(+371) 67 334 337

Belostoka, Ļubļina, Zamošča, Zamoisku pils

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas!

Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 99.00€

 Rezervēt   Drukāt

Belostoka, Ļubļina, Zamošča, Zamoisku pils - UNESCO mantojums!

Visas naktis viesnicā

1.diena
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Apstāšanās Belostokā (~1h). Neliela pastaiga pa pilsētu grupas  vadītāja vadībā - Branicku pils, vecpilsētas rātslaukums, oriģināla senlaicīga baznīca. Brīvais laiks pusdienām.  Vakarā ierašanās Ļubļinā. Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Pilsēta vilina tūristus ne  tikai ar saviem arhitektūras pieminekļiem, bet arī īpaši mājīgu atmosfēru un komfortu. Ļubļina ir viena no Polijas  senākajām pilsētām. Pilsēta ir īpaša arī dēļ tās garīgās un laicīgās arhitektūras lieliskā apvienojuma – monumentālās un  elegantās celtnes, omulīgas kafejnīcas, cilvēku pūļi pilsētas šaurajās ieliņās un platajos laukumos. Tas viss veido  Ļubļinas īpašo atmosfēru. Paradīze tiem, kuriem patīk iepirkties – sākot ar dažādām lētām bodītēm un beidzot ar dārgajiem veikaliem ar mirdzošajām vitrīnām. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Šo vakaru iesakām pavadīt akvaparkā vai apmeklēt tirdzniecības centru “Zamkoviji terassi”. T/c ir plašs veikalu klāsts. Kopumā tur ir aptuveni 150 veikalu, kafejnīcas un restorāni. Apzaļumotā jumta terase vilina baudīt krāšņu skatu uz Ļubļinas vecpilsētu. Nepiespiesta gaisotne, ērta atrašanās vieta, un pārdomātas ērtības ģimenēm ar maziem bērniem, sniedz ērtu iepirkšanās iespēju ikvienam. Stilīgi pirkumi, pazīstami zīmoli, lieliska izklaide. Nakts viesnīcā Ļubļinā.
2.diena
Brokastis. Ekskursija ar kājām pa Vecpilsētu. Ļubļinas Vecpilsēta iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Pastaiga pa vecpilsētas  šaurajām ieliņām. Piedāvājam apmeklēt muzeju un Sv.Trīsvienības bazīcu, kas skaitās viens no galvenajiem pilsētas  apskates objektiem. Baznīca ir celta gotikas stilā, bet tās griestus klāj unikālas bizantijas stila freskas. Plkst. 12:00 izbraukuma ekskursija uz vēsturisko renesanses pilsētiņu – Zamošču. Šī pilsētiņa ir celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. No Padujas bija uzaicināts slavens itāļu arhitekts Bernardo Morando, kurš izveidoja pilsētiņu Itāļu renesanses stilā un pilsēta ieguva iesauku „ Ziemeļu Paduja”. Laika gaitā iedzīvotāju radītā spilgtā daudznacionālā mozaīka bija kā svarīgs savienojošs posms starp Austrumiem un Rietumiem. Pastaigas laikā redzēsiet Zamoščas pili, pieminekli pilsētas dibinātājam, neskaitāmas sakrālās celtnes, Armēņu namu, Rātsnamu, Arsenālu un patīkami pavadīsiet laiku. Dažādus suvenīrus var iegādāties tūristu iecienītajā tirgus laukumā. Laukumu ieskauj dažādas kafejnīcas un restorani. Izvēlieties kādu pēc savas gaumes un ieturiet gardu maltīti! Atgriešanās Ļubļinā, brīvais laiks. Nakts viesnīcā Ļubļinā.
3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Zamoisku pili, vienu no bagātāko Polijas magnātu rezidencēm, kas ir lieliski saglabājusies līdz mūsdienām. Zamoisku dzimta ieņēma ļoti nozīmīgu lomu Polijas vēsturē. Šajā pilī ir aplūkojamas vairāk  kā 1000 gleznas. Aiz pils atrodas franču stila parks ar ģeometriskām puķu dobēm un krūmiem. Mūsdienās Zamoisku dzimta finansē parka un pils uzturēšanu. Izbraukšana uz Latviju. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
Ceļojuma cenā 139 € ( 99€-Akcija)
ietilps:

Transporta un ceļa izdevumi;
1 vieta tūrisma klases autobusā;
2 nakts 3*** viesnīcā Lubļinā;
2 brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Tūrisma operatoram ir tiesības veikt cenu akcijas un mainīt to norises laiku un ilgumu.
Cenā iekļauti visi nodokļi, ieskaitot PVN

Akcijas periods:
 20.08.2018 - 04.09.2018
 Papildvietas cena:35.00 €
 Papildus izdevumi:10 € - Ekskursija Lubļinā (ar kājām) ar vietējo gidu krievu val.
25 € - Izbraukums uz Zamoščas pilsētu
10 € - Ekskursija Zamoisku pilī ar pils gidu (ar ieejas biļeti)
40 € - Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a
2.85 € - Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v.
5.7 € - Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v.
8.55 € - Medicīniskā apdrošināšana 71-75 g

Rezervēšana

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas!

Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 99.00€
Datumi