(+371) 67 334 337

Brīnišķīgā Bavārija

Bāzes cena:
  • € 320.00 (viena vieta autobusā)
  • € 440.00 (viena vieta ar papildvietu autobusā)
  • € 195.00 (SPO-57 vietām 9.,10.,11.,12.,13. rindā)
  • € 250.00 (AKCIJA vietām 2.,3.,4.,5.,6.,7. rindā jaunām rezervācijam no 23.08.2017)

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 195.00€

 Rezervēt   Drukāt
Brīnišķīgā Bavārija: Minhene – Bavārijas pilis un  ezeri – Zalcburga  Nirnberga – Minhene – Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas – Berhtesgādenes sāls raktuves – Zalcburga – Termiskais akvaparks "Prienavera Erlebnisbad" – Rotenburga pie Tauberes

Izbraukšanas datums: 22.10.2017
(6 dienas / visas naktis viesnīcās)
1.diena. Latvija – Lietuva – Polija.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Vakarā ierašanās  viesnīcā Polijā.
2.diena. Nirnberga.
Brokastis viesnīcā. Tranzīta brauciens caur Vāciju. Otrajā dienas pusē mūs gaida iepazīšanās ar otro lielāko pilsētu Vācijā - Nirnbergu. Tirgotāji, izgudrotāji un zinātnieki Nirnbergu viduslaikos padarīja par vienu no  pasaulē greznākajām pilsētām. Nocietinājuma pils aizsargā šeit plauka amatniecība un māksla, un apliecinājumi tam šeit ir atrodami ik uz soļa arī šodien. Šeit savu valdīšanu uzsāka visi Vācijas imperatori. Šī ir greznu gotisko  baznīcu un krāšņu strūklaku pilsēta, Eiropas rotaļlietu galvaspilsēta, sarkanā alus un slaveno Nirnbergas cīsiņu  dzimtene. Apskates ekskursijas laikā pa pilsētu būs iespēja aplūkot Kaizerburgas pili, greznās gotiskās baznīcas,  amatnieku pagalmu, Albrehta Dīrera namu, galveno tirgu ar skaistajām strūklakām u.c. ievērojamas šīs pilsētas  apskates vietas. Ekskursijas laikā vajag aplūkot arī kustīgās figūriņas baznīcas pulkstens mehānismā, kas uzstādīts  galvenajā tirgus laukumā. Nakts viesnīcā Vācijā.
3.diena. Minhene – Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas.
Brokastis viesnīcā. Minhenes apskates ekskursija. Trešā lielākā pilsēta Vācijā, kura atrodas Alpu kalnu  tuvumā, Izaras upes krastos. Minhene ir mūsdienīga pilsēta ar senām tradīcijām. Ekskursijas laikā mēs redzēsim  Marijas laukumu un Svētās Dievmātes baznīcu. Marijas laukums ir Minhenes centrs. Šeit valda pasaules pilsētas  atmosfēra, dzīve kūsā un gandrīz katra celtne ir arhitektūras piemineklis. Laukuma tēlu veido Jaunais un Vecais
rātsnams, kā arī vecpilsētas vecākākā baznīca – Pēterbaznīca un, protams, tikai dažus soļus tālāk esošā Svētās  Dievmātes baznīca (Frauenkirche) ar zaļajiem torņiem. Tā ir pilsētas simbols – turklāt ne tikai optiski, bet arī  akustiski, jo zvanu skaņas ir viena vienīga, skaļi gavilējoša degsme. Plašo alus zāli Hofbrauhaus 1000 viesiem  labprāt apmeklē katrs, kas ierodas Minhenē, tur vīri nacionālos tautas tērpos skandina bavāriešu treļļus un
zvaniņus, smaržo skābēti kāposti, desiņas un alus.  Otrajā dienas pusē - brīvais laiks Minhenē vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Noišvānšteinas pils – Fisene – Karaliskas Kristālu Termas (par papildus samaksu: 45 €).
Pārbrauciens līdz Ķēniņa Ludviga ievērojamākajai pilij. Neišvānšteina Alpu kalnu pakājē, ir kā no pasaku  grāmatas noskatīta, ar torņiem un tornīšiem, ar krāsainu un greznu interjeru, tiek uzskatīta par visas Bavārijas  simbols, no pils lieliska Alpu kalnu un apkārtnes ezera Alpsee panorāma. Fūssena - omulīga pilsētiņa-kūrorts  Alpos ar 2000 gadu vēsturi. Senu romiešu leģionu mītne. No 9 gds. Svēta Magnusa pilsēta. Viduslaikos pilsētiņa
bija plaši pazīstama pateicoties vijoļu meistaru darbnīcām. Karalisku kristālu termu apmeklējums. Netālu  atrodas Švangavas reģions ar lieliskam karaliskām kristālu termam. Vairāki baseini ar dažādam  minerālsastāvdaļām un temperatūras režīmiem. Plus saunas. Lieliska atpūta visa gada garumā. Atgriešanās viesnīcā.
4.diena. Berhtesgādenes sāls raktuves – Zalcburga – Akvaparks "Prienavera Erlebnisbad".
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Minhenē vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Berhtesgādenes sāls raktuves - Zalcburga - Akvaparks (par papildus samaksu: 25 €).  Sāls raktuves (ieejas biļete pieaugušajiem - 16 €, bērniem no 4 līdz 16 gadiem - 9,50 €) – neaizmirstams, jautrs  un izzinošs piedzīvojums pieaugušajiem un bērniem. Ekskursija muzejā sāls raktuvēs. Speciālā apģērbā un  speciālos vagoniņos ir iespējams nolaisties kalnu dzīlēs un uzzināt, kā tiek iegūts sāls Bavārijas Alpos, kā arī  pavizināsieties uz prāmi pa sāls ezeru ar iespaidīgām grotām un instalācijām. Sāls pagatavošanas muzejā tiek  demonstrēta instrumenti un darbarīki, kuri nepieciešami sāls gatavošanas procesā. Zalcburga. Ceļš uz Zalcburgu vedīs gar Alpu skaistākajiem ezeriem ar lieliskām kalnu ainavām. Pastaiga pa  vecpilsētu iepazīstinās ar slavenākajiem apskates objektiem Zalcburgā: Doma katedrāli, Kapucīnu klosteri,  Mirabellas pils-parka ansambli, Mocarta māja-muzeju, kā arī slaveno Hohenzalcburgas cietoksni (ieejas biļete:
7,80 €), no kura paveras lielisks skats uz pilsētu. Neatkārtojamo Zalcburgas ansambli ir atzinuši par pasaules  kultūras mantojumu.
Akvaparks "Prienavera Erlebnisbad" (ieejas biļete: pieaugušajiem - 9 €, bērniem no 6 līdz 17 gadiem - 4 €),  kas atrodas pilsētā Prien piedāvā saviem apmeklētājiem lielisku izklaidi un pasakainus skatus uz Alpiem. Šī  kompleksa atvērtais peldbaseins iziet tieši uz Chiemsee ezera krastu, kas rada sajūta it kā Jūs peldētu ezerā. No  baseina ir iespējams ieraudzīt Herrenchiemsee pili un Alpu kalnu ainavas. Asu izjūtu cienītājiem ir iespēja nobraukt
pa 70 metru garo ūdens slidkalniņu ar apgaismojumiem un ūdens efektiem, baseinu ar dabīgu ūdeni, kas ietek alā.  Atgriešanās viesnīcā.
5.diena. Rotenburga pie Tauberes.
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Rotenburgai pie Tauberes - pilsēta-muzejs, vācu romantikas iemiesojums.  Šeit arī atrodas pasaules slavenais Ziemassvētku muzejs un Eiropā lielākais kriminoloģijas muzejs. Pilsētas  vēsturiskā centra apmeklējums, kura laikā Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar Rātsnamu, Sv.Jēkaba baznīcu ar unikālo  altāru, kā arī viduslaiku kvartālus. Izbraukšana uz Poliju. Nakšņošana viesnīcā Polijā.
6.diena.
Brokastis. Brauciens mājup. Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.
Ceļojuma cena:
€ 320.00 (1 vieta autobusā)
€ 440.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu
nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts
standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Noišvānšteinas pils, Fisene, Karaliskas Kristālu Termas - 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Berhtesgādenes sāls raktuves, Zalcburga, Akvaparks Prienavera
Erlebnisbad - 25 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 60.00 euro
- Ieejas biļete Neišvānšteina pili - 12 €;
- Karaliskas Kristālu Termas Švangavā (2 st.) - 17 €;
- Hofbräuhaus alus - no 8,5 €
- Ieejas biļetes sāls raktuvēs - pieaugušajiem - 16 €, bērniem no 4 līdz 16 gadiem - 9,50 €;
- Ieejas biļetes Hohenzalcburgas cietoksnī - 11,30 €;
- Ieejas biļetes Akvaparks «Prienavera Erlebnisbad» (2 st.) - pieaugušajiem - 9 €, bērniem no 6 līdz 17 gadiem -4 €;
- Ieejas biļetes Ziemassvētku muzejā - pieaugušajiem - 4 €, bērniem no 6 līdz 11 gadiem - 2 €;
- Ieejas biļetes kriminoloģijas muzejā - 5 €
 

Rezervēšana

Bāzes cena:
  • € 320.00 (viena vieta autobusā)
  • € 440.00 (viena vieta ar papildvietu autobusā)
  • € 195.00 (SPO-57 vietām 9.,10.,11.,12.,13. rindā)
  • € 250.00 (AKCIJA vietām 2.,3.,4.,5.,6.,7. rindā jaunām rezervācijam no 23.08.2017)

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 195.00€
Datumi