(+371) 67 334 337

Piedāvājam ceļojumi uz Brīnišķīgo Sanktpēterburgu uz 4-6 dienas

Braucieni 2018 g. tiek publicēti nodaļā - ceļojumi ar autobusu !

Programmā:
 (brauciens ar tūrisma klases autobusu)

Vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu. Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums.  Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu.

Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli,ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā!  No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.

Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu.

Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām.

Ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča,  Pētera I vasaras rezidenci.

Programma “Mana mīļā, Sanktpēterburga”:

Ekskursija uz Imperatora Porcelāna Fabriku, kura dibināta 1844. gadā. Jūs nokļūsiet pašā fabrikas sirdī, iepazīsieties ar unikālām tehnoloģijām porcelāna izgatavošanai,  kā arī ar tās slepenajām leģendām, ar kurām ir apvīti ilggadīga uzņēmumā neatkārtojamie izstrādājumi. Fabrikas muzejs ir bagāts ar savu ekspozīciju – Krievijas porcelāna vēsturi. Apmeklēsim arī fabrikas veikalu, pat, iespējams, nopirksim krūzīti piemiņai.
  Braucam  uz Kronštati. Pilsēta atrodas Kotlinas salā, Somu līcī. Kronštate – karavīru elites cietoksnis, kurš pieredzējis daudzus karus, Pēterburgai  jūras vairogs, Petrogradai, Ļeņingradai, kuru forti līdz šim glabā atmiņas par uzvarām un panākumiem, sacelšanos un nodevību – tā ir Krievijas slavenās vēsturēs nozīmīga lappuse. Nikoļskas jūras katedrāles apmeklējums, kura atvērta pēc ilgas restaurācijas.
  Braucam uz  Oranienbaumu - Pētera I tuvākaja drauga un  sabiedrotaija Aleksandra Meņšikova rezidenci, kur viņš ta arī nepaspēja padzīvot.  1743 ķeizariene Elizabete uzdāvināja to  savam troņmantniekam Pēteram Fedorovicham, un viņas sieva Katrīnai (nak. Katrīna II) , un Oranienbauma kļuva  par mazo pagalmu rezidenci. Pastaiga pa krāšņo parku un ekskursija    Ķīnu Pilī - Katrīnas II privātā rezidence, atvērts pēc ilgu atjaunošanas darbiem.
   Krievijas muzeja apmeklējums.  Krievijas muzejs – pirmais valsts mākslas muzejs, kurš dibināts Sanktpēterburgā 1895. gadā pēc imperatora Nikolaja II. pavēles. Ekskursija uz Gatčinu. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam ceļotāju skaitam. Gatčinas pils apmeklējums. 

JAUNUMS! PROGRAMMA "PĒC IMPERATORA PĒDĀM" PLESKAVA-SANKTPĒTERBURGA-VELIKIJNOVGORODA –TVERA-MASKAVA 15.08.18
 

Piemineklis Sanktpēterburgā

Autobusu ceļojumi no Rīgas >