(+371) 67 334 337

Parīze – Fontenblo – Disnejlenda - Luksemburga

215 € SPO līdz 01/02/2018
Luksemburga, Reimsa, Parīze, Fontenblo, Disnejlenda, Antverpene
7 dienas, visas naktis - viesnīcās

Dienu skaits: 7
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 215.00€

 Rezervēt   Drukāt
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
2. diena “Rietumpolija – Luksemburga – Mecas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Poliju, Vāciju. Viena no mazākajām valstīm pasaulē - Luksemburgas Lielhercogiste un tās krāšņā galvaspilsēta – Luksemburga (Lëtzebuerg/Luxembourg). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Franciju. Nakts – viesnīcā Mecas apkaimē.
3. diena “Mecas apkaime – Reimsa – Parīze – Parīzes apkaime”
Ceļš pa Franciju. Pauze Reimsā (Reims) - Šampaņas senā galvaspilsētā. Pilsēta Francijas vēsturē spēlē īpašu lomu, jo viduslaikos tā bija Francijas karaļu kronēšanas vieta. Reimsas katedrāle. Ceļš pa Franciju. Iekārtošanās viesnīcā Parīzes  apkaimē. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīze (Paris). Apskates ekskursija  ar autobusu: Lielie bulvāri, Opéra Garnier, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, d’Orsay muzejs,  Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero  laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka, Moulin Rouge kabarē. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).
4. diena “Parīzes apkaime – Parīze – Parīzes apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un  apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens ar  kuģīti pa Sēnu: Parīzes tilti un salas, vēstures pieminekļi un krāšņi skati. Brīvais laiks Parīzē. Nakts – viesnīcā Parīzes  apkaimē (Lielajā Parīzē).
5. diena “Parīzes apkaime – Fontenblo – Disnejlenda – Ziemeļfrancija”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fontenblo vai Disnejlendu. Fontenblo  (Fontainebleau) pils ir pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap  800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru,  Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu. Alternatīvi: Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija. Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā.
6. diena “Ziemeļfrancija – Antverpene – Polijas Rietumi”
Ceļš pa Franciju, Beļģiju. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās,  par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu. Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir  iela-promenāde, Rubensa nams. Ceļš pa Beļģiju, Vāciju, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
7. diena  “Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu.
Cena:
€ 275 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 160 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot
pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
Papildus izdevumi:
Parīzes apskates ekskursija – 45 €, iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru - 30€, brauciens uz Fontenblo – 40 € (ieskaitit
ieejas biļeti uz Fontenblo pili), brauciens uz Disnejlendu - 15€, pastaiga pa Antverpeni - 10€.
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.
ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā - 75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.),
kuģītis pa Sēnu – 15 €,
Parīzes transporta biļete - 1.90 €,
AAS Balta medicīniskā apdrošināšana – no 0.90 € dienā.
 

Rezervēšana

215 € SPO līdz 01/02/2018
Luksemburga, Reimsa, Parīze, Fontenblo, Disnejlenda, Antverpene
7 dienas, visas naktis - viesnīcās

Dienu skaits: 7
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 215.00€
Datumi