(+371) 67 334 337

Minska – Dudutki- Nesviža


Dienu skaits: 4

Cena: 125.00€

 Rezervēt   Drukāt

4  dienas

visas naktis viesnīcās

   23.12-26.12      

1.diena .

 6.00 no Rigas . Ierašanās Minskā .Izvietošana viesnīcā .Pusdienas pauze.Pārskata ekskursija pa Minskas pilsētu : pa vēsturisko centru , apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu , Svētā gara katedrāli. Vakariņas( pēc vēlēšanās )  kada  tradicionālā baltkrievu krogā, vietējā kulinārā mantojuma baudīšana,pagaršojiet neatkārtojamos baltkrievu draņikus  ( kartupeļu pankūkas ) ! Brīvais laiks. Naktsdzīves mīļotājiem ir iespēja apmeklēt vienu no Minskas diskotēkām.Viesnīca  Minskā .

2. diena.

Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz vienu no Baltkrievijas visvairāk apmeklētajiem muzejiem – etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas). Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu… Kā arī pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Būs iespēja arī nobaudīt pusdienas ar baltkrievu tradicionālajiem ēdieniem(pēc izvēles,papildu maksa 7 € )

Pēcpusdienā  brīvais laiks Minskā.  Vakarpusē iesakām Jums aplūkot pavisam citādu Minsku! Jums tiks piedāvāta romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kas ievērojami papildinās Minskas apskates ekskursiju. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas.      Viesnīca    Minskā.

3. diena.

Brokastis. Miras pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks. Nesviža, Radzivilu galvenā rezidence – bastionu ieskauta pils, kas pilnībā atjaunota 2012. g. Pils greznajās zālēs jūs redzēsiet oriģinālos eksponātus, kas piederējuši Radzivilu dzimtai vai viņu laikabiedriem. Pili ieskauj brīnišķīgs 19. gs. veidots parks, kas savulaik bija lielākais ainavu parks Eiropā. Atgriežamies  Minskā . Brīvais laiks. Viesnīca Minskā.

 4. diena.

 Brokastis. 1939.gada robežas nostiprināšanas ansambļa apciemošana.”Staļina līnijas” . Ceļš mājup.auze  lielveikalā ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vakarā atgriešanās Rīgā.

  Brauciena cenā ietilpst:

  • brauciens ar komfortablu autobusu;
  • Ceļu nodokli
  • nakšņošana  3 naktis viesnīcā    Minskā ,     2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām;
  • 3 brokastis viesnīcās;
  • grupas vadītājas pakalpojumi            

Papildus izdevumi- ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :

  •    izbraukuma ekskursija uz Dudutkiem - 25       
  •    apskates ekskursija  Minska       -     10  
  •  apskates vakara ekskursija  Minska  -  10               
  • izbraukuma eksk. Uz pili Nesviža/Mir - 25                                      
Vīza pieaugušajiem  /bērniem   10 euro   ( + 1 foto)
veselības apdrošināšana     (lidz 65 g.)        -   5  
 Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .             - 30 %   
 
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā –  atlaide 10%.

 !Atlaides nesummējas.

 !Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes :

• Stalin-line.by    5.5   €  
• Dudutki             9.0   €

Ekskursija ar degustācijam :maize, sipols, spekis, kaposts,samagons ar tradicionaliem uzkodam, siers,sviests,zālu tēja,  Dažadas    darbnīcas demonstrējumi  , pavizināties ar zirgiem.

Pusdienas    Dudutkos -  7.0    

  Nesviža   pilis                7.0   

  Mira pilis                        5.0    

Apskates laukums           1.5     

Brīvaja laikā: Delfinārijs   20.00   BYN

                        Karas vēstures  muzejs  7.00  BYN

 Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.19  BYN

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 35 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;

• papildus vieta autobusā: 70 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~150 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

 Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

·      Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

·      Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

·      LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

      min.cilveku skaits grupā –40    

                                

       

Rezervēšana


Dienu skaits: 4

Cena: 125.00€
Datumi