(+371) 67 334 337

Starpledājiem un palmām

  • € 380.00 (Viena vieta)
  • € 500.00 (Ar papildvietu)
  • € 299.00 (AKCIJAS cena līdz 01.02.2020)

Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 299.00€

 Rezervēt   Drukāt

STARP LEDĀJIEM UN PALMĀM PIE ZILAJIEM EZERIEM ALPU KALNOS
GARDAS EZERS - SIRMIONES PUSSALA - VĪNA DEGUSTĀCIJA - SONDRIO – BERNINA ALPU EKSPRESIS - TIRĀNO - ST.MORICA – LOMBARDIJA – MILĀNA - KOMO EZERS - LUGĀNO – OUTLETS - ŠVEICES PILSĒTA CHUR – LIHTENŠTEINA – VADUCA - SAKSIJAS
ŠVEICE – BASTEJA KLINTIS - AMBERGA

8 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 380

1. diena.  „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva, Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Legnices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena.  „Alpu kalni...”
Brokastis*. Ceļa turpinājums, Čehija, Austrija, pusdienu pauze Alpu ieskautā ceļmalas krodziņā. Lieliskā Austrija un majestātiskie Alpi pie Tarviso. Fotopauze. Ceļš līdz Itālijai. Nakts 3*viesnīcā Itālijas teritorijā, Treviso  apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3.diena.  „Lielākais Itālijas ezers...”
Brokastis*. Dodamies uz lielāko Itālijas ezeru. Gardas ezers jau vien ir īpašs - desmitiem kilometru garš, klinšu  ieskauts tas atrodas Itālijas ziemeļos, netālu no robežas ar Austriju. Ūdens - zili zaļš, ezeram apkārt stāvi kalni, un  reizēm burājot rodas sajūta, ka tavā priekšā slejas īsta siena. Sirmione – fascinejoša pils – Rocca Scaligera – spilgti izceļas Sirmiones pilsētā. Pussalas galā atrodas romiešu laika drupas. Brīvs laiks pilsētas iepazīšanai.
Brauciens ar motorlaivu pa ezeru un brīvs brīdis, lai iegrimtu bugenviliju, citronkoku un īpašo Sirmiones saldējumu  pasaulē. Vīna un Itālijas produkcijas degustācija ekoloģiskā vīnadarītavā. Degustācija tiek organizēta vīnogu  dārzā. Pārbrauciens un nakts 3* viesnīcā pie Sondrio. Ierašanās viesnīcā.
4.diena.  „Kontrastu pilsētas Tirāno, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina...”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €). Tirāno,  Sv. Bazilika (16.g.s.) un Bernina Alpu ekspresis – vislēnākais no ātrvilcieniem – 2,5h baudīsim Alpus, tiltus, kalnus.....un no palmām Tirāno pāri ledājiem uz ziemas sporta centru – St.Moritz.(no 750 m līdz 2500m). Brīvs  brīdis St.Moricā, bet tad ar mūsu autobusu dosimies atpakaļ uz viesnīcu pie Sondrio.
5.diena.  „Komo ezera idille un modes meka – Milāna...”
Brokastis*. Brīva diena vai arī piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „ Lugano un Komo ezeras idille,  modes meka – Milāna” (par papildus samaksu 45 €). Lombardijas centrs – Milāna - mākslas, kultūras un  modes centrs. Vēsturiskā un moderni dinamiskā pilsēta neatstāj vienaldzīgu nevienu. Pēcpusdienā dosimies uz  outletu (2 st.), kur vienuviet vairāk kā 400 dažādu pazīstamu zīmolu veikalos ir ļoti plašs preču piedāvājums par
ļoti pievilcīgām cenām. Braucot pa Šveices ceļiem baudīsim aizraujošas Alpu kalnu ainavas.
Pietura smaragdzaļā Lugano ezera krastā slavenākajā Tičīno kantona kūrortā Lugāno. Pastaiga pilsētas centrā.  Tālāk izbraukšana uz Komo pie Komo ezera. No kalnu un to izroboto nogāžu idilliskās ainavas ieskautā, mierā  un klusumā iegrimušā Komo ezera paveras brīnišķīga panorāma uz apkārtesošajiem Alpiem. Vieta, kur savas  villas vēl tika cēluši romieši. Vakarā atgriešanās viesnīcā pie Sondrio.
6. diena.  „Vissenākā Šveices pilsēta...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana un izbraukšana uz vissenāko Šveices pilsētu, Graubindenes kantona  centru – Chur pilsētu. Iepazīšanās ar Vecpilsētu – lieliski laukumi un barokālā bīskapa pils. Piedāvājam doties  izbraukuma ekskursijā “Pasakainā Lihtenšteina” (par papildus samaksu 20 €). Lihtenšteinas lielhercogiste ir  viena no pundurvalstiņām, kas atrodas pašā Eiropas vidienē, ta ir viena no mazākajām un bagātākajām valstīm
Eiropā. Lihtenšteina - tā ir pārsteidzoši maza valsts ar Reinas upes pļavām un maziem ciematiem, kas atrodas  augstu Alpos, ar pasakainām pilīm un nelielām mājiņām, kas rotātas ar ģerānijām. Apskatīsim tās galvaspilsētu  Vaducu. Brauciens ar tūristu vilcieniņu, pa tās galvaspilsētu. Laiks suvenīru iegādei. Pārbrauciens un nakts 3*  viesnīcā Nirnbergas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.
7.diena.  „Brīnumjauka Bavārija un Elbas upes ieleja...”
Brokastis*. Izbraukšana uz vēl neiepazīto Bavāriju – brīnumjaukā Amberga – nocietināta un viduslaikos  sastingusi. Brīvs laiks pilsētā, lai baudītu pusdienas un tās jauko atmosfēru.  Dodamies uz Saksijas Šveici – Bastei klintis. Tikai daba akmenī spēj radīt formas, kas ik gadu nebeidz
pārsteigt daudzus tūkstošu tūristu.... Pastaiga pa Basteja klintīm un tās savienojošiem tiltiņiem, no kuriem paveras  aizraujoši panorāmas skati. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkārtnē.
8.diena. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC,  duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,  • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc  grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 160 €
• piemaksa par papildvietu autobusā 120 €
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65 - 69 gadu vecumā 14.40 €; 70 – 75 gadu vecumā 21.60  € )
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Kontrastu pilsētas Tirāno, St. Moritza un Alpu ekspresis Bernina” 45 €; Izbraukuma ekskursija Lugano un Komo ezeras idille, modes meka – Milāna” 45 €; “Pasakainā Lihtenšteina” 20 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Bernina Alpu ekspresis – 2.klase 33CHF; vīna degustācija ar Itāļu tradicionālām uzkodām 25 €; ekskursijas  vilcieniņš 11 CHF, Brauciens ar motorlaivu pa Gardas ezeru 15 €; pilsētas nodoklis.
1 CHF ~ 0.81 EUR. 2019.gada izmaksas

• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var  mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu  numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem  apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)
Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc  atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas  Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 667906091, AAS "BALTA"
 

Rezervēšana

  • € 380.00 (Viena vieta)
  • € 500.00 (Ar papildvietu)
  • € 299.00 (AKCIJAS cena līdz 01.02.2020)

Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 299.00€
Datumi