(+371) 67 334 337

Kaljari (Sardīnija)

Tiešais lidojums Rīga – Kaljari- Rīga
30.03.2018: Rīga 06:00 08:20 Kaljari
03.04.2018: Kaljari 01:20 05:40 Rīga

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 579.00€

 Rezervēt   Drukāt
Cena: 399 EUR (Cena par tiešo lidojumu uz Kaljari turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, ēdināšana, bagāža (17 kg nododamā un 6 kg rokas))
Tiešais lidojums + 3* viesnīca Best Western Hotel Residence Italia
Cena: 579 EUR (Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Best Western Hotel Residence Italia divvietīgā istabā ar kontinentālajām brokastīm)
Otra lielākā sala Vidusjūrā ir Itālijai piederošais autonomais apgabals Sardīnija, kas pazīstama kā  pludmaļu un vēstures mīļotāju paradīze. Tā ir pavisam atšķirīga no valsts kontinentālās daļas, kā  patstāvīgs kontinents miniatūrā– ar savu valodu, vēsturi, tradīcijām, dabu un kulināriju.
Sardīnijā ierodas gan kūrortu atpūtas cienītāji, gan vientuļi klinšu kāpēji, tie, kuriem patīk  nodarboties ar visdažādākajiem ūdens sporta veidiem un tie, kuri vēlas izpētīt kādu no neskaitāmajiem  bronzas laikmeta vēstures pieminekļiem vai piekrastē nogrimušo kuģu vrakus.
Ekskursiju programma pēc izvēles
Vietu skaits ir ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 25.03.2018
30. marts
08:20 Ierašanās Kaljari lidostā

08:20 Transfers uz viesnīcu tiem, kas nedodas ekskursijā
Kaljari pilsētas ekskursija
30. marts 08:20 Izbraukšana ekskursijā no lidostas
Eskursijas sākumā ar autobusu dosimies pa skaisto Monte Urpinu ceļu, kur
skatam paveras lieliska panorāma. Te arī būs īsa foto pietura.
Tālāk ceļu turpināsim gar Bonarijas baznīcu līdz Kaljari vecpilsētas senajām
aizsargsienām. Šeit izkāpsim no autobusa un tālāk dosimies kājām.
Mūsu ceļš vedīs lejup uz ostu un būs arī iespēja apskatīt Kaljari katedrāli un
vecpilsētu. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.
Cena: 37 €
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi

Ekskursija uz Noru un Is Zuddas alām
31. marts 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Izbrauksim mazpilsētas Pulas virzienā, kas atrodas 25 km attālumā uz dienvidiem no Kaljari. Vispirms apskatīsim Sant Efissio baznīcu, bet pēc tam dosimies uz Noras izrakumiem un Koltellazzo torni. Pūniešu un romiešu pilsētai Norai, kura tika uzbūvēta senās fēniķiešu piekrastes apmetnes vietā, bija izveidotas trīs ostas piestātnes, kas padarīja šo vietu pieejamu jebkurā gadalaikā. Koltellazzo tornis ir tipisks Kaljari līča piekrastes tornis, kas joprojām atrodas klints virsotnē un raugās pāri antīkās Noras pilsētas drupām. No fēniķiešu laikiem te saglabājušies dzīvojamie kvartāli, arhaiskas svētnīcas, piem. dievietei Tanitai veltītais templis, krāšņs teātris, četru piršu komplekss, utt. Tālāk dosimies uz Santadi, kur nobaudīsim tradicionālas vietējās pusdienas. Dienas otrajā pusē dosimies uz Is Zuddas alām kurās apskatīsim brīnišķīgos stalaktītu un stalagmitu veidojumus. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas
Cena: 87€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Noras arheoloģiskajā zonā un Is Zuddas alās, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).
Ekskursija uz Mamoiadu un Orgosolo
1. aprīlis 09:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursiju iesāksim, apmeklējot Mamoiadu – nelielu pilsētiņu, kas slavena ar savu Masku muzeju. Brīnišķīgās, rokām darinātās maskas, ko izmanto karnevālu laikā, ir novietotas šajā muzejā, kurš pazīstams arī ar centieniem veicināt sadarbību ar citām Vidusjūras piekrastes vietām, kam ir līdzīga vēsture un kultūra. Pēc pusdienām lauku restorānā, apmeklēsim Orgosolo – nelielu pilsētu, kas pazīstama ar nevardarbīgu sacelšanos 1967. gadā un krāšņi apgleznotajām freskām jeb mūra sienām, kas atrodamas pilsētas centrālajā ielā un blakus esošajās avēnijās. Pēc sienu gleznojumu apskates tiks dots brīvs laiks. Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas
Cena: 80€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Masku muzejā, lauku pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts).
Ekskursija uz Barumini un Džiarru
2. aprīlis 09:00 izbraukšana no viesnīcas

Eskursiju iesāksim ar došanos uz Barumini ciematu, kas atrodas apmēram stundas brauciena attālumā no Kaljari. Tas slavens ar to, ka līdzās atrodas vislielākais un UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautais nuragi civilizācijas komplekss. Pēc unikālā kompleksa apskates, dosimies uz Casa Zapata- 16. gadsimta ēku, kurā tolaik dzīvoja šo teritoriju pārvaldošā Zapatas ģimene un kurā tagad iekārtots muzejs. Viesosimies arī Džovanni Lilliu centrā, kas veltīts visslavenākajam Sardīnijas arheologam, palaeontologam, publicistam un politiķim, kurš vadīja arheoloģiskos izrakumus nuragi civilizācijas kompleksā. Pēc pusdienām vietējā restorānā dosimies uz Džiarru – dabas izveidotu plato, kas slavens ar savu nesabojāto dabu, ozolu audzēm, ezeriem un savvaļā dzīvojošajiem mazajiem zirdziņiem. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cena: 75€
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Barumini arheoloģiskajā zonā un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)
22:50 Izbraukšana no viesnīcas uz lidostu
3. aprīlis
01:20 Izlidošana uz Rīgu

05:40 Ierašanās Rīgā
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas

Rezervēšana

Tiešais lidojums Rīga – Kaljari- Rīga
30.03.2018: Rīga 06:00 08:20 Kaljari
03.04.2018: Kaljari 01:20 05:40 Rīga

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 579.00€
Datumi