(+371) 67 334 337

Bilbao Lieldienās - San Sebastjana, Rioha Alavesa, Pamplona


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€

 Rezervēt   Drukāt
Bilbao
Tiešais lidojums Rīga – Bilbao- Rīga
29.03.2018: Rīga 05:00 07:50 Bilbao
02.04.2018: Bilbao 15:50 20:20 Rīga
Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 17 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)
Tiešais lidojums + 4* viesnīca Barcelo Bilbao Nervion
Cena: 649 EUR (lidojums, transfērs, 4 naktis divvietīgā istabā, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi)

Ja Jūs vaicātu, kāpēc jābrauc apskatīt Bilbao – pilsētu Spānijas ziemeļos, Biskajas provinces centru, Basku zemes galvaspilsētu, pirmā atbilde, kas iešautos prātā būtu, protams, Gugenheima muzejs.
Pasaulē ir maz tādu pilsētu, kur vienas vienīgas celtnes uzbūvēšana - pat ja tas būtu arhitektūras šedevrs - kardināli izmainītu jebkādu priekšstatu par to. Bilbao vēsture tiek skaitīta pirms un pēc Gugenheima muzeja atklāšanas 1997. gadā. Tomēr ne tikai muzejs ir šīs pilsētas galvenais galamērķis. Bilbao ir pilsēta, kas burtiski satriec ar savu dinamismu, enerģisko dzīves stilu un kultūras bagātību.
Ekskursiju programma pēc izvēles.
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.
29. marts 07:50 Transfērs no lidotas uz viesnīcu
Bilbao pilsētas ekskursija
29. marts 09:30 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas sākumā ar kājām dosimies apskatīt Bilbao vecpilsētas slavenākos apskates objektus: teātri, Santjago katedrāli, San Nikolasa baznīcu un mazās ieliņas. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Gugenheima Modernās mākslas muzeju, kura uzbūvēšana pilnībā mainīja pilsētas dzīvi. Pa ceļam apskatīsim Izozaki torņus, Zuri Zubi tiltu, Iberdrolas torni un citas arhitektūras pērles. Ekskursijas laikā Mākslas muzeju, kas pats par sevi ir modernās arhitektūras šedevrs apskatīsim no ārpuses.
Ekskursijas noslēgumā dosimies uz vienu no Bilbao piepilsētām Gečo, kur atrodas UNESCO cilvēces vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais Biskajas piekartilts, kas ir pirmais un vienīgais šāda veida tilts, kurš vēl darbojas. 50 m augstajos tilta pilonos ir ierīkoti lifti tiem viesiem, kuri vēlas redzēt elpu aizraujošu panorāmu uz ostu un Abras līci. (Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)
Cena: 40 €
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un ieejas biļetes Biskajas piekartilta liftā.

Ekskursija uz San Sebastjanu
30. marts 09:00 izbraukšana no viesnīcas
San Sebastjana jeb Donostija ir pērle La Končas līča krastā. Tā kļļuva populāra 1886. gadā pateicoties karalienei Marijai Kristīnai un ir spāņu aristokrātijas iemīļota arī mūsdienās. Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas moderno daļu kā arī vecpilsētu: Bueno Pastor katedrāli un pilsētas Domi. Arī San Sebastjanas pils, Miramaras dārzi, teātris un karalienes vārdā nosauktā luksusa viesnīca, kurā apmetās slavenības būs dažas no vietām, ko mums parādīs gids. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks. (Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 70€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).
Ekskursija uz Riohu Alavesu
31. marts 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas ievaddaļā dosimies uz mazpilsētu Laguardia, kas ievērojama ar to, ka būdama izejas punkts vīna reģiona izpētei, tā ir interesanta pati par sevi, jo praktiski nav mainījusies no 13. gadsimta, kad to ieskāva augsti aizsargmūri ar četriem vārtiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no 44 visskaistākajām Spānijas mazpilsētām. Zem katras mājas šeit atrodas vīna pagrabs un pa pazemes ejām, kas tos savieno, var izstaigāt praktiski visu pilsētu.
Pēc pusdienām apskatīsim gan veco gan jauno Marķīza de Riskāla vīna darītavu, kuras arhitektonisko veidolu darinājis Gugenheima muzeja autors – kanādiešu arhitekts Frenks Gerijs un pilnībā to integrējis apkārtējā vidē. Šeit degustēsim vietējā ražojuma vīnus. (Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 85€
Cenā iekļauts: transports , krieviski runājoša gida pakalpojumi, vīna tūre Marķīza de Riskāla vīna darītavā un vīnu degustācija, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).
Ekskursija uz Pamplonu
1. aprīlis 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc divu stundu brauciena ar autobusu, nonāksim Pamplonā-pilsētā ar visaugstāko dzīves līmeni Spānijā, kas atrodas uz dabiski veidotas terases Argas upes baseinā un kalnu ielenkumā. Ekskursijas sākumā ar autobusu izbrauksim cauri pilsētas modernajai daļai, apskatot Jamaguči parku, kas radīts iedvesmojoties no Japānas, Planetāriju, slimnīcas kompleksu, Navarras universitāti un pilsētas jaunceltnes. Dosimies arī apkārt Citadelei – cietoksnim, ko 16. gs. lika uzbūvēt karalis Filips II.
Savukārt, pastaigas ar kājām laikā Vecpilsētā, gids mums pastāstīs par trīs galvenajiem aspektiem, kas ietekmēja Pamplonas vēsturi- pilsētas aizsargsienas, svētceļnieku ceļš cauri pilsētai uz Santjago de Kompostelu un San Fermina festivāls.
Pastaiga sāksies Pils laukumā, kas atrodas Vecpilsētas centrā un ir vispopulārākā iedzīvotāju pulcēšanās vieta un turpināsies pa ielu, pa kuru San Fermina festivāla laikā notiek slavenais vēršu skrējiens.
Pievērsīsim vērību arī 13.gs. gotikas stilā būvētajai Sv. Saturnina baznīcai ar burvīgu baroka stila kapellu, kas veltīta Jaunavai Marijai – ceļotāju aizstāvei un Sv. Lavrenca baznīcai ar Sv. Fermina kapellu. Pastaiga noslēgsies Takoneras dārzos.
Pēc pusdienām apskatīsima arī Pamplonas katedrāli. (Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 75€
Cenā iekļauts: transports , krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts) un ieejas maksa Pamplonas katedrālē
2. aprīlis
13:20 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
15:50 Izlidošana uz Rīgu
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas!

Rezervēšana


Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€
Datumi