(+371) 67 334 337

Ziemeļpolija


Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 89.00€

 Rezervēt   Drukāt
Ziemeļpolija – bijusī Austrumprūsija.
Izbraukšanas datums:.05.05., 16.06., 22.09., 27.10.2017.

1. diena
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Dienasotrajāpusē Sv. Lipkas (17.gs.) klostera apmeklējums. Šis klosteris tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem, kas uzrunā ar savu arhitektonisko šarmu, brīnišķīgajām ērģelēm un gleznojumiem. Ceļojuma turpinājums pa Mazūriju – trīs tūkstošu ezeru zemi un Vārmiju. Fromborka – maza pilsētiņa, kurā Koperniks nodzīvoja savas dzīves pēdējos 20 gadus. 14.gs. pils apmeklējums – Kopernika atdusas vieta. No pils sarga torņa, kurā atrodas Fuko svārsts, paveras lielisks skats uz Vislas līci. Vakarā
ierašanās Elblongā. Vakara ekskursija pa pilsētu ar vietējo gidu. Nakts viesnīcā.
2. diena
Brokastis. Gdaņska. Pastaigas ekskursija ar vietējo gidu. Gdaņskas apskates objekti: Neptūna strūklaka, Zelta māja, Rātsnams, Zaļie, Zelta un Maizes vārti, Lielais arsenāls, Jaunavas Marijas baznīca, Mariacska iela, krastmala un Gdaņskas simbols- noliktava “Dzērve”. Gdaņska pārsteidz ar saviem dažādajiem militārajiem, sakrālajiem un ostas arhitektūras pieminekļiem, vairāku gadsimtu kultūras mantojumu un vētraino pilsētas vēsturi.
Sopota – populāra kūrortpilsēta. Meža operas zāles apmeklējums, kur notiek Sopotas dziesmu festivāls. Pastaiga pa slaveno “Varoņu”Monte Kazino ielu un garāko molu Eiropā. Brīvais laiks pilsētā. Gdiņa - pilsēta Polijas ziemeļos pie Baltijas jūras. Lielākā Baltijas jūras piekrastes ostas pilsēta. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
3. diena
Brokastis. Malborkas pils apmeklējums. Viena no pasaules lielākajām pilīm, kas 1997.gadā iekļuva UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, kā labi saglabāta ķieģeļu gotikas aizsardzības būve. Ekskursija pa pili gida pavadībā- Vidējā pils, Lielā ēdamzāle, Augšējā pils, augstais tornis, no kura paveras lielisks skats uz visu pils ansambli. Brīvais laiks. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
transporta un ceļa izdevumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcās;
2 brokastis viesnīcā;
Ekskursija Elblongā ar vietējo gidu
Papildus izdevumi:
Med.apdrošināšana:
2.85 EUR līdz 65 g.v.; no 65g.v. līdz 70 g.v.-5.70 EUR; no 71g.-75 g.v.-8.55 EUR (ceļojuma apdrošināšanai jābūt obligāti.)
Kopernika muzejs 15 PLN
Tūroperatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika).
Cenā ietilpst visi nodokļi, ieskaitot PVN
 
Papildus izdevumi saskaņā ar programmu / Cena €
Medicīniskā apdrošināšana AS BAN ceļojuma laikā ārzemēs personai līdz 65 g.v.- 2.85
Medicīniskā apdrošināšana As BAN ceļojuma laikā ārzemēs personai no 65 līdz 70 g.v. - 5.70
Medicīniskā apdrošināšana As BAN ceļojuma laikā ārzemēs personai no 71 g.v. (anketa virs 75 g.v.) - 8.55
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a-30.00
Ekskursija Gdaņska, Sopota, Gdiņa ar vietējo gidu - 35.00
Ekskursija Sventa Lipka, Fromborka - 20.00
Malborka pils - 20.00

Rezervēšana


Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 89.00€
Datumi