(+371) 67 334 337

Albānija

Tiešais čarterreiss no Rīgas.
Cena ir atkarīga no izvēlēta viesnīca un periodu!
Prasiet pie musu konsultantiem!

Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 349.00€

 Rezervēt   Drukāt

2019 sezona JAUNUMS- ALBĀNIJA!!!

Īsumā par virzienu

  • valsts, kontrastu pilna, iedvesmota ar noslēpumiem un leģendām
  • arhitektūras pieminekļi
  • Vidusjūras klimats, pieklājīgi un viesmīlīgi iedzīvotāji
  • lieliskas ainavas un senatnīga daba
  • ļoti garšīga virtuve


Ceļvedis: tūristi atrodas tūrisma operatora pārstāvja pakļautībā, kura uzdevums ir palīdzēt ierašanās, izbraukšanas, uzturēšanās laikā, kā arī pieņemt pieteikumus vietējām ekskursijām.
Vīzas: nav vajadzīga. Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no datuma, kad jāatgriežās Latvijā. Latvijas pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 1. jūlijam nav derīgas ceļojumam. Pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegti uz 50 gadu derīguma termiņu, nav derīgas ceļošanai ārpus Šengenas zonas.
Lidojuma laiks: Rīga - Tirāna: apm. 2 h 30 min.
Vietējais laiks: Latvijas laiks mīnus 1 stunda.
Valoda: albāņu, jūs varat arī runāt angļu un itāļu valodā.
Valūta: Lek (ALL), 1 EUR = 135 ALL.
Spriegums: 220 V
Cenas viesnīcās un restorānos: pusdienas - apm. 700 ALL, alus - apm. 150-200 ALL, minerālūdens - apm. -100 ALL, kafija - apm. 100 ALL, vīns - apm. 200 ALL.
Auto noma: no apm. 35 EUR / dienā; benzīns - apm. 160 ALL / litrs.
Transports: taksometrs apm. 1 EUR / km. Ieteicams izmantot oficiālo pārvadātāju pakalpojumus.
Pludmales: ieieja ir bez maksas; zvilnis ar lietussargu apm. 5 EUR (komplekts: 2 zvilņi un saulessargs).


Vietējās ekskursijas
 
Berata — ceļojums uz vienu no skaistākajām vietām Albānijā - Beratu, sauktu par "tūkstoš logu pilsētu", kas iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Apmeklējiet pili uz uzkalna, Halveti Teki un bagātīgi dekorēto Bruņinieku mošeju. Tad apmeklējiet vecos muzeju kvartālus, Mangālem un Goritsy. Brīvs laiks individuālajiem apmeklējumiem, kā arī pusdienas vienā no vietējiem restorāniem. Ekskursija ilgst apmēram pusi dienas. Cena - apm. 35 EUR, bērniem līdz 10 gadu vecumam - apm. 17 EUR (neietver: pusdienas - aptuveni 10 EUR / pers. Un ieejas biļetes uz apmeklētām vietnēm).
Duresa un brendiju fabrika — kopš 1933. gada pastāvīgi darbojas viena no lielākajām brendiju "Gjergj Kastrioti Skënderbeu" spirta destilācijas rūpnīcām. Vizītes laikā slavenā Skënderbeu konjaka degustācija un iepirkšanās laiks. Apmeklējiet vienu no vecākajām Albānijas pilsētām - Duresu. Apmeklējiet cietoksni, kas celts IV-V gs. p.m.ē. un arī Venēcijas torni. Tad būs vizīte Romas amfiteātrī, kas celts II gs. m.ē. 20 000 skatītājiem. Ekskursija ilgst pusi dienas. Cena - apm. 25 EUR, bērni līdz 10 gadu vecumam - apm. 12 EUR (neietilpst: pusdienas - aptuveni 10 EUR / pers., degustācija un uzkodas - aptuveni 5 EUR / pers. Un ieejas biļetes uz apmeklētām vietnēm).
Tirāna un Kruja — vizīte Krujas rajonā. Apmeklējiet pili un vecpilsētu. Pēc tam brauciens uz Albānijas galvaspilsētu - Tirānu. Apmeklējot trokšņainu, kontrastu pilnu pilsētu. Maršrutā - Skanderbergas pils, Efema Beja mošeja, populārs pulksteņa tornis, Hodži piramidālais mauzolejs, pilsētas galvenais bulvāris. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 35 EUR, bērniem līdz 10 gadu vecumam - apm. 17 EUR (cenā nav iekļautas ieejas biļetes uz apmeklētām vietnēm).
Prizrena — ceļojums uz Prizrenu, otro lielāko pilsētu Kosovā. Pastaiga pa pilsētu gar Bistritas upi. Apmeklējiet bruģētu laukumu ar strūklaku un seno akmens tiltu. Brīvs laiks pastaigai pa Veco tirgu un pusdienām kādā no vietējiem restorāniem, kur varat izmēģināt qebaptore (grilētu ēdienu), djathë un sharrit (shar sieru) un tullumb-y cepumi, kas izmercēti sīrupā). Apmeklējiet VI gs cietoksni ar skatu uz visu pilsētu. Tad apmeklējiet Prizrenas Līgas atrašanās vietu. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 50 EUR, bērni līdz 10 gadu vecumam - apm. 25 EUR (neietver: pusdienas (apmēram 10 EUR / pers.) Un ieejas maksa apmeklētām vietnēm (5 EUR).
Škodra — ceļojums uz lielāko pilsētu Albānijas ziemeļdaļā - Škodru, kas pazīstama arī kā Skutari un Skadar. Ekskursija: Rozafas pils, Demokrātijas laukums, Marubi fotomākslas muzejs, Ebu Becker mošeja, pareizticīgo un katoļu katedrāle. Tad pusdienas vecākajā pilsētas restorānā (tiem, kas vēlas). Ceļojums uz Lezhi pilsētu. Skandērbegas mauzoleja - nacionālā Albānijas varoņa mauzolejs - apmeklēšana. Pilnas dienas ekskursija. Cena - 40 EUR / pers.
Maķedonija — Ohrida ezers - ceļojums uz Ohridu ezeru, saukts par "Balkānu zilo pērli". Brauciens pa gleznainu maršrutu, pēc tam pāreja uz robežas ar Maķedoniju. Apmeklējums UNESCO Ohrid pilsētas vecajā daļā. Pastaigas pa pilsētas tirgu, kā arī Sv. Jāņa un Sv. Sofijas baznīcu apmeklējums. Brīvs laiks priekš iepirkšanās un pusdienām. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 50 EUR, bērni līdz 12 gadu vecumam - apm. 25 EUR (neietver: pusdienas - aptuveni 10 EUR / pers. Un ieejas biļetes uz apmeklētām vietnēm); nepieciešama ID vai pase .
Jeep Safari — pārsteidzošs piedzīvojums spēcīgu iespaidu un dabas faniem. Brauciet ar džipiem pa bezceļu maršrutiem uz skaistākajām vietām netālu no Duresas. Ceļojums uz gleznainām jūras klintīm, apstāšanās pie novērošanas vietām, brauciens pa ielejām un tradicionālajiem albāņu ciematiem. Pusdienas (tiem, kas vēlas) tradicionālajā Nacionālā parka restorānā. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 70 EUR (neietver pusdienas - aptuveni 10 EUR / pers.).
Tirāna naktī — izbraukšana 21:00 Tirānas virzienā. Programmā apmeklēt pilsētas centru un kādu no slavenākajām diskotēkām. Atgriešanās apm. 1.00. Cena - apm. 25 EUR (ietver: transferu, ieeju diskotēkā, gida pavadību); Tikai pilngadīgajiem.
Raftēšana — pa Viosas upi - izbraukšana Permeti pilsētas virzienā, kur sākas pārgājiens. Iepazīšanās ar profesionālo raftēšanas aprīkojumu, tad pārgājiena sākums gar Viosas upi (aptuveni 2 stundas). Pēc pārgājiena tradicionālās pusdienas Permeti pilsētas apkaimē. Cena - apm. 80 EUR (neietver pusdienas - aptuveni 10 EUR / pers.).
Kruīzs pa Vloru — izbraukšana Vloras virzienā - "neatkarības pilsēta", kur sākas kruīzs uz kuģa. Programmas pirmais punkts ir Karaburnas līcis. Īss pārtraukums kādā no pludmalēm. Brīvs laiks pusdienām. Tad skaisto alu Haxhi Aliu apmeklējums. Peldēšanās alā (atkarībā no laika apstākļiem). Programmā ietilpst arī Sazan sala ar interesantu vēsturi, kurā pašlaik dzīvo apm. 50 cilvēki. Vakarā atgriešanās viesnīcā. Pilnas dienas ekskursija. Cena - apm. 50 EUR (neskaitot pusdienas: aptuveni 10 EUR / pers.).

Vietējās ekskursijas organizē vietējās tūrisma aģentūras, pamatojoties uz viņu noteiktajiem nosacījumiem. Pastāv iespēja, ka pārāk maza dalībnieku skaita dēļ noteiktā ekskursija var nenotikt.

 

Rezervēšana

Tiešais čarterreiss no Rīgas.
Cena ir atkarīga no izvēlēta viesnīca un periodu!
Prasiet pie musu konsultantiem!

Dienu skaits: 8
Ceļojuma veids: ar lidmašīnu

Cena: 349.00€
Datumi