(+371) 67 334 337

Istrijas pussalā


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 669.00€

 Rezervēt   Drukāt
Ceļojums piemērots: visiem, kas vēlas redzēt neskartas dabas skatus un atpūsties labas kvalitātes Adrijas jūras kūrortā, kam patīk itāliešu arhitektūra un kurus interesē dažādu Vidusjūras krastos dzīvojošu tautu kultūras mijiedarbības rezultāts.
Gaisa temperatūra: ap 25C dienā, ap 15C naktī
Ūdens temperatūra: ap 20C
Laikapstākļi: īslaicīga lietus iespējamība 30% , saule apmēram 8 stundas katru dienu
Atļautais bagāžas apjoms : 8 kg rokas bagāža + 17 kg reģistrētā bagāža
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Valūta: Horvātijas kuna ( 1€ = 7.4HR
22.06.2019
Rīga 05.45 - 07.05 Pula
25.06.2019
Pula 21.25 - 00.45 Rīga
 
Cena: 369 EUR(lidojums, lidostu nodokļi,8kg rokas bagāža un 17kg reģistrētā bagāža)
Tiešais lidojums+Hotel Materada Plava Laguna 3* viesnīca Cena:669 EUR
(transfers, 3 naktis divvietīgā istabāar brokastīm un vakariņām(dzērieni iekļauti) un grupas vadītāja pakalpojumi)


Ekskursijas:
22.06.2019 Porečas pilsētas ekskursija
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Porečas bazilikā
Pa Porečas pilsētas centru gida pavadībā dosimies kājām. Apskatīsim vecpilsētu , kurā ir daudz interesantu ēku un senatnīgu piļu, kas piederēja bagātajām ģimenēm. Dosimies pa Porečas galveno ielu, kur pievērsīsim uzmanību 15.gs. būvētajai Cukato pilij, kurā tagad izvietojusies mākslas darbu galerija, 13.gs. uzceltajai Romāņu mājai, Marafora laukumam, kur senāk atradās forums, bet tagad norisinās visaktīvākā Porečas naktsdzīve. Apskatīsim arī antīko Lielā tempļa un Neptūna tempļa fragmentus, kas saglabājušie līdz mūsdienām, Istrijas Padomes ēku, kas 13. gadsimtā bija Franciskāņu baznīca, kā arī 1997. gadā UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto Eufrazijas bazilikas kompleksu.
Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks pilsētas centrā
14:00 Transfērs no Porečas uz viesnīcu
Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas

23.06.2019 Ekskursija ar kuģīti uz Rovinju un Vrsaru
Cenā iekļauts: transfērs uz/no Porečas ostas, kuģīša biļetes, krieviski runājoša gida pakalpojumi, bufetes pusdienas uz kuģīša ( dzērieni iekļauti) Ekskursija dāvanā, rezervējot ceļojuma komplektu līdz 10.02.2019.! Standarta cena 50 EUR.
No viesnīcas dosimies uz Porečas ostu, kur uzkāpsim uz tūristu kuģīša klāja. Tas aizvedīs mūs relaksējošā braucienā gar Istrijas pussalas krastiem. Pa ceļam varēsim vērot burvīgus līcīšus un neskarto dabu piekrastē. Kuģītis piestās Rovinjas pilsētā, kuru varēs apskatīt gida pavadībā. Atgriežoties uz kuģīša klāja, tiks pasniegtas bufetes tipa pusdienas, kamēr pats kuģītis dosies uz t.s. Limas fjordu jeb kanālu, kas ir daļa no 35 km garās Limas ielejas. Limas kanāls ir 10 km garš, 30 m dziļš un apm 600 m plats. Kanālu iekļauj diezgan augstas klintis, kas vietums sasniedz 100 m. Pateicoties sālsūdenim, kanālā nodarbojas ar zivju un vēžveidīgo audzēšanu. Atceļā uz Porečas ostu piestāsim Vrsaras pilsētā, kur tiks dots brīvs laiks nopeldēties vai uzkāpt Kazaonas skatu laukumā.
Ekskursijas ilgums ~ 8-9 stundas

24.06.2019 Ekskursija uz Brijuni Nacionālo parku
Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: transfērs, kuģīša biļetes pārbraucienam no Fažanas uz Brijuni un atpakaļ (ieejas maksa), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts)
No viesnīcas dosimies uz Fažanu - mazpilsētu no kuras ostas atiet kuģītis uz Brijuni Nacionālo parku. 10:00 Kuģītis uz Brijuni Veļi Ekskursijas pirmajā daļā dosimies gida vadītā ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Veļi Briuni salas endēmiskos augus, Vidusjūras makijas krūmus, pļavas, kurās brīvi ganās brieži un mufloni. Nozīmīgākos arheoloģiskos atradumus, kuri atrodas ārpus salas centra, - piem. 1. gs. romiešu ciemata izrakumus var apskatīt aizbraucot līdz tiem ar tūristu vilcieniņu. Interesants ir arī safari parks ar zebrām, Somālijas aitām, kamieļiem, lamām un ziloni. Salā atrodami vairāki dinozauru pēdu nospiedumi.
Ekskursijā iekļauti arī arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kas izvietots 16. gs. Venēciešu pilī , nelielā 15. gs. Sv. Hermaņa gotiskā baznīca, kura ir mājvieta fresku reprodukcijām un kirilicas jeb glagolīta rakstu pieminekļiem, dabaszinātņu kolekcijas un izstādes „Tito Brijuni salās” apskate.
Pēc pusdienām vietējā restorānā tiks dots brīvs laiks.
17:30 Izbraukšana ar kuģīti uz Fažanu
~18:30 Atgriešanās viesnīcā
Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas

25.06.2019 Motovuna un Pula
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Motovunā un Pulas amfiteātrī, pusdienas (glāze vīna iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā ar autobusu dosimies Istrijas pussalas vidienē, kur atrodas Motovuna – 12./13. gs. uzbūvētā pilsēta – cietoksnis, kas atrodas augsta kalna virsotnē. Lielāko daļu Motovunas centru veido ēkas, kas būvētas vairākus gadsimtus atpakaļ, kad pussalu apdzīvojošie illirieši, barbaru uzbrukumu dēļ, bija spiesti pamest piekrasti un doties dziļāk sauszemē. Motovunas apkārtnē plešas lauksaimniecībā izmantojamās zemes un vīna dārzi. Netālu atrodas Motovunas mežs, kurā ievāc bagātīgu melno un Istrijas balto trifeļu ražu – tām oktobrī veltīts īpašs Trifeļu festivāls. Motovunā apskatīsim ievērības cienīgākās vietas un tiks dots arī brīvs laiks.
Pēc Motovunas dosimies uz Pulu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam paredzēta pilsētas ievērojamāko vietu apskate, ieskatot slaveno Pulas Arēnu jeb Romiešu amfiteātri. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas
19:00 izbraukšana no Pulas uz lidostu
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 669.00€
Datumi