(+371) 67 334 337

Ziemassvētki Varšavā un viduslaiku pilsēta Toruņa!


Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 150.00€

 Rezervēt   Drukāt
Ziemassvētki Varšavā un viduslaiku pilsēta Toruņa!
Varšava - Ziemassvētku tirdziņš - "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs" - Toruņa – Lazienku parks
Izbraukšanas datums: 24.12.2018. - 26.12.2018.
(3 dienas / 2 naktis viesnīcā)

Kurp lai dodas Ziemassvētku laikā? Protams, uz Poliju! Ziemassvētki poļu gaumē – tradicionālie svētku dziedājumi, cienasti, karstvīns, daudz dažādu rokām darinātu  suvenīru un dāvanas. Polijā Jūs sagaida raibi, rosīgi, aizraujoši un burvīgi  Ziemassvētku tirdziņi!
1. diena: 24.12.2018: Latvija - Lietuva - Polija.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai. Pēcpusdienā ierašanās Varšavā.
Brīvais laiks vai pastaigas ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €). Ekskursijas laikā Jūs aplūkosiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgo arhitektūru un uzzināsiet daudz jauna par poļu karaļu un  aristokrātu dzīvi, aizraujošus faktus un interesantus notikumus par leģendārām personībām, kuras atstājušas savas  pēdas Varšavas un visas valsts vēstures lappusēs. Jūs paviesosieties pašā vecpilsētas sirdī Tirgus laukumā, kuru  rotā pilsētas simbols – Vislas nāriņa, apskatīsiet viduslaiku pilsētas mūrus, cietoksni Barbakānu, Sv.Jana katedrāli,  karaļu pili un neskaitāmus šīs lieliskās pilsētas pieminekļus. Brīvais laiks. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu  - jau no decembra pirmajām brīvdienām, pilsētas centrā jūtama Ziemassvētku burvīgā atmosfēra: karstvīna,  piparkūku un desiņu smaržas, līksmojošu bērnu balsis karuseļos un atrakcijās, Ziemassvētku egles mirdzums un  dāvanu tirdziņu burzma, kas priecē pilsētas iedzīvotājus un viesus!
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz "Gaismas labirintu" un "Fantāzijas dārzu", kas izveidoti poļu karaļa Jana  Sobeska pils dārzā Vilanovā (par papildus samaksu – 20 €. Ieejas biļete iekļauta ekskursijas cenā). "Gaismas  labirints" – ziemas atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem, gaismas instalācija vairāk nekā 1000 kv.m. platībā, kas izrotāta ar vairāk nekā 150 tūkstošiem krāsainu lampiņu. "Fantāzijas dārzs" - pasakaini izgaismoti ziedu motīvi, kas pateicoties radītājiem skaņu efektiem, veido krāsainu gleznu galeriju. Vēlu vakarā, tie, kas vēlas, varēs apmeklēt Ziemassvētku misi kādā no Varšavas baznīcām (patstāvīgi).  Nakts viesnīcā Varšavā.
2.diena: 25.12.2018: N.Kopernika dzimtā pilsēta Toruņa, slavenie cepumi “Kataržinkas” un viduslaiku gars.
Brokastis. Brīvais laiks Varšavā vai izbraukuma ekskursija Nr.1: "Toruņa" (par papildus samaksu: 40 €).
Toruņa – viena no skaistākajām un senākajām Polijas pilsētām Vislas upes krastā, pilsēta dārgakmens, kas  ierakstīta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Viduslaikos Toruņu dibināja vācu ordenis, tāpēc pilsēta  lepojas ar varenām vācu ordeņa sarkanā ķieģeļa celtnēm – ordeņa pilsdrupām, pārsteidzoši lielu rātsnamu, kas  tika būvēts kā simbolisks kalendārs ar 365 logiem un 4 gadalaiku torņiem, milzīgiem dievnamiem, kā piem.
Sv.Jāņa katedrāle, kurā kristīts N.Korpeniks, cietokšņa mūriem un torņiem, skaistu pieminekli Kopernikam un  viņa māju – muzeju. Toruņas vecpilsēta ir leģendām un nostāstiem bagāta pilsēta, viena no leģendām ir cepumi  (poļu pierniki) vai piparkūkas - visā Polijā pazīstams gardums kopš viduslaikiem, viena no poļu nacionālās virtuves  ikonām. Šos cepumus bieži pasniedz kā dāvanu augstiem poļu valdības viesiem. Toruņa rīko pierniku festivālus, pilsētā ir specializēti veikali. Leģenda stāsta par benediktīniešu klostera māsu Kataržinu, kura uz Ziemassvētkiem  izcepa neparastus cepumus, pievienojot tiem austrumu garšvielas un medu. Mūsdienās cepumus papildina ar šokolādes pārklājumu, pilda ar dažādiem ievārījumiem un par godu mūķenei, sauc par Kataržinām. Vakarā atgriešanās viesnīcā.
3. diena: 26.12.2018: 01.01.2017. Karaliskais Lazienku parks.
Brokastis (no plkst. 07:00 – līdz 10:00). Šajā rītā mēs dosimies uz sirdij vistuvāko vietu – mājām. Ceļā apmeklēsim karalisko Lazienku parku, kas 18.gadsimtā tika izveidots kā karaļa Staņislava Augusta vasaras pils komplekss. Šodien - lielākais Varšavas parks, aizņem 76 hektārus un ir iemīļotākā pilsētnieku pastaigu vieta. Parkā izveidoti dažādi muzeji, notiek kultūras, zinātnes un izklaides pasākumi. Brauciens mājup - Polija, Lietuva,
Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.
Ceļojuma cena:
€ 150.00 (1 vieta autobusā)
€ 210.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 75.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu
nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts
standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā); Tikai
divvietīgie numuri!!!
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana – 2 € (līdz 65 gadiem) / 4 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Toruņa: 40 €;
*Bērniem līdz 13 gadiem, izbraukuma ekskursijām atlaide - 25%.
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “Ekskursiju paketē” iekļautās
izbraukuma ekskursijas Nr.1 = maksājot Rīgā = 35 €
- Varšava apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €
- Ekskursija "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs": 20 € (ieejas biļete gaismas parkā ir iekļauta ekskursijas
cenā)
- Personīgie tēriņi ārpus programmas.
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 3
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 150.00€
Datumi