(+371) 67 334 337

Maskava un Zelta loks


Dienu skaits: 9
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 340.00€

 Rezervēt   Drukāt
Maskava un Zelta loks
 Maskava -  Pereslavļ Zaļesskij - Rostov Veļikij - Ugļiča –Miškina- Ribinska-Jaroslavļa –Kostroma - Ples - Ivanova - - Vladimira - Suzdaļa - Maskava
21.07.17-29.07.17
Ceļojuma programma:
1.diena. 21.07.
Vakarā izbraukšana no Rīgas. Nakts autobusā. Naktī šķērsojam robežu.
2.diena. 22.07.
Ierašanās  Maskavā. Izmitināšanās viesnīcā. Braucam ar metro uz centru. Ekskursija pa Sarkano laukumu. Maskavas kremļa apmeklejums. Nakts viesnīcā.
3.diena. 23.07.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Pereslavļ – Zalesskij. Apskates ekskursija: Sarkanā laukuma ansamblis, Nikoļska klostera apmeklējums.  Pārbrauciens uz Rostovu Veļikij. Tālāk ekskursijas Rostovas Kremlī. Apskates ekskursija „Kņaza pilsēta”. Jūs apmeklēsiet slavenas pārejas Kremļa sienās. Rostovas emālijas muzejs. Pārbrauciens uz Ugļiču. Pusdienas. Izmitināšanās viesnīcā.
4. diena  24.07.
Brokastis viesnīcā. Apskates  eksrursija Ugļičā. Cara dēla Dmitrija baznīca.Pārbrauciens uz Miškinu– klasisko provinces pilsētu. Šī ir viena no mazākām pilsētām Jaroslavļas rajonā un viena no mazākām Krievijā, kas atrodas Volgas kreisā krastā. Uz Nikoļska kalna vecā majā atrodas pasaulē vienīgais peles muzejs. Eksponāti nonāk muzejā no visas pasaules. Parbrauciens uz Ribinsku. Apskates ekskursija pa pilsētu, Mākslas un Vēstures muzejs – rezervāts. Ekskursija ar kuģi pa Ribinskas jūru. Pusdienas. Izmitināšanās viesnīcā.
 5. diena. 25.07.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz pilsētu Tutajevs. Apskates ekskutrsija pa pilsētu. Pārbrauciens uz Jaroslavļu. Pilsētas apskates ekskursija, daudzo baznīcu arhitektūras aplūkošana, XII. gadsimtā dibinātās Spasopreobraženskas klostera apmeklēšana. Senkrievu mākslas nodaļa. Pusdienas. Izmitināšanās viesnīcā.
 6. diena. 26.07.
Brokastis.Pārbrauciens uz Kostromu. Kostromas pilsētas ekskursija, ar pilsētas centrālā laukuma lieliskā plānojuma un XVII. – XIX. gadsimta arhitektūras pieminekļu apskati. „Ipatjevas klostera” muzeja rezervāta un Bogajevļenskij klostera apmeklēšana. Izbraukšana uz Ples. Apskates ekskursija.  Izbraukšana uz Ivanovo. Apskates ekskursija. Pārbrauciens uz Vladimiru. Izvietošanās viesnīcā.
7. diena. 27.07.
Brokastis (zviedru galds), Numuru atbrīvošana, brauciens uz Suzdaļu. Suzdaļa – pilsēta kur atrodas 33 baznīcas un 5 klosteri. Īsta kupolu simfonija! Apskates ekskursija Suzdaļas kremlī, Ziemassvētku katedrāle. Apmeklēsiet seno meistaru pilsētu. Atgriešanās Vladimirā. Pusdienas. Ekskursija uz Bogoļuskova rezidenci. Pokrovas dievnams uz Nerli. Izbraukšana uz Maskavu. Nakts Maskavas viesnīcā.
8.diena. 28.07.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Vakarā braucam uz mājām. Nakts autobusā.
 9. diena. 29.07.
 Atbraukšana Rīgā
Programmā  varbūt nelielas izmaiņas.
 
Braucena cena: 340 eiro (bērniem līdz 12g.- 300 eiro.)+75 Eiro ekskursijas pakete

Ceļazīmē iekļauts :

  • visas transporta izmaksas pēc programmas,
  • 2 naktiis viesnīcā 3* Maskavā ar brokastim (2-3vietīg. numurs)
  • 4 naktis viesnīcās pēc programmas ar puspansiju,
  • grupas vadītāja pakalpojumi.
Ekskursijas pakete – 75 eiro (iekļauts visas ekskursijas ar ieejas biļetem ar vietejo gidu pēc programmas 3-7 dienas).

Papildus izdevumi:

  • Ieejas biļete Maskavas Kremļī, Tretjakovas galerejā, Caricino, biļete uz upju kūģū, beļete uz metro (kopā~ap 50 EUR)
  • Edināšana kas nav iekļauta programmā
  • Vīza uz Krieviju. Vīzas noformēšanai nepieciešams 1 foto (uz baltā fona, krāsains, 3.5x4.5 cm). Pase atrodas konsulātā 9 darba dienas.
Cienījamās dāmas, apmeklējot klosterus, atcerieties par galvassegām.
valūtu kurss  €1~ 60 RUB
  
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 9
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 340.00€
Datumi