(+371) 67 334 337

Fēru salas

Fēru salas
Tiešais lidojums Rīga – Fēru salas – Rīga
30.04.2020: Rīga 22:20 23:00 Fēru salas
04.05.2020: Fēru salas 19:20 00:05 Rīga

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 749.00€

 Rezervēt   Drukāt

Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, dzērieni, 23 kg nododamā un 8 kg rokas bagāža)

Tiešais lidojums + 4* viesnīca Hotel Foroyar
Cena: 749 EUR (lidojums, transfērs un 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm, grupas vadītāja  pakalpojumi)
Ceļojums nav domāts vētrainas naktsdzīves vai pilsētas burzmas mīļotājiem.
Uz Fēru salām dodas tie, kas tepat Eiropā vēlas atrast neskartu dabu, elpu aizraujošas ainavas, tūristu pūļu nesabojātu, autentisku vidi. Ne velti žurnāla National Geographic lasītāji ir izvēlējušies  arhipelāgu par uzvarētāju konkursā Must see! ( Jāredz!).

Ekskursiju programma pēc izvēles!
Vietu skaits ir ierobežots! Minimālais viesu skaits, lai ekskursijas tiktu organizētas - 20 personas!
30.aprīlis 23:00 transfērs no lidostas uz viesnīcu  Torshavnas apskates ekskursija
01. maijs 09:00 no viesnīcas
Pirmās dienas ekskursijā apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies  gida stāstījumu par tās vēsturi. Ievadā apmeklēsim Nacionālo vēstures muzeju,  kur iepazīsim fēriešu pagātni. Tālāk ceļš vedīs pa pilsētas ielām. Īpašu vērību  pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem  parlamentiem – Tinganes.
Ekskursijas ilgums ~3 stundas.
Cena: 55€
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa  muzejā

Viegls pārgājiens un alus darītavas apmeklējums
02. maijs 09:00 izbraukšana no viesnīcas Ar autobusu izbrauksim ārpus Fēru salu galvaspilsētas uz vietu, no kurienes sāk-sies pārgājiens. Vispirms dosimies pakalnā, no kura paveras plašs skats pāri Tor-shavnai. Ceļš turpināsies pāri lēzeniem pakalniem, kur zied pļavu puķes un mājo putni. No šejienes paveras skats uz Kolturas un Hestojas salām. Mūsu ceļš no-slēgsies Kirkjubø – salas vecākajā kultūras centrā. Te apskatīsim 13.gs. būvētā Sv. Magnusa katedrāles drupas un 11. gs baznīcu, kas joprojām darbojas. Ap-skatīsim arī 900 gadus veco bīskapiju, kas tiek uzskatīta par vecāko saglabājušos koka māju Eiropā – tajā dzīvo jau 17. iemītnieku paaudze. Atpakaļceļā uz viesnīcu iegriezīsimies Okkaras alus darītavā Ekskursijas ilgums ~5 stundas Svarīgi: aicinām paņemt līdzi kādu sviestmaizi un dzērienu, jo ekskursijas laikā ēdināšana nav paredzēta un apkārtnē nebūs pieejami pārtikas veikals vai kafejnīca.
Cena: 90€ Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa kultūras centrā, alus degustācija

Ekskursija uz Ziemeļu salām
03.maijs 09:00
izbraukšana no viesnīcas Ekskursijas sākumā brauksim pa ziemeļu tuneļiem un šķērsosim tiltu, kas sa-vieno Streymoy un Eysturoy salas. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz otro lielāko Fēru salu pilsētu –Klaksviku, kas ir arī šo salu arhipelāga zvejniecības gal-vaspilsēta. Klaksvikā apskatīsim pilsētu, īpašu vērībū pievēršot Kristiešu baznīcai, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās. Tās pagrabā ir eksponēts pazīstamā mākslinieka Edvarda Fuglø darbs. Pēc Klaksvikas apskates apmeklēsim Kunoju, kura lepojas ar skaistiem apstādījumiem. Pēc tam pa kalnu ceļu atgriezīsimies galvaspilsētā. Ekskursijas ilgums ~7 stundas
Cena: 110€ Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa baznīcā un pusdienu kastīte

Vestmanna putnu klintis
04. maijs 09:00
izbraukšana no viesnīcas No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvo-simies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sa-stopami Fēru salās, vij savas ligzdas. Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad gar piekrasti dosimies uz Leynar ciematu, pa 4.9km garo tuneli zem Vestmanna jūras šauruma nonākot Vagara salā. Šeit izbrauksim cauri vairākiem salas ciematiem, tostarp Bo un Gasadaluru, un vērosim fantastiskus dabas skatus. Pirms atpakaļceļa uz galvaspilsētu apskatīsim Múlafossur ūdenskritumu. Ekskursijas ilgums ~ 6,5 stundas.
Cena: 140€ Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, pusdienas

16:30 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
19:20 Izlidošana uz Rīgu
Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Programmā iespējamas izmaiņas!

Rezervēšana

Fēru salas
Tiešais lidojums Rīga – Fēru salas – Rīga
30.04.2020: Rīga 22:20 23:00 Fēru salas
04.05.2020: Fēru salas 19:20 00:05 Rīga

Dienu skaits: 6
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 749.00€
Datumi