(+371) 67 334 337

Lieldienas Korsikā

11.04.2020  Rīga 05:05 - 07:15 Bastija
15.04.2020  Bastija 01:15 - 05:15 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€

 Rezervēt   Drukāt
Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Ceļojums piemērots: visiem, kas vēlas redzēt aizraujošus dabas skatus, kas mīl franču un itāliešu kultūru un kurus interesē šo kultūru mijiedarbības rezultāts vienā no pašām skaistākajām Eiropas salām
Gaisa temperatūra: ap 17C dienā, ap 7C naktī
Ūdens temperatūra: 15C
Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 30% , saule apmēram 8 stundas katru dienu
Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: EUR
Cena:
Tikai lidojums - 379 € (lidojums turp un atpakaļ, nodevas, uzkodas, bagāža)
Lidojums +3* viesnīca -649 € ( lidojums turp un atpakaļ, transfers 3 naktis 3*viesnīcā   ar brokastīm, 2 viet. numurā. Piemaksa par vienvietīgu numuru 90 €)

3* Best Western Bastia Centre

3*** viesnīca Best Western Bastia Centre Hotel atrodas Korsikas ziemeļdaļā, Bastijas pilsētā.Tā izvietojusies pakalnā, apmēram vienu km attālumā no Vecās ostas un pilsētas centra. Līdz tuvākajai pludmalei ir apm. trīs km.
Viesnīcas istabās atrodams viss viesiem nepieciešamais: apkure/ gaisa kondicionieris, seifs. fēns, TV, bezmaksas WI-FI kā arī piederumi kafijas un tējas pagatavošanai.
No rīta viesnīca piedāvā brokastu bufeti, bet vakariņas pēc ēdienkartes var izvēlēties tās restorānā. Viesnīcā ir arī bārs, terase un maksas autostāvvieta.

Ekskursiju programma pēc izvēles:
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Bastijas pilsētas ekskursija

11.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids
Aizvērt aprakstu Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00
 

Kalvi un Balaņas ciemati

12.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts
)Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm.

 Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā ~18:30

Kapkorsas pussalas ekskursija

13.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem.
Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim.
Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.
Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu.
Atgriešanās viesnīcā ~19.00


Ekskursija uz Bonifačio

14.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 115 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio.
Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio.
Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!)
Pēc tam iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas.
Atgriešanās Bastijā ~ 19:30
 

Rezervēšana

11.04.2020  Rīga 05:05 - 07:15 Bastija
15.04.2020  Bastija 01:15 - 05:15 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€
Datumi