(+371) 67 334 337

Bretaņas hercogistes centrs- Nante

04.05.2019
Rīga 05.00 - 07.15 Nante
08.05.2019
Nante 22.00 - 02.00 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 579.00€

 Rezervēt   Drukāt
Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, izsmalcinātiem ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem un elegantiem kūrortiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru kuģu un lidmašīnu ražotnēm.
Videjā gaisa temperatūra: ap 19 - 21C dienā, ap 9 - 10C naktī, lietus iespējamība ~ 30%
Jāņem līdz: vieglas virsdrēbes vakara pastaigām
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija Air Baltic ar A220-300 (CS300) tipa lidmašīnu. 
Lidojuma ilgums: 
Rīga - Nante: 3h 15 min  
Nante  - Rīga: 3h 00 min 
Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 20 kg reģistrētā bagāža  
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
4. maijs, plkst. 07:15 no lidostas uz viesnīcu 
8. maijs, plkst. 19:30  no viesnīcas uz lidostu

Cena:
Tikai lidojums - 339 € (lidojums turp un atpakaļ, nodevas, uzkodas, bagāža)
Lidojums +3* viesnīca - 579 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 4 naktis 3*viesnīcā Ibis Nantes Centre Tour Bretagne ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 130 €)
Lidojums+ 4* viesnīca - 639 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 4 naktis 4*viesnīcā Mercure Nantes Centre Grand Hotel ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 190 €)

4* Mercure Nantes Centre Grand Hotel ar brokastīm

Check-in: 16:00
Check-out: 12:00
Elegantā 4* viesnīca Mercure Grand Hotel atrodas pašā Nantes pilsētas centrā, līdzās Pommeraye pasāžai un 10 min. gājiena attālumā no Nantes Hercogu pils. Viesnīcas istabās pieejams viss viesiem nepieciešamais: kondicionieris/apkure, platekrāna kabeļTV, bezmaksas WI-FI, fēns, seifs, kafijas un tējas pagatavošanas piederumi. Brokastu bufetes piedāvājumu var nobaudīt Brokastu telpā, bet dzērienus – bārā “4.44”.
Darbdienās viesnīcā strādā restorāns. Viesiem pieejama fitnesa zāle.
Noīrēto automašīnu var atstāt stāvvietā par papildus maksu.

Ekskursiju programma pēc izvēles:
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!
   Nantes pilsētas ekskursija
   04. maijs 09:00 no viesnīcas
   Ekskursiju sāksim ar Nantes katedrāles un Bretaņas hercogu pils apskati.Tālāk dosimies pastaigā cauri 19. gs kvartālam un Karaliskajam laukumam, ar grezno strūklaku centrā. Iegriezīsimies arī Pomerejaspasāžā. Apskatīsim teātra ēku Gralina laukumā un Kambrona park
u. Šeit kāpsim autobusā, lai brauktu uz Nantes salu un apskatītu interaktīvās skulptūras.
    Ekskursijas ilgums ~4 stundas
    Cena: 50 EUR
  Cenā iekļauts:transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Nantes salas interaktīvo skulptūru izstādē.
 
     Brissakas pils un Anžū apgabals
     05. maijs 08:00 no viesnīcas
   Ekskursijas pirmajā daļā dosimies apskatīt pašu augstāko pili Luāras ielejā, ko 11. gadsimtā uzbūvēja Anžujas grāfs . Pēc divam stundām, kas tiks pavadītas ceļā, nonāksim pie pils, kuru
, tās septiņu stāvu un 203 istabu dēļ, sauc par Luāras ielejas Gigantu. Pēc pusdienām dosimies
vienas stundas braucienā pa Luāras upi. Ekskursijas noslēgumā viesosimies uz vīna darītavu.Ekskursijas ilgums ~11 stundas.
  Cena: 110 EUR
 Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Brissakas pilī, biļete braucienam ar kuģīti pa Luāru, vīna darītavas apmeklējums, vīna degustācija, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)
 
   Saint Nazaire
   06. maijs 09:00 no viesnīcas
  Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz kuģubūvētavu, kur divu stundu ekskursijas laikā,  uzzināsim, kā tiek būvēti pasaulē lielākie kuģi. Pēc pusdienām restorānā, dienas otrajā pusē  apmeklēsim Airbusu rūpnīcu, kur mums tiks parādīts, kā tiek ražotas un komplektētas vi
enas no pasaulē pazīstamākajām lidmašīnām. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
 Visiem ekskursijas dalībniekiem līdzi jābūt derīgām pasēm vai ID kartēm un ekskursantu saraksts jāiesniedz3 nedēļas iepriekš!
 Cena: 105 EUR
 Cenā iekļauts: transports, krievu valodārunājoša gida pakalpojumi, kuģubūvētavas un lidmašīnu Airbuss rūpnicas apmeklējums, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)


   Rē salas apmeklējums
   07. maijs 08:00 no viesnīcas
   Ekskursijas laikā apmeklēsim Rē salu, kas atrodas Atlantijas okeānā un ar sauszemi savienota ar gandrīz 3 km garu tiltu. Sala atrodas Larošelas pilsētas tiešā tuvumā un tā ir 30km gara un 5 km plata. Rē salu apdzīvo 17, 6 tūkstoši salinieku un tā ir populāra Francijas iedzīvotāju vasaras atpūtas vieta. Rē salā vispirms apmeklēsim austeru audzētavu (Huitriere de Re), kur nogaršosim austeres un citus vietējos produktus. Pēc pusdienām vietējā restorānā, apskatīsim salas dabas ainavas ar melnām un baltām klintīm, kas paceļas pāri salas sāls ieguves reģionam un plašam dabas rezervātam. Ekskursi jas noslēgumā apmeklēsim vecāko Rē salas fortu La Pree–vienu no aizsardzības būvēm, ko projektējis salvenākais Francijas militārais arhitekts Vobēns. Tā ir vienīgā salas aizsardzības būve, kas saglabājusies pēcprotestantu un katoļu cīņam 1628. gadā. Ekskursijas ilgums ~11 stundas.
 Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, austeru audzētavasapmeklējums ar austeru un vietējo produktu degustāciju, La Pree forta apmeklējums, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

   Guerande un La Baule
  08. maijs 08:00 no viesnīcas
  Ekskursija mūs vedīs uz Gerandes pussalu, kas jau no senseniem laikiem pazīstama ar sāls ieguvi. Mūsdienas absolūtais vairākums Mišelina zvaigžņoto restorānu šefpavāri Francijā, lieto tieši šeit iegūto sāli. Ekskursijas pirmās daļas laikā apskatīsim sāls ieguves laukus un mums
parādīs sāls ieguves procesu. Vietējā informācijas centrā varēs apskatīt nelielu izstādi, kā arī noskatīties videofilmu. Pēc tam dosimies uz Gerandes pilsētu, kura ir viena no retajām Francijas pilsētām, kas lielā mērā saglabājusi savu viduslaikos veidoto izskatu. No 2004. gada Gerande kopā ar 120 citām pilsētām iekļauta Francijas nacionālajā tīklā „ Mākslas un vēstures pilsētas un reģioni”. Pilsētā tiks dots brīvs laiks. Pēc pusdienām vietējā restorānā, dosimies uz piejūras kūrortu La Baule, kas 20. gadsimta sākumā Atlantijas okeāna piekrastē sāka ieskaut kilometriem garu, baltu smilšu klātu pludmali. Te apskatīsim Kazino un lielo viesnīcu rajonu kā arī greznās savrūpmājas un vasarnīcas. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts:transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, sāls lauku apmeklējums un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

08. maijs plkst. 19:30 transfers no viesnīcas uz lidostu
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!
 
 

Rezervēšana

04.05.2019
Rīga 05.00 - 07.15 Nante
08.05.2019
Nante 22.00 - 02.00 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 579.00€
Datumi