(+371) 67 334 337

Neaizsniedzamā Kalabrija valsts svētkos


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 639.00€

 Rezervēt   Drukāt
Neaizsniedzamā Kalabrija valsts svētkos
 
Tiešais lidojums Rīga – Lamezia Terme - Rīga
   15.11.2019: Rīga 06:00 08:25 Lamezia Terme
   18.11.2019: Lamezia Terme 21:00 01:25 Rīga
Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)
 
Tiešais lidojums + E` Hotel 4*
Cena: 639 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi)  
 
Kalabriju nereti dēvē arī par Eiropas Karībām - tādējādi salīdzinot ar tūristu iecienītajām Karību salām un to silto klimatu, neskartajām pludmalēm un elpu aizraujošajām ainavām. Kalabrija ir pilnīgs kontrasts Itālijas industriālajiem ziemeļiem ar to nemierīgo ikdienas skrējienu un manierīgo stilīgumu.
 
Ekskursiju programma pēc izvēles
Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!
 
 
Šilla un Redžio di Kalabrija
15. novembris 08:25  no lidostas
Ekskursijas pirmajā daļā kājām izstaigāsim vienu no intersantākajām Šillas pilsētas daļām – Knajaleju, kas senāk bija zvejnieku apmetne un kuras dzīvojamās mājas ir uzbūvētas tieši pie ūdens. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Ruffo pili, kuras pamati tika uzbūvēti grieķu dominances laikos. Pēc pils apskates, dosimies uz Redžio Kalabriju – provinces centru un lielāko pilsētu. Pēc pusdienām vietējā restorānā apskatīsim Redžio pilsētas ievērojamākās vietas. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Ruffo pilī un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)
 
 
Kasiņana, Lokri un Džerače
16. novembris 9:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc apm. pusotras stundas brauciena, nonāksim Kasiņanas Romiešu rezidences arheoloģiskajos izrakumos, lai aplūkotu brīnišķīgos mozaīkas gleznojumus, kas klāj tās termālo daļu. Pēc tam dosimies uz Locri Epizephyrii Arheoloģisko parku. Tas glabā liecības gan no seno grieķu, gan romiešu laikiem: Kentokameres svēto teritoriju, teātri, templi, svētnīcu, daļu no grieķu pilsētas sienām, un termas. Tālāk ceļš vedīs uz Džerači – vienu no visskaistākajām reģiona pilsētām, kas izvietojusies stāvas klints virsotnē un lūkojas pāri visai Jonijas jūras piekrastei. Džeračes vecpilsētā pusdienosim un pēc tam tiks dots brīvs laiks. Sekos pilsētas centra apskate gida pavadībā, kur apmeklēsim Džeračes katedrāli un apskatīsim citas ievērības cienīgas vietas. Ekskursijas ilgums ~8.5 stundas.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa Kasiņanas Romiešu rezidencē, Lokri arheoloģiskajā parkā, Džerači katedrālē un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)
 
Serra San Bruno un Stilo
17. novembris 9:00 izbraukšana no viesnīcas
Pēc apm. pusotras stundas brauciena ieradīsimies Serra San Bruno, kur apmeklēsim Kartūziešu klostera teritoriju – klostera muzeju, Sv. Bruno kapavietu un Santa Maria del Bosco baznīcu. 12:00 dosimies uz Stilo, kur pusdienosim vietējā restorānā Pēc pusdienām apskatīsim brīnišķīgo bizantiešu baznīcu Cattolica, kas ir īsts arhitektūras dārgakmens. Baznīca uzbūvēta vietā, no kuras paveras plaša ielejas un apkārtējo lauku ainava. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, ieejas maksa kartūziešu klostera muzejā un Stilo baznīcā Cattolica un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)
 
Tropea, Zungri un Pizzo
18. novembris 9:00 izbraukšana no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā viesosimies no baltiem akmeņiem būvētajā Tropejas vecpilsētā, kas atrodas kalna virsotnē un veras pāri Tirēnu jūrai. Izstaigāsim šī populārā tūrisma galamērķa centru, lai varētu apbrīnot vietējo amatnieku piedāvājumus un seno pili. Tropejas apkārtne ir pazīstama ar sarkanajiem sīpoliem, no kuriem gatavo visdažādākos ēdienus – tos degustēsim vienā no vecpilsētas veikaliem. Pēc Tropejas apskates, dosimies uz Zungri, kur apskatīsim slaveno alu kompleksu. Alu mājās, kas izgrebtas akmenī, XII – XIV gs., mitinājās no karadarbības bēgošie mūki un tās joprojām turpina pētīt arheologi. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz Pizzo, kur pusdienosim vietējā restorānā. Pēc pusdienām apmeklēsim Pjedigrotas baznīcu, kas iegrebta mīkstajā piekrates klintī. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks Pizzo pilsētas centrā. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.
18:10 izbraukšana no Pizzo uz lidostu; 19:00 ierašanās lidostā
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts:  transports, krievvalodīga gida pakalpojumi, degustācija Tropejā vai Pizzo, ieejas maksa Pjedigrotas baznīcā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauti)
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas, sekojiet jaunumiem mūsu mājas lapā!
 

Rezervēšana


Dienu skaits: 4
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 639.00€
Datumi