(+371) 67 334 337

Maskava. Galvaspilsētas spīdums!


Dienu skaits: 3

Cena: 200.00€

 Rezervēt   Drukāt
 
 
Vasara 2018
“Galvaspilsētas krāšņums.” Maskava.
3 dienas/2 naktis (arī var pieprasīt programmu uz 4-5 dienas)
 
Apskates ekskursija pa Maskavu: “Zarjadje” parks – Sarkanais laukums – Kremlis – brauciens pa Maskavas upi ar kuģi – Zamoskvorečje – Tretjakova galerija
+ par papildu maksu Ieroču palāta, atrakcija “Lidojums” “Zarjadje” parkā
Datumi 2018. gadā (katru nedēļu!):

 
Ceļojumu programma
 
1. diena (ekskursija ar autobusu). Apskates ekskursija ar autobusu, “Zarjadje” parks + maksas atrakcija “Lidojums”
– Individuāla ierašanās viesnīcā. Bagāžas nodošana bagāžas glabātavā (bez maksas).
– Iekārtošanās viesnīcas numurā pirms norādītā laika – par maksu. Iekārtošanās viesnīcā bez papildu maksas – no plkst. 14.00.
– Par papildu maksu brokastis viesnīcā (zviedru galds). Cena vienai personai – 750 rubļi.
Plkst. 10.00 tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā.
– Apskates ekskursija ar autobusu  (Maskava valdzina ar daudzveidīgo un dzīvīgo krāšņumu). Šādus vārdus galvaspilsētai savulaik veltījis Aleksandrs Puškins. Šķiet, ka Maskava ir apvienojusi sevī daudzas mazas pilsētas ar to vērtībām, priekiem un bēdām. Mēs piedāvājam kopā pāršķirstīt Maskavas vēstures lappuses, atcerēties dažādu laiku un dažādu sabiedrības slāņu pilsētas iedzīvotājus, piestāt pie celtnēm, kas glabā atmiņas par svarīgākajiem notikumiem Krievijas vēsturē.
Ekskursijā jūs redzēsit (apskate tikai no ārpuses, bez šo vietu apmeklējuma):
Kristus Glābēja katedrāli, “Moscow City” debesskrāpjus, Staļina laika augstceltnes, Lielo teātri, centrālo izstāžu zāli „Manēža”, Lielo akmens tiltu, Arbata laukumu, Teātra laukumu, Kutuzova prospektu.
Apskates ekskursijas laikā būs iespēja izkāpt un tuvāk aplūkot:
Panorāmas laukumu Zvirbuļu kalnos (Воробьёвы горы) ar skatu uz Maskavas Valsts Universitāti un Lužņiku stadionu.
Pielūgšanas jeb Poklonnaja kalnu (Поклонная гора): centrālo aleju "Kara gadi", Militārās tehnikas muzeju, Centrālo Lielā Tēvijas kara muzeju 1941–1945 (apskate no ārpuses), Uzvaras obelisku, Svētā Georga (Jura) Uzvarētāja katedrāli, Triumfa arku.
Sofijas vai Berseņevskas krastmalu (Софийская vai Берсеневская набережная): panorāmas skats uz Kristus Glābēja katedrāli, Kremli, Lielo akmens tiltu.
Par papildu maksu pusdienas kafejnīcā pilsētā (tiek servēts porcijās). Cena vienai personai – 450 rubļi.
Ekskursija pa “Zarjadje” parku, ainavas zonu apskate. Parka teritorijā līdzās pastāv gan vēsturiski objekti no 16. gadsimta, gan novatoriska arhitektūra un augsto tehnoloģiju atrakcijas. Visi kultūras un izklaides objekti un jaunās tehnoloģijas ir integrētas parka ainavā, neizjaucot tās dabisko veidolu. Pakalnus un ieplakas klāj mežs, stepes ainavas un palieņu pļavas, kas ataino valsts dažādās klimatiskās zonas – no Tālajiem Ziemeļiem līdz stepju rajoniem.
Laiks fotografēšanai “Zarjadje” parkā no gaisa tilta.
– Par papildu samaksu atrakcija "Lidojums" “Zarjadje” parka kompleksā. Tā ir multimediāla atrakcija, kas ļauj pilnībā izbaudīt lidojuma sajūtu virs Maskavas. Kinozālē ir 13 metru liels puslodes ekrāns, kustīgi krēsli un specefektu iekārtas, kas iedarbojas uz redzi, dzirdi, ožu un tausti. Lai izveidotu 8 minūšu garu filmiņu, uzņemšanas grupa pavadīja gaisā 50 stundas. Jūs apsēžaties krēslā, piesprādzējaties kā lidmašīnā, un izrāde sākas. Jūs traucaties garām slavenajām Maskavas augstceltnēm, debesskrāpjiem, klosteriem un katedrālēm, jauniem stadioniem, maģistrālēm, parkiem, galvenajām ielām un laukumiem.
Lidojumā jūs redzēsit:
Kristus Glābēja katedrāli – Krievu Pareizticīgās baznīcas galveno katedrāli,
Lielo teātri – vadošo Krievijas baleta un operas skatuvi,
Ostankinas televīzijas torni un “Moscow City” debesskrāpjus – iespaidīgas daudzstāvu celtnes,
VDNH (Tautsaimniecības sasniegumu izstāde) un Maskavas Valsts Universitātes ēku – padomju laika pieminekļus,
Uzvaras parku – memoriālu, kas veltīts Lielajam Tēvijas karam,
"Kuskovo" īpašumu, kas piederējis grāfiem Šeremetjeviem.
Cena vienai personai – 790 rubļi, pensionāram – 640 rubļi. Atrakcija jāpasūta un jāapmaksā iepriekš. Maksāšana ekskursijas dienā nav iespējama.
– Brīvais laiks pilsētas centrā. Individuāla atgriešanās viesnīcā. Iekārtošanās viesnīcā.
 
2. diena (ekskursiju diena ar kājām). Sarkanais laukums – Kremlis + par papildu maksu Ieroču palāta.
 
– Brokastis.
Plkst. 10.00 pulcēšanās viesnīcas vestibilā pie reģistratūras, gids būs ar oranžas krāsas zīmi “Столичный блеск” (“Galvaspilsētas krāšņums”).
– Brauciens ar metro uz Sarkano laukumu kopā ar gidu.
Sarkanais laukums. Lielā pastaiga ar kājām “Начинается земля, как известно от Кремля” ("Pasaule, kā zināms, sākas no Kremļa"). Ekskursijas nosaukums radies no Majakovska dzejoļa “Izlasi un dodies uz Parīzi un Ķīnu” rindām. Ar dzejnieka domām saskan arī UNESCO viedoklis, jo Sarkanā laukuma objekti un arhitektūras celtnes ir iekļautas Pasaules mantojuma sarakstā. Apskatot Sarkano laukumu, kas ir Maskavas centrālais laukums, jūs, kā te jau ierasts, varēsiet iedomāties vēlēšanos pie nulles kilometra atzīmes, redzēsiet ievērojamākās vietas: Vēstures muzeja cēlo ēku, pieminekli maršalam G. K. Žukovam, lielisko Vasilija Svētlaimīgā katedrāli jeb Svētās Dievmātes patvēruma katedrāli (храм Василия Блаженного (Покровский собор)), Pieres vietu, GUM – vienu no vecākajiem universālveikaliem Maskavā, mauzoleju, Miņina un Požarska pieminekli. Pie Kremļa sienas Aleksandra dārzā jūs varēsiet aplūkot “Nezināmā kareivja kapa” memoriālu. Savukārt Manēžas laukumā jūsu skatam atklāsies tirdzniecības centrs “Ohotnij Rjad” (Охотный ряд) un strūklaku komplekss gar Neglinkas upi, kura mūsdienās plūst pa pazemes caurulēm. Strūklakas veidotas kā skulptūras, kas attēlo pasaku varoņus.
Kremlis. Ekskursija pa tā teritoriju, apmeklējot vienu no katedrālēm. Jūs redzēsiet Caru–zvanu, Caru–lielgabalu, Katedrāles laukuma arhitektūras ansambli: zvanu torni “Ivans Lielais”, Uspenskas, Svētā Ercenģeļa Mihaila jeb Arhangeļska, Blagoveščenskas katedrāles, Granīta palātu, Patriarhu palātas. Kādā no katedrālēm būs iespēja iepazīties ar Pareizticīgo baznīcu gleznojumu un iekārtojumu sistēmu.
– Par papildu maksu pusdienas kafejnīcā pilsētā (tiek servēts porcijās). Cena vienai personai – 450 rubļi.
– Par papildu maksu – ekskursija uz Ieroču palātu. Cena viena personai – 1300 rubļu, atlaižu nav. Biļetes jāpasūta un jāapmaksā iepriekš. Maksāšana ekskursijas dienā nav iespējama. Ieroču palātā glabājas valsts regālijas, cara parādes forma, baznīcas hierarhu tērpi, zelta un sudraba izstrādājumi (ieskaitot Faberžē darinājumus), ieroči, ekipāžas, zirgu parādes ceremoniju zirglietas.
– Ekskursijas noslēgums pilsētas centrā.
 
3. diena (ekskursiju diena ar kājām). Brauciens pa Maskavas upi, Zamoskvorečje, Tretjakova galerija.
– Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas līdz plkst. 12.00. Bagāžas nodošana bagāžas glabātavā (bez maksas). Vēlā izrakstīšanās no viesnīcas – par papildu maksu.
Plkst. 10.00 tikšanās ar gidu viesnīcas vestibilā pie reģistratūras.
– Brauciens ar metro līdz stacijai “Tretjakovska” kopā ar gidu.
Zamoskvorečje. Pastaigas ekskursija pa burvīgu, senas gaisotnes apvītu, klusu un mājīgu rajonu ar bagātu vēsturi. Pastaigājoties pa gleznainajām Pjatņickas (Пятницкая) un Boļšajas Ordinkas (Большая Ордынка) ielu un Lavrušinska (Лаврушинский) šķērsielu, varēsiet apbrīnot senlaiku tirgotāju savrupmājas un Marfo-Mariinskas klosteri (Марфо-Мариинская обитель), uzzināt par mecenātisma tradīcijām un Maskavas tirgotāju dzīvi.
Ekskursija pa Maskavas upi ar kuģīti. No upes puses daudz ērtāk fotografēt lielus arhitektūras pieminekļus. Šis apļveida maršruts izveidots tā, ka ir redzami skati, kas kļuvuši par galvaspilsētas vizītkarti: piemineklis Pēterim I, Kristus Glābēja katedrāle, Krastmalas māja, Estrādes teātris, Kremlis, Sarkanais laukums, Vasilija Svētlaimīgā katedrāle, Staļina augstceltne Koteļņičeskas (Котельническая) krastmalā, Mūzikas nams, Novospaskas klosteris, senais Zamoskvorečjes rajons.
Ekskursijas ilgums ir 1 stunda.
Par papildu maksu pusdienas kafejnīcā pilsētā (tiek servēts porcijās). Cena vienai personai – 450 rubļi.
 
Tretjakova galerija. Pamatekspozīcijas apskate, kurā redzami šedevru oriģināli: A. Ivanova “Kristus parādīšanās tautai”, V. Surikova “Bajāriene Morozova” un “Strēļu soda rīts”, V. Vasņecova “Spēkavīri”, V. Vereščagina  “Kara apoteoze” un citu slavenu autoru gleznas.
– Ekskursijas noslēgums Tretjakova galerijā. Individuāla atgriešanās viesnīcā.
– Individuāla braukšana no viesnīcas uz dzelzceļa staciju vai lidostu.
Rezervējuma apstiprinājumā būs norādīti ieteikumi par ierašanās un izbraukšanas laikiem. Lūdzu, neiegādājieties biļetes pirms rezervācijas apstiprinājuma saņemšanas.
 
Tūres izmaksas: 200 € divvietīgā numurā, 235 € vienvietīgā numurā.

 
Cenā ietilpst:
 • Dzīvošana viesnīcā “Ibis” 3* Paveļetskaja (Павелецкая) pilsētas centrā.
 • Ēdināšana – divreiz brokastis.
 • Ekskursijas pakalpojumi un ieejas biļetes muzejos.
 • Gida pakalpojumi.
 • Transporta pakalpojumi apskates ekskursijas laikā. Pārējās ir pastaigu ekskursijas ar kājām. Brauciens ar metro kopā ar gidu uz vietu, kur sākas ekskursija.
 
Papildus jāmaksā:
 • Brauciens uz Maskavu un atpakaļ.
 • Brokastis viesnīcā pirmajā dienā (zviedru galds). Cena vienai personai – 750 rubļi.
 • Pusdienas pilsētas kafejnīcā (servētas pa porcijām, biznesa pusdienas). Cena vienai personai vienā dienā – 450 rubļi.
 • Iekārtošanās viesnīcā pirms plkst. 14.00 un izbraukšana pēc plkst. 12.00.
 • Braukšana ar sabiedrisko transportu.
 • Bagāžas glabātavas pakalpojumi stacijā.
 
 
Svarīga informācija:
 • Ja oficiālu pasākumu dēļ apmeklētājiem būs slēgts Sarkanais laukums vai Aleksandra dārzs, tiks pastāstīts par ievērojamākajām vietām, tās neapskatot dabā, un tiks organizēta ekskursija pa pilsētas centru ar kājām. Ceļojumu aģentūra nav atbildīga par pilsētas administrācijas un Maskavas Kremļa muzeju darbību.
 • Apskates objekti var tikt mainīti atkarībā no ceļu satiksmes situācijas ekskursijas dienā.
 
                                                                                                                         
Papildu pakalpojumi (izmaksas rubļos):
PakalpojumsCena
Transfērs lidosta–viesnīca 1–3 cilvēkiem vieglajā automašīnā (ekonomiskās klases ārzemju automašīna). Cenas ir spēkā 24 stundas diennaktī visās lidostās.2500
Transfērs dzelzceļa stacija–viesnīca 1–3 cilvēkiem vieglajā automašīnā (ekonomiskās klases ārzemju automašīna). Cenas ir spēkā 24 stundas diennaktī visās dzelzceļa stacijās.1500
Ekskursija Ieroču palātā vienai personai1300
Atrakcija “Lidojums” vienai personai790
Brokastis viesnīcā (zviedru galds) vienai personai vienu reizi dienā750
Pusdienas pilsētas kafejnīcā (tiek servēts porcijās, biznesa pusdienas) vienai personai vienu reizi dienā450
 
Dzīvošana viesnīcā “Ibis”
cena vienai personai ar brokastīm par vienu diennakti (reģistrēšanās viesnīcā no plkst. 14.00; izrakstīšanās līdz plkst. 12.00)
Cena spēkāDivvietīgs standarta numurs
 
Vienvietīgs standarta numurs
 
Papildvieta
(saliekamā gulta)
Brīvdienās (no piektdienas līdz pirmdienai) un svētku dienās
 Darbdienās (no pirmdienas līdz piektdienai)
 
200235145
    
 
 
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 3

Cena: 200.00€
Datumi