(+371) 67 334 337

Spānijas dienvidi - Andalūzija


Dienu skaits: 15
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 645.00€

 Rezervēt   Drukāt

Uī, Angulēma, Hihona, Ovjedo, Salamanka, Heresa, Kadisa, Albufeira, Sevilja, Ronda, Antekēra, Fuenhirola, Kordova, Marbelja, Gibraltārs, Granada, Nerha, Benidorma, Nīma, Strasbūra
15 dienas, visas naktis - viesnīcās
Izbraukšanas datumi: 14/07/2018, 29/09/2018
 
Cena:                                   € 645           vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 270           papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 150          papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
 
1. diena“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
2. diena
 
“Rietumpolija – Uī – Parīzes apkaime”
Brokastis. Tranzīts: Polija, Vācija, Beļģija. Īsa apstāšanās beļģu pilsētiņā (Huy). Nakts - viesnīcā Francijā, Parīzes apkaimē.
3. diena“Parīzes apkaime – Angulēma – Burgosas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Franciju. Pauze Angulēmā (Angoulême). Brīvais laiks. Ceļš pa Franciju, Spāniju. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Burgosas.  
4. diena“Pamplonas apkaime – Hihona – Ovjedo – Burgosas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Hihonu un Ovjedo. Hihona (Gijón/Xixón) – sēna pilsēta pie Biskaja līča. Atpūta pie jūras. Ovjedo (Oviedo/Uviéu) – Astūrijas autonimā reģiona administratīvais centrs. Ovjedo vēcpilsētu dēvē par muzeju zem atklātas debess. Alternatīvi, var pavadīt dienu pie jūras Laredo (Laredo) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Spānijā netālu no Pamplonas vai Vitorijas.  
5. diena“Burgosas apkaime – Salamanka – Seviljas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Salamankа (Salamanca). Salamankas vēsturiskais centrs 1988. gadā tika iekļauts pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Salamankā atrodas visvecākā universitāte Spānijā, kas tika dibināta 1218. gadā. Ceļš pa Spāniju. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.
6. diena“Seviljas apkaime – Heresa – Kadisa – Seviljas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Heresu un Kadisu. Heresa de la Frontera (Jerez de la Frontera), slavena ar vīniem, flamenko un vecpilsētas šarmu. Kadisa (Cádiz) – iespējams, vissenākā pilsēta Rietumeiropā. Atpūta pie Atlantijas okeāna. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.
7. diena“Seviljas apkaime – Albufeira – Seviljas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Portugāli. Portugāle, Algarves reģions. Atpūta pie Atlantijas okeāna Albufeirā (Albufeira) - viena no gleznainākām Algarves kūrortpilsētām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts – viesnīcā Seviljas apkaimē.
8. diena“Seviljas apkaime – Sevilja – Kordova – Malagas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sevilju un Kordovu. Sevilja (Sevilla) – Andalūzijas reģiona galvaspilsēta. Katedrāle, Hiraldas tornis, Alkazārs, Santakrusas kvartāls, Gvadalkviviras upes krasti. Kordova (Córdoba) – filozofa Lūcija Anneja Senekas dzimtā pilsēta. Vecpilsētā ir saglabājušies daudzi arhitektūras pieminekļi no laikiem, kad tā bija Kordovas kalifāta galvaspilsēta, viens no Eiropas ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem. Lielā mošeja – katedrāle. Nakts - viesnīcā Malagas vai Alhasirasas apkaimē.
9. diena
 
“Malagas apkaime – Granada – Nerha – Granadas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Granadu, Nerhu. Granada (Granada) – katedrāle, Albajsīnas kvartāls, skatu laukums, no kura paveras brīnumskaists skats uz Sarkano Cietoksni – Alhambru. Atpakaļceļā atpūta pie Vidusjūras Nerhā (Nerja). Nakts - viesnīcā Malagas vai Alhasirasas apkaimē.
10. dienaGranadas apkaime – Antekēra – Ronda – Fuengirola – Granadas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Rondu-Antekēru-Fuenhirolu. Pilnā ar Andalūzijas šarmu Antekēras (Antequera) pilsēta - el corazón de Andalucía (Andalūzijas sirds). Ronda (Ronda): Alkasāba, Sv. Marijas Lielās baznīca, rātsnams, vecākā Andalūzijā vēršu cīņas arēna, iespaidīgā aiza. Vakarpusē – pauze pie jūras Malagā (Málaga). Nakts - viesnīcā Malagas vai Alhasirasas apkaimē.
11. dienaGranadas apkaime – GibraltārsMarbelja – Granadas apkaime”
Brokastis (līdzi). Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Marbelju un Gibraltāru (Latvijas u.c. ES pilsoņiem). Lielbritānijai piederošs Gibraltārs (Gibraltar). Iespēja pacelties kalnā (412m v.j.l.) ar trošu ceļa vagoniņu. Brīnumskati uz Gibraltāras šaurumu un Āfrikas krastu. Gibraltāra ir vienīgā vieta Eiropā, kur dzīvo savvaļas pērtiķi (macaca sylvanus). Marbelja (Marbella) - visslāvenākā Saules Piekrastes (Costa del Sol) kūrortpilsēta. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā Malagas vai Alhasirasas apkaimē.
12. dienaGranadas apkaime – Benidorma – Katalonijas austrumi”
Brokastis. Ceļš pa Spāniju. Pauze Benidormā (Benidorm) – “dēbesskrāpju kūrortpilsētā”. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Katalonijas austrumos.
13. diena
 
“Katalonijas austrumi – Nīma – Austrumfrancija”
Brokastis.  Ceļš pa Franciju. "Franču Roma" - romiešu laikos dibināta Nīma (Nîmes). Nakts – viesnīcā Francijā Franškontē.
14. diena“Austrumfrancija – Strasbūra – Rietumpolija”
Strasbūra (Strasbourg), Elzasas reģiona vēsturiskā galvaspilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Strasbūru: kvartāls “Mazā Francija”, segtie tilti, 142 m augstā Dievmātes katedrāle, Kammerzell nams, Gutenberga laukums. Ceļš pa Franciju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
15. diena
 
“Rietumpolija - Rīga”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Lietuvu un Latviju. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī. Atgriešanās Rīgā - vēlu naktī no 15. uz 16. dienu.
 
Cenā ietilpst: brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes **/*** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi: brauciens uz Hihonu, Ovjedo – 55€, brauciens uz Heresu un Kadisu - 45€, brauciens uz Sevilju un Kordovu - 35€, brauciens uz Portugāli – 45€, brauciens Ronda-Antekēra-Malaga - 45€, brauciens Granada-Nerha - 35€, brauciens uz Gibraltāru, Marbelju – 45€, Alhambras ieejas biļete – 25€, katedrāle Kordovā – 8€, trošu ceļš Gibraltārā - 10.50£, iepazīšanas ar Strasbūru – 10€, AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no  0.90 € dienā.
 
Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos – 25.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums: AAS Balta. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 15
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 645.00€
Datumi