(+371) 67 334 337

Ziemassvētki: Prāga un Drēzdene


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 199.00€

 Rezervēt   Drukāt
Ziemassvētki Prāgā!
Prāga – Bastei klintis – Drēzdene – Karlovi Vari – karaliskā alus darītava Krušovicē
Izbraukšanas datums: 22.12.2019. (5 dienas/visas naktis viesnīcās)

Ziemassvētku laiks Prāgā rada neviltotu sajūta un emocijas, ka Jūs redzat pasaku,ka  Jūs pašrocīgi pieskaraties brīnumam un ar savu sirdi sajūtat mieru, ko izstaro šī  vieta. Gaidot Ziemassvētkus, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu  aizkustinājumu un visi mēs - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš  noteikti piepildīsies. Turklāt, Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem,  aizbraucot Ziemassvētkos uz Prāgu! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku!
Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas  durvis ver vaļā Ziemassvētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.

1.diena: 22.12.2019. Latvija – Lietuva – Polija.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena: 23.12.2019. Pasakainā Prāga – kruīzs ar kuģīti pa Vltavas upi – Nacionālais Folkloras vakars.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Prāgu. Brīvais laiks Prāgā vai ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 15 €).
Iepazīšanās ar Prāgu - pilsētu ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā un kas liek ātrāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu. Vecpilsētas apskate:
Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni, Tyn baznīca, Zelta ieliņa, Sv. Jaunavas Marijas  baznīca, Sv. Nikolaja baznīca, Ebreju kvartāls, Ebreju rātsnams, Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita Katedrāle,  Prāgas karaļpils – tagadējā prezidenta pils, Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām, Karaliskais ceļš.
Brīvais laiks pilsētā. Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules brauc uz Čehiju, lai pastaigātos pa Prāgas ielām, nogaršotu populāro čehu alu, atklātu čehu stikla krāšņo pasauli, baudītu unikālo atmosfēru un apmeklētu kādu no neskaitāmajiem Prāgas muzejiem. Iepazīstiet savu Prāgu! Jums būs iespēja izjust īpašo Ziemassvētku atmosfēru  Prāgā, kas pamatoti tiek dēvēta par skaistāko Eiropas pilsētu Adventes laikā. Ziemassvētku tirdziņš, kas tīts
saldenā karstvīna, cepto desiņu un kastaņu kārdinošajā smaržā. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Vltavu (par papildus samaksu no 5/9 €). Izbaudiet pasakaino skatu uz  naksnīgo pilsētu un tās gaismiņām, kas atspīd Vlatavas mierīgajos ūdeņos. Peldot zem daudzajiem akmens tiltiem
omulīgajā kuģītī, Jums būs iespēja gardi pavakariņot un veldzēties naksnīgās pilsētas rāmumā.  Pēc iespaidiem bagātas dienas, aicinām piedalīties Čehu nacionālajā folkloras vakarā (par papildus samaksu - no  45 €). Nacionālais vakars piedāvā jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servēti  čehu nacionālie ēdieni un dzērieni. Kā arī uzstāsies folkloras grupas no diviem reģioniem - Morāvijas un  Slovākijas. Vakara gaitā būs iespēja pašiem piedalīties nacionālajās dejās, spēlēs un iemācīties kādu čehu vai  slovāku nacionālo dziesmu kopā ar folkloras grupu.
Nakts viesnīcā Prāgā.

3.diena: 24.12.2019. Saksijas Šveice un svētku tirdziņi Drēzdenē. Ziemassvētki!
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Bastei klintis – Drēzdene (par papildus  samaksu: 25 €).
Ceļš uz Bastei klintīm, kas ainaviski tiek uzskatīta par vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices  simbols. Dižais vācu dzejnieks Johans Volfgangs Gēte par šo vietu ir teicis: “Manas acis redz ainavu, kuru neviens un nekad nespēs aprakstīt vārdos”. Bastei klintis paceļas 190 m augstumā virs Elbas upes un tiek uzskatītas par  vienu no Eiropas skaistākajām vietām un ir Saksijas Šveices simbols. Šeit var pastaigāties pa tiltiņiem, kas izvietoti  starp klintīm, apmeklēt pilsdrupas un nodoties brīnišķīgas ainavas baudīšanai.
Turpinājumā Drēzdene. Pastaigas ekskursijas laikā pa šo sakopto un skaisto pilsētu, Jūs aplūkosiet Teātra  laukumu, operu, Tašenbergas pili, mākslas meku - Cvingers, apmeklēsiet Dievmātes baznīcu (Frauenkirche), Mākslas akadēmiju, kā arī Drēzdenes galeriju. Jūs apmeklēsiet arī Drēzdenes Ziemassvētku tirdziņu, kur ir  iespējams ne tikai iegādāties skaistus nieciņus un gardumus, bet arī kurā valda burvīga svētku atmosfēra. Tie ir  patiesi svētki ikvienam, kur mirdz uguntiņas, gaisā virmo jautrība un smiekli, skan mūzika, griežas karuseļi un tiek
uzvesti Ziemassvētku priekšnesumi. Un pat, ja Jums nemaz netīk ziema, šeit esošā gaisotne noteikti liks pat Jums
sajust pirmssvētku burvību!
Atgriešanās Prāgā. Brīvais laiks. Ziemassvētku vakarā ir nepieciešama mājīga atmosfēra, patīkama kompānija,  sātīgi ēdieni, un tāpēc mēs Jūs aicinām kopā sagaidīt Ziemassvētkus vienā no restorāniem* Prāgas centrā  (Novoměstský pivovar). Restorāns „ Novoměstský pivovar” izceļas ar lielisku interjeru, laipnu apkalpošanu un vienu no labākajiem ēdienu piedāvājumiem. Jūsu izvēlei aukstās un siltās uzkodas, tradicionālie čehu un citu tautu  virtuves salāti. Vēsā ziemas vakarā Jūs sasildīs kāda no nacionālās čehu virtuves zupām. Un, protams, sātīgi otrie  ēdieni katrai gaumei. Vistas, cūkas, liellopa, teļa gaļas ēdieni. Īstā čehu restorānā vienmēr piedāvājumā ir arī trusis,  pīle, sautēti kāposti, dažāda veida knēdeļi un, protams, gulašs, kā arī cūkas stilbiņš. Čehi Ziemassvētkos ēd zivi –  karpu. Piedāvājumā ir karpa, lasis, forele un arī tuncis. Izsalkuši nepaliks arī makaronu cienītāji un veģetārieši.  Vakara noslēgumā varat sevi palutināt ar desertu, izvēloties pankūkas, strūdeli vai saldējumu, kas tiek piedāvāti  plašā sortimentā. Laba vēlējumus Ziemassvētkos var pavadīt nacionālie un citu tautu alkoholiskie un  bezalkoholiskie dzērieni. Iesakām nobaudīt čehu alu, vīnu, karstvīnu vai Becherovku, Fernet Stok, Rum Božkov,  Slivovice, Hrušovice, Trešnovice, Merunkovice u.t.t. (svētku vakariņas par papildus samaksu: no 25 € / bērniem: 20 €). Vakara gaitā iespēja individuāli doties īsā pastaigā pa Vaclava vai Staramestkas laukumiem un vēlreiz  apbrīnot Kārļa tiltu. Visas šīs vietas atrodas nepilnu piecu minūšu gājienā no restorāna. Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Atgriešanās viesnīcā.
*Ja šis piedāvājums ir Jūs ieinteresējis, tad savlaicīgi rezervējiet vietu svētku vakariņām tūrisma firmā. Piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki.

4.diena: 25.12.2019. Rietumu Čehija: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovice.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu: 25 €).
Šinī dienā mēs aicinām Jūs apmeklēt vienu no slavenākajiem kūrortiem Čehijā - Karlovi Vari. Šī vieta rada  nebeidzamu svētku sajūtu, kuru pastiprina Karlovi Vari ikdienas mozaīka: brīnišķīga arhitektūra, kolonādes, kurā  nesteidzīgi pastaigājas kūrorta viesi un, kur saklausāmas juku jukām dažādās svešvalodas, nepārtraukta avotu  čalošana, saldā vafeļu smarža, romantiska kūrortā orķestra mūzika un visur esošā šīs vietas dvēsele. Pastaiga pa
pilsētas kūrorta daļu: pilsētas teātris, kolonāde, Sv.Marijas Magdalēnas klosteris, Sv.Paula un Pētera pareizticīgā baznīca. Brīvais laiks. Iesakām ar pacelāju uzbraukt kalnā „Draudzība” un aplūkot pilsētas panorāmu no skatutorņa „Diāna” (par papildus samaksu – no 4 €). Turpinājumā alus darītava Krušovice (par papildus samaksu – 15 €). Diezin vai būtu jāstāsta par Krušovice alutiem, kuri nav vienaldzīgi pret šo lielisko dzērienu, kas Čehijā tiek gatavots ar īpašu mīlestību un augstu kvalitāti. Jūs apmeklēsiet alus darītavu, pavērosiet visu ražošanas procesu: gan alus vārīšanu, gan produkta izliešanu alus darītavas līnijās. Ekskursijas beigās – neierobežota trīs Krušovices alus šķirņu degustācija 30 minūtes. Atgriešanās Prāgā, un izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena: 26.12.2019: Polija – Lietuva – Latvija.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 255.00 (1 vieta autobusā)
€ 355.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts
standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi.
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana - 3 € - (līdz 65 gadiem) / 6 € - (65+);
- Ekskursija Prāgā vietējā gida pavadībā: 15 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Bastei klintis – Drēzdene: 25 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Karlovi Vari - karaliskā alus darītava Krušovicē: 25 €;
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 45 €./ 35 € -
bērniem no 4 līdz 12 gadiem
Izbrauciens ar laivu pa Vltavas upi: (www.cruise-prague.cz/eng) * Kruīzs:
• Kruīza sākums: 17:00
• Kruīza ilgums: 1 stunda
• Izcelsmes vieta: Dvoržāka krastmalā, Anežský klosteris
• Cena: pieaugušajiem: 220 CZK (≈ 9 €) / bērniem no 3 līdz 12.g: 110 CZK (≈ 5 €)
* Kruīza kuģa programma - ar gardiem ēdieniem un dzīvo mūziku:
• Kruīza sākums: 18:30
• Kruīza ilgums: 3 stundas 30 minūtes
• Izcelsmes vieta: Na Příkopě 23
• Cena: pieaugušajiem - 750 CZK (≈ 28 €) / bērniem no 3 līdz 12.g: 450 CZK (≈ 17 €)
* Kruīza kuģa programma - ar gardiem ēdieniem un dzīvo mūziku:
• Kruīza sākums: 17:30
• Kruīza ilgums: 3 stundas
• Izcelsmes vieta: Na Příkopě 23
• Cena: pieaugušajiem: 790 CZK (≈ 30 €) / bērniem no 3 līdz 12.g: 500 CZK (≈ 20 €)
- Austiņas apskates ekskursijai Prāgā: 2 €
- Folkloras vakars: no 45 €
- Ieejas biļetes Drēzdenes gleznu galerijā: 10 €;
- Svētku vakariņas: no 25 € / bērniem: 20 € (Piedāvājums spēkā, ja ir vismaz 25 cilvēki.)
- Karlovi Vari (skatu tornis): no 4 €;
- Alus darītava Krušovice: 15 €
Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus:
- Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK
- Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK
- Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l.
- Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK
- Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 199.00€
Datumi