(+371) 67 334 337

Par pēdējo braucienu

 
From: Anete Vaivade
Sent: Tuesday, August 20, 2019 4:47 PM
To: Travel
Subject: Re: Baikala pasaka
 
Labdien,
Viss gāja gludi un bez aizķeršanās! Mūs sagaidīja Irkutskā, Baikaļskas tūrisma firma bija labi, ekskursijas bija katru dienu , laiks labs, lija tikai 1 dienu, visu pēc programmas apskatījām, ēdināja labi , patika ! 
Iespaidi par dabu vareni, tik skaisti un neskarti! 
Olihanjā arī mūs nogādāja laikā, tikai tas garais brauciens dažiem bija par grūtu! Pati sala burvīga un atkal emocijām un iespaidiem vagātas ekskursijas! 
Mājās nokļuvām laimīgi ! Gribam nākošgad uz Altaju ☀️

From: intars.bl
Sent: Tuesday, August 20, 2019 4:49 PM
To: travel@viesturdarzs.lv
Subject: Re: Baikala pasaka
 
labdien.
 
paldies par apvaicāšanos. mūsu kompānija ir ļoti apmierināta. paveicās gan ar laika apstākļiem (drīz pēc lieliem plūdiem), gan ar jaukiem vietējiem cilvēkiem.šobrīd esam iegrimuši darbā, bet kad apstrādāsim bildes, kādu noteikti nosūtīsim.
 
veiksmi nākotnes plānos
ar cieņu
Intars Blaudums

From: Dzintra Kazoka
Sent: Wednesday, August 01, 2018 2:11 PM
To: Travel
Subject: pateicība
 
Labdien!
 
Vēlējos no sirds pateikties Jums un visai organizatoru komandai par brīnišķīgo braucienu uz Maskavu un visām Zelta loka pilsētām un vietām. Tas bija baudījums sirdij gan no kultūras un vēstures, gan no tradīciju, valodas, cilvēku un vasaras viedokļa.  Ļoti, ļoti patika minētais ceļojums, jo tas deva iespēju atgiezties pie kādreiz redzētā, dzirdētā, arī piedzīvotā dažādos gados, sajust bērnības, jaunības iespaidus un arī ielūkoties pagātnes, tagadnes un nākotnes lappusēs. Tas dod spēku palūkoties uz daudzām lietām no citas puses un atrast sevī  jaunus spēkus jauniem ceļiem un iespējām. Paldies  vēlreiz par vasaru, satiktajiem cilvēkiem un gidiem, baudītajām vēstures lappusēm un visu, ko piedzīvojām, jo tas paliek mūsu sirdīs… Īpašs paldies Natālijai Storožilovai par ieguldīto darbu un vienmēr pozitīvo un labo! Tas viss kopā liek atgriezties un ceļot vēl…
 
Ar cieņu un pateicībā,
Ceļotāja Dz. Kažoka