(+371) 67 334 337

Baltkrievijas pasakas


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 129.00€

 Rezervēt   Drukāt
Baltkrievija – brīnumjauka valsts ar apbrīnojamu dabu, bagātu vēsturi un kultūru. Aicinām Jūs  brīvdienu laiku pavadīt Baltkrievijā. Interesanta ekskursijas un izklaidējošā programma – seno  kvartālu un jauno arhitektūras ansambļu apskate Minskā, apmeklēsim lielisko pili Mirā un pils-parka
kompleksu Nesvižā, iepazīsim etnogrāfisko ciematiņu ar senajām tehnoloģijām Dudutki, Lidas pili – un tas viss 4 dienās!
MINSKA – DUDUTKI – MIRA UN NESVIŽA – LIDA
10.04. – 13.04.2020.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 235.

1.diena. 10.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot pa Lietuvu. Ierašanās Minskā. Minskas apskates ekskursija (par papildus samaksu 15 €). Ekskursijas laikā apskatīsim XVII gs. Pētera – Pāvila baznīcu, koka ielu  Ņemigu, gleznaino Augšpilsētu. Tā piesaista ar īpašu pagātnes auru, kura mīt šejienes senajās ēkās un šaurajās  ieliņās, kurās izvietojušies muzeji, mājīgas kafejnīcas, restorāni un veikaliņi. Izstaigāsim Troickas priekšpilsētu, kur  pilsētas dzīve mutuļo iepriekšējā gadsimtā, bet mūsdienās viesus piesaista muzeji, suvenīru kioski, mājīgās  kafejnīcas, krodziņi un vēl daudz kas cits. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā 3* Minskā. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 11.04. „Kultūras muzejs Dudutki...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz etnogrāfisko muzeju  Dudutki. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar vienīgo darbojošos Baltkrievijas tautas amatniecības muzeju. Jūs  sagaidīs pārsteidzošs ceļojums: nopietna ekskursija ar nenopietniem piedzīvojumiem – kandžas degustācija,  vizināšanās ar zirgiem, meldera cienasts. Dudutki – brīvdabas muzejs, viens no apmeklētākajiem Baltkrievijā! Jūs  redzēsiet vienīgās Baltkrievijā darbojošās vēja dzirnavas, kur pats melderis pasniedz cienastu. Ja vēlēsieties izkalt  laimes pakavu, tad droši jādodas iekšā senajā smēdē. Apmeklējiet tradicionālo galdnieka meistara darbnīcu, ar  seniem galdniecības instrumentiem, grezno maizes ceptuvi, seno automobīļu izstādi... Un visur – etnogrāfiskais  ietvars ar interaktīvu darbošanos. Turklāt, šeit ir arī Orlavas rikšotāju staļļi, apskatāmi strausi, mežacūkas un citi  dzīvnieki. Pēc vēlēšanās tiek piedāvāta vizināšanās ar senatnīgām karietēm. Ekskursijas laikā Jums būs 3 dažādas
degustācijas: pie kandžas aparāta (kandža, maizīte, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3  šķirņu sieri, sviests, tēja), dzirnavās (Baltkrievijas speķis ar maizi). Šeit varēsiet iegādāties labus suvenīrus,  nofotogrāfēt lieliskas bildes. Pusdienas Baltkrievu tradicionālā stilā. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks. Piedāvājam  apmeklēt tirdzniecības centrus, lai iegādātos dāvanas un suvenīrus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3*  Minskā.
3.dienas. 12.04. „Аrhitektūras pieminekļi Mira un Nesviža...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Miru un Nesvižu. Jūs  redzēsiet visvērtīgākos Baltkrievijas pieminekļus, kuri iekļauti UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā –  pili Mirā un pils-parka ansambli Nesvižā. Staltā Miras pils, kura būvēta XVI gadsimta pirmajā pusē, ar savu  spilgto arhitektonisko veidolu, masīvajiem mūriem, torņiem un daudzšķautņaino iekšpagalmu.
Pārbrauciens uz Nesvižu – bijušo kņazu Radzivilu ordinācijas galvaspilsētu. Pils – parka kompleksa apskate, kurš  veidots XVI – XVIII gadsimtā, kuru ieskauj augsti zemes vaļņi un plaši dīķi. Kompleksa arhitektūrā savijušies  renesanses, baroka un klasicisma elemeti. Majestātiskā pils – cietoksnis ir vienotā ansamblī, apvienotu ēku  komplekss, kurš veido elegantu parādes pagalmu. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā 3* Minskā.
4.dienas. 13.04. „Steidzieties dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Ceļš mājup. Mājupceļā apstāšanās Lidā. Ekskursija varenā kņaza Ģedimina celtajā iespaidīgajā  Lidas pilī. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa  apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 60 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 1.40 € (65 - 69 gadu vecumā 2.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 5.60 €).
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Dudutki 30 €; izbraukuma ekskursija “Аrhitektūras pieminekļi Mira un Nesviža” 35 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 65 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno  izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 55 €, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas,  gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Apskates ekskursija Minskā 15 €;
Mira 6 €,
Nesvižas pils – parka komplekss 7 €,
Panorāmas laukums  Nacionālajā bibliotēkā 3 €,
Dudutki 9 €,
Lidas pils,
puspansija 6 € par katrām pusdienām,
grupas vīzas
noformēšana 19 € (apdrošināšana iekļauta).
Vīzas noformēšanai nepieciešams: Pase, 1 fotogrāfija, krāsaina, 80% no fotogrāfijas aizņem galva, matēta, uz balta fona.
€ ~ 2.15 BYN 2019. gada rudens izmaksas
Ieejas biļešu cenas var mainīties sakarā ar valūtas kursa izmaiņām.
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 129.00€
Datumi