(+371) 67 334 337

Santorīni


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€

 Rezervēt   Drukāt
Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā
 
Tiešais lidojums Rīga – Santorīni - Rīga
   01.11.2019: Rīga 06:00 09:30 Santorīni
   04.11.2019: Santorīni 20:00 23:30 Rīga
Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)
 
Tiešais lidojums + Aressana Hotel 4*
Cena: 649 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi)  
 
Santorīni ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties, atgūstot ikdienā pazaudēto dvēseles harmoniju, nevis ievilkt kārtējo ķeksīti apmeklēto vietu sarakstā. Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu - un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem! Ņemot vērā, ka visa novembra laikā salā caurmērā nokrišņus novēro tikai astoņas dienas, un augstākā reģistrētā temperatūra ir +27 C.
 
Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!
 
Tira, Firostefani un Oija saulrietā
1. novembris 11:00  no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri –Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī. Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas. Noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikap-stākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas „priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu. (Ekskursijas ilgums ~7 stundas)
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
 
 
 
 
Mesagonija, Mesarija un Pirgos
2. novembris 9:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali.Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir „spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šīs „noslēptās” vietas arhitektūras.
Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni.
Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas.
Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu. (Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas)
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija
 
 
 
Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš
3. novembris 9:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorīni Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus.Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar „Zudušo Atlantīdu”varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu –bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes.
Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām.(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā
 
 
04. novembris, plkst. 18:00 transfers no viesnīcas uz lidostu
 
 
 
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 649.00€
Datumi