(+371) 67 334 337

Varšava - Čenstohova-Krakova-Zakopane

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi 40 Eur. (1.Izbraukuma ekskursija uz Zakopani un 2.Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā)

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 129.00€

 Rezervēt   Drukāt

Varšava - Čenstohova-Krakova-Zakopane!
4 dienas
Visas naktis viesnīcās!


1.diena
Izbraucam no Rīgas 6:30 no rīta. Ierašanās Varšavā. Apskates ekskursija pa vecpilsētu ar grupas vadītāju (ar
kājām) vai brīvais laiks (~2h). Vecpilsēta – skats no Vislas upes krasta, pilis un katedrāles, kuras grezni rindojas gar upes
krastu, elegantas ēkas un karaļu pilis, kas atjaunotas veido pilsētas skaistāko daļu. Brīvais laiks. Brīvajā laikā iespējams
pavakariņot kādā no vecpilsētas kafejnīcām vai restorāniem, iegādāties suvenīrus. Pārbrauciens uz viesnīcu. Nakts
viesnīcā.
2.diena
Brokastis. Čenstohova. Apmeklējam Katoļu svētceļojumu centru Jasnogurā. Ekskursija vēsturiskajā bazilikaskompleksā, muzeju un dārglietu glabātavās, svētās ikonas apskate. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt svētceļnieku veikalu  vai papusdienot. Izbraucam uz Krakovu. Krakovas apskates ekskursija vietējā gida vadībā (10EUR). Slavenais Vāveles  kalns ar gotisko katedrāli. Karaliskā pils. Jagelonas universitāte. Slavenais Vāveles pakalns ar gotisko katedrāli, karaļa  pili. Vecpilsēta ar lielisko tirgus laukumu, gotisko Mariackij katedrāli, unikālo 15.gs. barbakānu (atsevišķs tornis ārpus
cietokšņa perimetra). Pēc ekskursijas iespējams apmeklēt muzejus, pastaigāties pa vecpilsētas ieliņām, baudīt poļu  nacionālo virtuvi, apmeklēt daudzos tirdzniecības centrus. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
3.diena
Brokastis. Veļička. Unikālo sāls raktuvju apmeklējums (25/20EUR). Karaliskā sāls šahta, kur sāls tika iegūta jau  13.gs. otrajā pusē. Ekskursija (~2h) pa sāls alu labirintiem! Izbraukuma ekskursija uz Zakopani (20 EUR). Pastaiga pa  pilsētu. Zakopanes galvenā iela Krupovka (Krupowki). Šeit Jūs varēsiet atrast gan romantiskās noskaņās veidotus  restorāniņus un bārus, gan kafejnīcas un suvenīru veikaliņus un kioskus ar dažādiem sīkumiem. Šī iela pilnībā ir atdota  gājējiem. Tā vijas cauri gandrīz visai pilsētai un nonāk pie lielā Zakopanes turgus laukuma, no kura var nokļūt pie funikuliera, kas ved Gubaluvka kalnā. Ja ir vēlēšanās, ar funikulieri iespējams uzbraukt kalnā (ja būs labvēlīgi laikapstākļi). Ja būs iespējams, gribētāji varēs nopeldēties termālajos baseinos. Atgriešanāš viesnīcā. Nakts viesnīcā.
4.diena
Brokastis. Polija, Lietuva. Vēlā vakarā atgriežamies Rīgā.

CENA 149 EUR
CENA 129*
*
Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi 40 Eur. (1.Izbraukuma ekskursija uz Zakopani un 2.Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā)Ceļojuma cenā ietilpst:
  • 1 vieta autobusā;
  • Transporta un ceļa izdevumi;
  • Grupas vadītāja pakalpojumi;
  • 3 naktis viesnīcās;
  • 3 brokastis

Papildus izdevumi saskaņā ar programmu Cena €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā (SNGL) 50.00
1.Izbraukuma ekskursija uz Zakopani 30.00
2.Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā 20.00
Ekskursijas pakete (1+2) 40.00
Sāls raktuves Veļičkā vietējā gida vadībā 25.00
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v. 3.80
Medicīniskā apdrošināšana no 65 līdz 70 g.v. 7.60
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. (anketa virs 75 g.v.) 11.40

Rezervēšana

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiju paketi 40 Eur. (1.Izbraukuma ekskursija uz Zakopani un 2.Krakovas apskates ekskursijaā vietējā gida vadībā)

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 129.00€
Datumi