(+371) 67 334 337

Azoru salas


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 799.00€

 Rezervēt   Drukāt

Atlantijas okeāna pērle - Azoru salas valsts svētkos
Tiešais lidojums Rīga – Ponta Delgada- Rīga
15.11.2019: Rīga 05:00 08:30 Ponta Delgada
18.11.2019: Ponta Delgada 21:00 05:40 Rīga
Cena: 579 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 10 kg reģistrētā bagāža, siltais ēdiens)
Tiešais lidojums + 4* viesnīca Hotel Marina Atlantico
Cena: 799 EUR (lidojums, transfers, 3 naktis divvietīgā istabā, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi)

Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi parādās dažādu aptauju pirmajās vietās pasakainās un masu tūrisma nesabojātās dabas, vietējo iedzīvotāju viesmīlības, ainavu, tradīciju un kultūras daudzveidības dēļ. Tas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks.
Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc patīkamas gaisa temperatūras , mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, masu tūrisma nesabojātu, mierīgu un klusu vidi.

Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ir ierobežots.

Pontas Delgadas pilsēta un Sete Cidades ezeri

15. novembris 09:30 no viesnīcas Ekskursijas pirmajā daļā ar kājām izstaigāsim Pontas Delgadas vēsturisko centru, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākos objektus: pilsētas vārtus, Gon-salu Veļu Kabrala laukumu, Sv. Sebastjana un Sv. Žozē baznīcas un Grasas tirgu. Pēc pusdienām vietējā restorānā, brauksim uz Ananāsu plantāciju, lai aplūkotu šos tropiskos augus dažādās augšanas stadijās, kā arī nobaudītu no tiem gata-voto liķieri. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz kalnu virsotni Pico de Carvao, kur skatu laukums pie-dāvā lieliskus skatus uz kalniem, salas krasta līniju un ezeriem, ko bagātīgi ie-kļauj mūžzaļa veģetācija. Apmeklēsim arī Vista do Rei – no šī skatu laukuma, var aplūkot slavenos Sete Sidades ezerus- vienu zaļu, bet otru – zilā krāsā un Sant-jago ezeru, kas izvietojies vulkāna krāterī. Ekskursijas noslēgumā apskatīsim gleznaino Mosteiros mazpilsētu, kas atrodas Sau Migela salas ziemeļos. (Ekskursijas ilgums ~7/8 stundas)
Cena: 60 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa ananāsu plantācijā, liķiera degustācija, pusdienas (dzērieni iekļauti).

Ekskursija uz Sau Migela salas ziemeļaustrumiem
16. novembris
09:00 no viesnīcas No Pontas Delgadas izbrauksim pa Dienvidu ceļu uz Povoacao - ciematu Sau Mi-gelas dienvidaustrumu daļā, kur apmetās salas pirmie iemītnieki. Tālāk dosimies uz Ponta de Madrugada- vienu no skaistākajiem šīs salas daļas skatu laukumiem okeāna krastā, no kura aplūkojami bezgalīgie Atlantijas plašumi.Pēc tam ceļš vedīs uz Nordeste - nelielu pilsētiņu, kur ieturēsim pusdienas vietējā restorānā. Pēc pus-dienām nedaudz izpētīsim Nordestes pilsētas centru, un ekskursija turpināsies sa-las ziemeļaustrumu virzienā, kas ir Sau Migela salas vismazāk apdzīvotā daļa, klāta kalniem, mežiem un ielejām. Pa ceļam, pabraucot garām dažiem ciematiņiem un ainavai visu laiku mainoties, nonāksim salas augstākās virsotnes Pico da Vara pa-kājē. Ar autobusu dosimies augšup un apstāsimies skatu laukumā Salto do Cavalo, no kura paveras plašs skats pāri gandrīz visai salai. Galvaspilsētā atgriezīsimies pa salas ziemeļu piekrasti. (Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas)
Cena: 60 EUR Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā)

Terseira 17. novembris
06:50 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu
08:20 Izlidošana uz Terseiras salu ar vietējo aviolīniju lidmašīnu

09:00 Ierašanās Terseirā No Terseiras lidostas dosimies salas iekšienē, vērojot ainavas, kas skatam atklās gandrīz visu Laies pagasta teritoriju un plašo okeāna klāju. Brauksim cauri teritori-jām, kur savvaļā dzīvo mežonīgie Terseiras salas vērši, kas tiek izmantoti vēršu cī-ņās un skrējienos cauri ciematu ielām un laukumiem. Pieturēsim Biscoitos cie-matā, kas pazīstams kā vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas areāla centrs. Šeit, vietējā vīna darītavā tiks piedāvāts nobaudīt salas ražojumus. Turpat netālu varēs apskatīt sastingušas lavas veidotos peldba-seinus. Nākošā pieturas vieta būs Pico das Cruzinhas skatu laukumā, kas atrodas Brazīlijas kalna virsotnē. Te pavērsies plašs skats uz visu apkārtni, kas sevišķi patiks tiem, kas vēlas mājās aizvest interesantas fotogrāfijas. Tālāk dosimies uz salas galvas-pilsētu Angru du Eroižmu, kas iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc pusdienām ceļojums turpināsies uz Terseiras austrumu daļu. Pieturēsim Sau Sebastjau ciematā, kura gotiskā stila baznīca ir viena no vecākajām Azoru salās un kuras senie gleznojumi ir apbrīnas vērti. Ekskursijas laikā tiks piedāvāts degustēt Azoru salu slavenos sierus. 17:35 Izlidošana uz Sau Migela salu; 18:15 Ierašanās Sau Migela salā Ekskursijas ilgums ar pārlidojumu un transferu ~ 11 stundas *Ekskursija tiks organizēta, ja pieteiksies vismaz 15 personas
Cena: 285 EUR Cenā iekļauts: transports ( lidmašīnas biļete un autobuss), angliski runājoša gida pakalpojumi, siera degustācija, vīna de-gustācija un pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā)

Ekskursija uz Uguns ezeru, Furnas ieleju un Terra Nostra parku
18. novembris
08:30 no viesnīcas Vispirms dosimies salas dienvidu piekrastes virzienā garām Barosa kalnam, no kura virsotnes var pārredzēt abus salas krastus. Pēc tam, braucot uz ziemeļiem, rāmais Uguns ezers un brīnišķīgā ainava tam visapkārt, būs labi pārskatāma. Ezera krastā izvietojusies neliela pilsētiņa Ribeira Grande ar lielisku 17.-18. gs. arhitek-tūras kolekciju. Pēc pilsētas apskates dosimies uz Santa Iria skatu laukumu, no kura paveras salas ziemeļu piekraste. Turpinot ceļu ziemeļu virzienā, apstāsimies pie Gorreanas tējas plantācijām, lai apskatītu tējas krūmiem apaugušās terases un uz-zinātu par tējas ražošanas procesu fabrikā. No skatu laukuma Piku du Ferru varēs apbrīnot salas lielāko un vecāko vulkāna krāteri, kurā atrodas Furnas ezers un spa. Šeit pieejami 22 ārstniecisko minerālūdens veidi. Pēc pusdienām sekos pastaiga romantiskajā Furnas (jeb geizeru) ielejas parkā Terra Nostra, kur apskatāmi tropiskie augi no visas pasaules. Parkā atrodas arī termisko ūdeņu peldbaseins. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Furnas ielejas karstajiem avotiem, kuri ir unikāls vulkanisks elements Azoru salās. Atgriezīsimies Pontā Delgadā, braucot gar Furnas ezeru, salas pirmo galvaspil-sētu Vilu Franku, kā arī Lagoas pilsētu un apstājoties Caloura skatu laukumā. (Ekskursijas ilgums ~ 7.5 stundas)
Cena: 70€ Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (viens dzēriens iekļauts cenā), ieejas maksa Terra Nostra parkā
18:30 transfērs no viesnīcas uz lidostu 21:00 izlidošana uz Rīgu
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 799.00€
Datumi