papildus izdevumi:
Reģistracija viesnīcā -150RUB
biļete uz kuģīti ~600 RUB
Pētera un Pāvila katedrāle -550 RUB
Īzaka katedrāle ~350 RUB
Pavlovska parks/pils-100 RUB/500 RUB
 
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību.  Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir par 2019g. un tie var  mainīties !!! Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
 
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
• nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

https://evisa.kdmid.ru  - E –vīza noformēšana patstavīgi
Noformējot patstāvīgi e-vīzu uz S.Peterburgu, tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu.  Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem. 
E-vīza jābūt izdrukāta (papīra formā)  un pieejama visu ceļojuma laiku. 
 
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 245.00€
Datumi