(+371) 67 334 337

Jaunais Gads Krakovā uz ziemas prieki Zakopanē

€ 160.00 (AKCIJAS cena līdz 03.12)

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 160.00€

 Rezervēt   Drukāt

JAUNAIS GADS KRAKOVĀ UN ZIEMAS PRIEKI ZAKOPANĒ
VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKA SĀLSRAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI –TERMĀLAIS BASEINS – ČENSTOHOVA

Jums būs iespēja iepazīt divas skaistākās Polijas pilsētas: Varšavu un Krakovu svētku lampu virteņu rotā. Izjust sniega, kalnu un termālo baseinu jaukumus.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
30.12.2018. - 02.01.2019.
Ceļojuma cena : € 192.

1. diena. 30.12. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze. Varšava. Iepazīšanās ar Varšavas vēsturisko centru vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €): Vecpilsētas tirgus un  pilslaukums, Sigizmunda kolona, Sirēnas strūklaka, karaļa pils. Varšavas centrs iekļauts UNESCO sarakstā.  Viesiem Varšava liekās tik ļoti pazīstama, bet tai pat laikā noslēpumainā plīvurā tīta. Nakts viesnīcā 3* Krakovas
apkārtnē.
2. diena. 31.12. „Krakova sirdij un dvēselei...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 10 €) uz Veļičku. Velička ir senākais sāls raktuvju apstrādes centrs, kas iekļauts UNESCO mantojumā. Viduslaiku kalnrūpniecības objekta  apmeklējums, vietējā gida, krievu valodā pavadībā. Gadsimtu gaitā kalnrači zem zemes ir izveidojuši daudzas  greznas zāles, kur absolūti viss ir izveidots no sāls: maziņās kapelas un plašās zāles, gleznainais pazemes ezers,
visdažādākās skulptūras, statuetes, freskas un lustras - vesela pazemes pilsēta! Pēc raktuvju apskates iesakām  iegādāties, kādu no suvenīriem, sāls lampu, pārtikas vai vannas sāli.
Krakovas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā (par papildus samaksu 10 €). Vāvelas pūķis,  kurš apvīts ar leģendām un ir pilsētas simbols.Vāvela tā ir Polijas patriotisma, neatkarības, lepnuma un cerību  varenais simbols, kas atrodas 50 m augsta kalna virsotnē. Vāvelas katedrāle var lepoties ar daudzām lieliskām  statujām, kapelām un kapu pieminekļiem. Sv. Pētera un Sv. Pāvila baznīca 16.gs. sākuma iespaidīgākais baroka
meistardarbs. Polijas slavenāko tirgus laukumu vidū neapšaubāmi izcilākais ir Krakovas Rynek Główny. Sv. Marijas bazilika ar diviem torņiem, ik stundas sākumā no šejienes atskan taures skaņas. Vadmalu tirgus - Sukenicas tirdzniecības ēka, kur iekšpusē pārdod tautas meistaru darinājumus un rotaslietas. Jagaiļa Universitāte ir  trešā vecākā universitātes koledža Eiropā.
Pēc pilsētas iepazīšanās, piedāvājam individuālu pastaigu pa pilsētu. Pēcpusdienā atgriešanās viesnīcā, lai  sagatavotos Jaunā gada sagaidīšanai.
Jauno 2019.gadu sagaidīsim Krakovas sirdī – Tirgus laukumā, kur kopā ar daudzajiem viesim skaitīsim līdzi zvanu kurantiem.
LAIMĪGU, VESELĪGU UN BAGĀTU JAUNO GADU !!!
Pēc Jaunā gada sagaidīšanas turpinām svinības pilsētā, kur varēsim vērot poļu muzikantu priekšnesumus. Naktī atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.
3. diena. 01.01.2019. „Termālie udeņi un Tatru kalnu burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukumā (par papildus samaksu 25 €) uz Zakopane un Augstajiem Tatriem. Mūsu ceļš vedīs uz Tatriem. Karpatu kalnu sistēmas augstākā daļa – Tatri, sākas netālu no Zakopanes un  iestiepjas kaimiņu valstī Slovākijā. Ielejā starp kalniem, atrodas Zakopane, kas Polijā ir slavena gan ka valsts  ziemas galvaspilsēta, gan kā lieliska atpūtas un relaksācijas vieta. Pastaiga pa pilsētu, kuras laikā varēsiet izbaudīt
Zakopanes stila koka arhitektūru. Krupuvkas iela ir gājēju iela, viena no dzīvīgākajām ielām: te ir daudz mazu  veikaliņu un visdažādāko restorāniņu, ielu mākslinieku, kas turpat uz vietas uzzīmēs Jūsu portretus. Gubalowkas  kalns paceļas 1120 m augstumā, no kura paverās brīnišķīgs skats uz Zakopani un Tatriem. Kalnā ir iespējams  izbaudīt dažāda veida aktīvās atrakcijas – rodeļu un tarzāna trases, kā arī baudīt dabas skatus vietējās kafejnīcās.  Pēc spirkatas pastaigas kalnos un Zakopanē, Jūs lieliski varēsiet relaksēties termālajos baseinos “Bialka”. Šie  baseini piedāvā pakalpojumus atpūtas, ūdens rehabilitācijā un SPA jomās. Baseini iedalās 4 atpūtas-relaksējošās  zonās. Termā ir dažādi relaksējošie un džakuzī baseini, kuru temperatūra ir no 30 līdz 36°C, tornis un slidkalniņi,  tai skaitā āra baseini, bērnu atrakcijas, to visu Jūs varēsiet baudīt uz Augsto Tatru fona. Atgriešanās Krakovā. Nakts viesnīcā 3* Krakovas apkaimē.
4. diena. 02.01.2019. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Agri no rīta izbraukšana mājup. Jasna Goras klostera kompleksa apskate Čenstohovā. Pusdienu pauze. Lietuva.Vēlu vakarā (naktī ) atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC,
duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc
grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi
Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 36 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 55 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 3.60 € (pēc 65 gadu vecuma 7.20 €).
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Zakopani un Augstajiem Tariem 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Veļičku10 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 35 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno
izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 30 €, bērniem līdz 14g. 25 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas,
gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Krakovā 10 €, ekskursija Varšavā 10 €, Vēļička sāls raktuves 20 €/ 17 € (bērniem no 4 -16.g.,), foto
vai video atsevišķa atļauja, kasēs 10 PLN, Pacēlājs Gubalovka kalnā – 20 PLN/16 PLN (bērniem no 5-18g.,
studenti ar ISIC karti, senioriem no 65.g.). Termālie baseini no 60 PLN.
2018. gada izmaksas
 

Rezervēšana

€ 160.00 (AKCIJAS cena līdz 03.12)

Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar autobusu

Cena: 160.00€
Datumi