(+371) 67 334 337


Piedāvājam ceļojumi uz Brīnišķīgo Sanktpēterburgu uz 4-6 dienas

Braucieni 2020 g. tiek publicēti nodaļā - ceļojumi ar autobusu !

Programmā:
 (brauciens ar tūrisma klases autobusu)

Vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu. Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums.  Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu.

Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli,ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā!  No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.

Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu.

Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām.

Ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča,  Pētera I vasaras rezidenci.

Programma “Mana mīļā, Sanktpēterburga”:

Ekskursija uz Imperatora Porcelāna Fabriku, kura dibināta 1844. gadā. Jūs nokļūsiet pašā fabrikas sirdī, iepazīsieties ar unikālām tehnoloģijām porcelāna izgatavošanai,  kā arī ar tās slepenajām leģendām, ar kurām ir apvīti ilggadīga uzņēmumā neatkārtojamie izstrādājumi. Fabrikas muzejs ir bagāts ar savu ekspozīciju – Krievijas porcelāna vēsturi. Apmeklēsim arī fabrikas veikalu, pat, iespējams, nopirksim krūzīti piemiņai.
  Braucam  uz Kronštati. Pilsēta atrodas Kotlinas salā, Somu līcī. Kronštate – karavīru elites cietoksnis, kurš pieredzējis daudzus karus, Pēterburgai  jūras vairogs, Petrogradai, Ļeņingradai, kuru forti līdz šim glabā atmiņas par uzvarām un panākumiem, sacelšanos un nodevību – tā ir Krievijas slavenās vēsturēs nozīmīga lappuse. Nikoļskas jūras katedrāles apmeklējums, kura atvērta pēc ilgas restaurācijas.
  Braucam uz  Oranienbaumu - Pētera I tuvākaja drauga un  sabiedrotaija Aleksandra Meņšikova rezidenci, kur viņš ta arī nepaspēja padzīvot.  1743 ķeizariene Elizabete uzdāvināja to  savam troņmantniekam Pēteram Fedorovicham, un viņas sieva Katrīnai (nak. Katrīna II) , un Oranienbauma kļuva  par mazo pagalmu rezidenci. Pastaiga pa krāšņo parku un ekskursija    Ķīnu Pilī - Katrīnas II privātā rezidence, atvērts pēc ilgu atjaunošanas darbiem.
   Krievijas muzeja apmeklējums.  Krievijas muzejs – pirmais valsts mākslas muzejs, kurš dibināts Sanktpēterburgā 1895. gadā pēc imperatora Nikolaja II. pavēles. Ekskursija uz Gatčinu. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam ceļotāju skaitam. Gatčinas pils apmeklējums. 


 

Piemineklis Sanktpēterburgā

                          Baltās naktis Sanktpēterburgā
   Kad 2018. gadā sāksies un beigsies baltās naktis Sanktpēterburgā? Iespējams, šis ir    visbiežāk uzdotais jautājums, ko grib noskaidrot tūristi, kas dodas uz Sanktpēterburgu.    Baltās naktis ir unikāls Sanktpēterburgas simbols – šajā laikā pilsētā notiek dažādi festivāli,  koncertprogrammas un pasākumi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.
  Īsākā gada diena (22. decembris) Sanktpēterburgā ilgst gandrīz 6 stundas (5,50), bet garākā  diena (22. jūnijā) – 18 stundas un 50 minūtes. No 26. maija sākas slavenās Pēterburgas  baltās naktis. Šo dabas parādību izskaidro Polārā loka tuvums, un tās ilgst apmēram 50  dienas – līdz 16. jūlijam.
    Tātad ir nedaudz mazāk par diviem mēnešiem, lai iepazītu pilsētu  gada visromantiskākajā laikā.
   Izmantojiet mūsu piedāvājumu – dodieties īsā ekskursijā uz  Sanktpēterburgu (ceļojums ar autobusu ilgst 5 dienas) un apskatiet ievērojamākās pilsētas  vietas: pilis un tiltus, Ermitāžu un Sfinksas krastmalā, Petropavlovskas cietoksni, Vasaras  dārzu un daudz ko citu.
   Šajā laikā īpaši skaistas ir arī slavenās ārpuspilsētas rezidences:  Carskoje Selo, Pavlovska un Pēterhofa.
       Balto nakšu laikā pilsēta pilnībā nonāk tūristu varā. Ņevas prospektā gan dienu, gan nakti  virmuļo dzīve. Darbojas kafejnīcas un restorāni, skan mūzika, krievu un ārzemju hiti. Var  dzirdēt gan nemirstīgā Visocka un Coja, gan bītlu dziesmas. Dzīvā mūzika! To izpilda ielu  muzikanti un mākslinieki. Esiet gatavi nofotografēties ar pieradinātiem jenotiem, pērtiķiem,  pūcēm un pat vanagu. Ik uz soļa uzmanību pievērš mīmi, dzīvie “pieminekļi” un citi pilsētas savādnieki. Par dažiem cilvēki jau klīst leģendas! Piemēram, stāsta, ka Vasiļevska salā dzīvojusi veca sieviete, kas gadiem runājusi par modi ar manekenu veikala skatlogā. Bet par kādu erudītu bezpajumtnieku, kas vada ekskursijas pa pilsētu, pat uzņemts sižets televīzijā. Pie Zingera nama Ņevas krastmalā ieraudzīsiet mīmu uz koka kājām. Pastaigājoties pa krastmalu, varat noskatīties faķīru izrādi.
Bet naktī, lai gan ir gandrīz tikpat gaišs kā dienā, visskaistākais Pēterburgas tilts – Pils tilts –tiek majestātiski un svinīgi pacelts klasiskās mūzikas skaņu pavadījumā...
Tik skaistu skatu nav iespējams aizmirst!
Aicinām apmeklēt šo burvīgo pilsētu kopā ar mums!


Autobusu ceļojumi no Rīgas >