(+371) 67 334 337

Tulūza

Tulūza Lieldienās
Tiešais lidojums Rīga – Tulūza - Rīga
09.04.2020: Rīga 08:50 11:30 Tulūza
14.04.2020: Tulūza 00:15 04:40 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 599.00€

 Rezervēt   Drukāt

Cena:
369 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža)

Tiešais lidojums + 3* viesnīca Grand Hotel d'Orleans
Cena: 599 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un grupas vadītāja pakalpojumi)

Tiešais lidojums + Best Western Hotel Innes Toulouse 4* viesnīca
Cena: 649 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un grupas vadītāja pakalpojumi)

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu ražošanu

Ekskursiju programma pēc izvēles. Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

Tulūza ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas atrodas šīs valsts dienvidrietumos. Tulūzu dēvē par rozā pilsētu – rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētā vēsturiskā centra dēļ, vai arī par vijolīšu pilsētu – maigo ziediņu, kas ir pilsētas simbols, te audzē milzīgos daudzumos un no tā gatavo smaržas, krēmus, liķieri, medu, saldumus, kā arī pasniedz sacukurotu.
Pilsētā atrodas viena no vecākajām valsts universitātēm, kā arī tā ir Francijas kosmosa, biotehnoloģiskās rūpniecības un aviācijas centrs ar Airbus galveno mītni. 
Divi no pilsētai piederošajiem objektiem ir iekļauti UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā – Sansernēna bazilika – viens no nozīmīgākajiem pieturas punktiem svētceļojumā uz Santjago de Kompostellu un 240 km garais Midi jeb Dienvidu kanāls, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu.

Tulūzas pilsētas ekskursija - krieviski

09.04.2020 13.00 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Jacobins katedrālē
Tulūzas pilsētas ekskursijā dosimies ar kājām, lai varētu apskatīt ievērības cienīgākos pilsētas objektus.
Dosimies kājām tuvāk apskatīt Place du Capitole - Tulūzas pilsētas domes ēku un Saint Sernin baziliku – lielāko romāņu stila baznīcu Eiropā.
1230.gadā no ķieģeļiem būvēto Jakobīņu baznīcu izpētīsim arī no iekšpuses. Tās arhitektūra ietekmēja Dienvidfrancijas gotiskā stila izveidošanos. Baznīcā apglabāti Akvīnas Toma mirstīgās atliekas.
Ekskursijas ilgums ~3-4 stundas

Tulūzas pilsētas ekskursija - angliski

09.04.2020 13.00 no viesnīcas
Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Jakobīņu baznīcā.
Tulūzas pilsētas ekskursijā dosimies ar kājām, lai varētu apskatīt ievērības cienīgākos pilsētas objektus.
Dosimies kājām tuvāk apskatīt Place du Capitole - Tulūzas pilsētas domes ēku un Saint Sernin baziliku – lielāko romāņu stila baznīcu Eiropā.
1230.gadā no ķieģeļiem būvēto Jakobīņu baznīcu izpētīsim arī no iekšpuses. Tās arhitektūra ietekmēja Dienvidfrancijas gotiskā stila izveidošanos. Baznīcā apglabāti Akvīnas Toma mirstīgās atliekas.
Ekskursijas ilgums ~3-4 stundas

SPA apmeklējums Banjērā de Lušonā

10.04.2020 08.00 no viesnīcas
Cena: 115 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Sv. Bertrana katedrālē un SPA apmeklējums
Pēc pāris stundu brauciena apstāsimies Sv. Bertrana ciematā Kominžas kalnos, aiz kuriem sākas Pireneji. Ciemats ietilpst Francijas visskaistāko ciematu asociācijā un pazīstams ne tikai ar gleznainiem skatiem, bet,galvenokārt, ar Sv. Marijas katedrāli, kas atrodas svētceļnieku ceļā uz Santjago de Kompostellu.
Tālāk ceļš vedīs uz Banjēru de Lušonu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam divas stundas izbaudīsim vietējo SPA Le Vaporarium – Eiropā vienīgo dabisko turku jeb tvaika pirti un termālos baseinus.
Svarīgi: Lai apmeklētu SPA, nepieciešamas baseina gumijas čības, peldkostīms (vīriešiem pieguļošas peldbikses, nevis Bermudu tipa šorti) un žetons vai 1€ monēta, lai varētu lietot slēdzamo skapīti
Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas
 

Ekskursija uz Airbus ražotni

11.04.2020 09.30 no viesnīcas
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas maksa Airbus rūpnīcā, angliski runājošs gids rūpnīcas teritorijā
Airbus ražotnes apmeklējuma laikā vispirms detalizēti uzzināsim par pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 ražošanu, bet pēc tam mums pastāstīs un parādīs, kā top militārā četrmotoru transportlidmašīna A400M.
Svarīgi: Lai varētu ieiet rūpnīcas teritorijā, nepieciešama PASE! Pēdējais pieteikšanās datums - 27.03.2020!
Kopējais ekskursijas ilgums ~4 stundas, ekskursijas laiks pašā rūpnīcā 1.5 stundas.

Kabarē vakars

11.04.2020 19.40 no viesnīcas
Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: metro biļetes, kabarē priekšnesums (~1,5 stundas), bufetes tipa vakariņas ( glāze vīna un kafija iekļauta)
Ar metro, kas atrodas netālu no viesnīcas ( pietura Jeanne d'Arc), brauksim uz Kabarē teātri Le 9. Ierodoties teātrī, vispirms nobaudīsim vakariņas.
Ap 22:00 -22:30 sāksies kabarē priekšnesums Brazīlijas noskaņās. Priekšnesuma ilgums ~ 1.5 stundas Pēc izrādes kopā dosimies uz metro ( pietura Compans Caffarelli), lai atgrieztos viesnīcā
Svarīgi:
- Svētku tērps nav nepieciešams.
- Uz/ no kabarē teātri var doties arī kājām, iepriekš brīdinot grupas vadītāju.
- Bufetes tipa vakariņas ( glāze vīna un kafija iekļauta) ilgs līdz izrādes sākumam. Būs iespēja pasūtīt dzērienus par papildus samaksu, kurus varēs lietot arī izrādes laikā.

Ekskursija uz Albī un Cordes-sur-ciel

12.04.2020 09.00 no viesnīcas
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Albī katedrālē, vilciens uz/no Cordes-sur-ciel, vīna degustācija, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim episkopālo Albī pilsētu, kas 2010. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā kā viens no 802 unikāliem pasaules kultūras objektiem. Apskatīsim Sv. Cecīla katedrāli, kas ir dienvidgotikas stila meistardarbs un uzbūvēta 13.-15. gs., bijušo Bīskapa pili – tagad Berbie pili, Veco tiltu un Tarnas upes krastus.
Pēc pusdienām dosimies uz Cordes –sur –ciel – 1222. gadā uzbūvētu nocietinātu mazpilsētu.
Tulūzas grāfs to būvēja kā sargtorni stāva pakalna virsotnē, un tā līdz mūsdienām saglabājusi daudz ko no savas slavenās viduslaiku pagātnes. Te apskatīsim gotikas stilā būvētas ēkas, nocietinātus vārtus un tālus skatus pāri ielejai.
Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies Gaillac vīna darītavā, lai degustētu vietējos ražojumus.
Ekskursijas ilgums ~10 stundas

Ekskursija uz Karkasonu

13.04.2020 10.00 no viesnīcas
Cena: 85 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā izstaigāsim Karkasonas pilsētas centrālo daļu gida pavadībā, lai iejustos tās 2500 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē un apskatītu tās ievērojamākos objektus, īpašu vērību pievēršot viduslaikos uzbūvētajam nocietinājumam, kas 1997. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā.
Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks.
Ekskursijas ilgums~8 stundas
 

 

Rezervēšana

Tulūza Lieldienās
Tiešais lidojums Rīga – Tulūza - Rīga
09.04.2020: Rīga 08:50 11:30 Tulūza
14.04.2020: Tulūza 00:15 04:40 Rīga

Dienu skaits: 5
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 599.00€
Datumi